PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مــــــشکـــــل خیلی عجیب!!!!!

Mool Tee
30-01-2012, 16:02
سلام به دوستان گل.من یه مشکلی دارم که عجیبه!وقتی می خوام بعضی از برنامه ها یا بازی ها رو باز کنم هرچه قدر روشون کلیک می کنم(نه هیچ اروری نه هیچ چیزی!) باز نمیشن و تو Tast manger تو قسمت Procces یه لحضه اسمه اون برنامه میاد و میره.مشکل عجیبه !!!!!!! برنامه ای هست که یه فایلو درست باز کنه و امن باشه؟

Pedram_IR
31-01-2012, 03:01
شما احتمالا اينترنت اكسپلورر 8 روي سيستمت نصبه، من هم بعد از نصب اينترنت اكسپلورر 8 با چند تا برنامه اين مشكل رو پيدا كردم كه تونستم همون برنامه ها رو به صورت fix ie8 پيدا كنم و مشكلم حل شد.
اگر مشكل از اينترنت اكسلورر باشه و با پاك كردن ie8 و نصب ورژن هاي بالاتر اينترنت اكسپلورر مشكلت حل نشد شايد با نصب مجدد ويندوزي كه روش ie8 نصب نيست و ورژنهاي بالاتر اينترنت اكسپلورر رو دارن مشكلت حل بشه.

mohammadi_4u
31-01-2012, 03:06
سلام به دوستان گل.من یه مشکلی دارم که عجیبه!وقتی می خوام بعضی از برنامه ها یا بازی ها رو باز کنم هرچه قدر روشون کلیک می کنم(نه هیچ اروری نه هیچ چیزی!) باز نمیشن و تو Tast manger تو قسمت Procces یه لحضه اسمه اون برنامه میاد و میره.مشکل عجیبه !!!!!!! برنامه ای هست که یه فایلو درست باز کنه و امن باشه؟

سلام
آنتی ویروستون رو نیز آپدیت کنید چون علایم ویروس کهن svchost.exe. همین هست که اشاره فرمودید:11: