PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماکسیموم و صفه کلید فارسی

sanam.b
30-01-2012, 18:55
با سلام به همه دوستان

من با 7 کار می کنم و تو تایپ و پرینت زبان فارسی هیچ مشکلی ندارم وهمه برنامه های دیگه هم فارسی رو پشتیبانی می کنند
اما وقتی خواستم برنامه ماکسیموم (نارسیس) نصب کنم هموم اول پیغام می ده که صفحه کلید فارسی رو پیدا نمی کنم لطفا صفحه کلید فارسی رو نصب کنید.
وقتی میرم تو regional and language نگاه می کنم صفحه کلید فارسی نصبه.
به نظر شما من باید چیکار کنم؟ و مشکل از کجاست؟

Pedram_IR
31-01-2012, 02:56
بايد در همون صفحه regional and language در همه تب ها زبان فارسي و كشور ايران رو انتخاب كني و بعد ok كني ، احتمالا مشكل حل بشه.
لطفا نتيجه رو اعلام كن :)

sanam.b
31-01-2012, 18:07
بازم سلام

تو پنجره region and language تب keyboard and language دکمه change keyboard رو که می زنی هم انگلیسی هست هم فارسی اما وقتی دکمه instal/uninstal language رو می زنی تو بخش uninstal فقط زبان انگلیسی رو برای حذف نشون می ده و فارسی تو لیست نیست من رفتم نصبش کنم اما برای نصب دو گزینه داره : اولیش ویندوز آپدیت که اون هیچ اما دومی کامپیوتر و شبکه است یه پنجره باز میشه و ازت مسیر می خواد و من نمی دونم آدرس کجا رو بدم ؟
ممنون میشم بهم بگید باید چیکار کنم؟
(تنظیمات تبهای قبلی درست است)

east&west
31-01-2012, 19:17
منم مشکل شما را دارم امروز صبح Dictionary را گرفتم ولی نتونستن نصبش کنم.... وقتی زنگ زدم به خودشون قرار شد یه فایل Setup جدید برام Mail کنند تا حالا که چیزی نفرستادن

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

یادم رفت بگم که فایل های Update از خود سایت نارسیس دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

یادم رفت بگم که فایل های Update از خود سایت نارسیس دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sanam.b
02-02-2012, 07:12
سلام:41:
مشکل من هنوز حل نشده من باید چیکار کنم؟

Mohammad King
04-02-2012, 13:41
سلام

مشکل از نرم افزاره دوست عزیز