PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در boot

reza_hsm
30-01-2012, 12:04
سلام.راستش نمیدونم این مشکلو چجوری حل کنم.ویندوز من 7 است و میخواستم یه xp هم نصب کنم که بعد از نصب کردن پشیمون شدم و با خود سی دی ویندوز رفتم و درایو مربوط به xp رو پاک کردم.بعد از این کار هر دفعه که میخوام pc رو روشن کنم این صفحه بالا میاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگه بعد از 2ثانیه پایین نیای میره به earlier version...
و بعد این صفحه میاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه پایین بزنی و win7 رو انتخاب کنی وین بالا میاد.ولی میخواستم اگه بشه این صفحه بالا نیاد و مستقیم وین بالا بیاد.چیکار باید بکنم؟؟

pcsoft
30-01-2012, 12:14
با برنامه های مخصوص این کار مثل easy bcd می تونید گزینه اول بوت رو حذف کنید.
ولی برای راحتی بیشتر، windows 7 manager نصب کنید برید بخش customization و گزینه Boot configuration رو انتخاب کنید و گزینه اول رو با دکمه Delete پاک کنید.

jafarian
30-01-2012, 14:06
فرمان msconfig داخل منوی run وارد کنید بعدشم به سربرگ مورد نظر برین طبق شکل بوت خودتون پاک کنید یا که از برنامه easybcd استفاده کنید برای اون طبق شکل دوم برای پاک کردنش استفاده کنید مشکلی داشتین راهنمایی کنم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])