PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا رفتن پینگ،هنگهای طولانی،اررور در هنگام روشن کردن

moeincavallier
30-01-2012, 06:00
سلام به همه دوستان گل.
من یسری اکانتهام و پسوردهاشون رو در یسری از نرم افزارای ویندوزم حفظ نیستم و از History کمک میگیرم واسه همین نمیخوام ویندوز عوض کنم.

اما نمیدونم چرا 4 روزه یه مشکل عجیب برام پیش اومده : من گیم آنلاین بازی میکنم.قبلا پینگم 60 بود تو این 4 روزه 1000 شده ، اینترنتم انگار دیگه زوری نداره مثلا وقتی یاهو مسنجر رو باز میکنم لوگین میکنم دیگه اینترنتم زورش نمیرسه یه پیج باز کنه،پینگم میره رو 1000.زنگم زدم isp گفت مشکل از ویندوزته
ممکنه ویروس باشه ؟؟؟ چون نمیذاره آنتی ویروس نصب کنم نمیدونم چرا

مشکل بعدی اینکه هر 1ساعت 1بار یه هنگ 4 دقیقه ای میکنه ویندوز

مشکل بعد این که وقتی روشن میکنم ویندوزو میاد بالا اررور f98.exe میده

:40::40::40: ممنون میشم کمکم کنید :40::40::40:

urumchi
30-01-2012, 11:11
همین که نمیذاره آنتی ویروس نصب بشه میتونه دلیل خوبی باشه برای اینکه سیستم شما ویروسی هست

شما می تونید از طریق دیسک نجات - Rescue Disc - یه آنتی ویروس خوب و آپدیت شده،سیستمتون رو اسکن کنید

f98.exe هم یه فایلی هست که در Startup ویندوزتون قرار داره ولی چون پاک شده و ویندوز موقع بالا اومدن نمی تونه
لود کنه، این ارور رو میده

شما از طریق مسیر زیر چک کنید ببینید همچین فایلی در Startup قرار داره یا نه؟

Run >> msconfig >> Startup

اگر وجود داشت تیکش رو بردارید

همچنین یه پوشه Startup در قسمت All Programs وجود داره، اونجا رو هم چک کنید

ebicross
30-01-2012, 13:24
اورژانس سیستمهای آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در تاپیک بالا مشکلتون بررسی میشه چون به احتمال بسیار زیاد ویروسی شدین.

moeincavallier
30-01-2012, 14:34
urumchi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی دوستای گلم که خیلی زود جوابم رو دادید.از اون مسیری که گفتین از Startup ورداشتمش.
فقط این سوال برام پیش اومد که ممکنه پینگه بالای من تو نت دلیلش ویروس باشه یا کلا مشکلی تو ویندوز باشه!اولین باره همچین اتفاقی واسم میفته!
بازم مرسی از جوابتون :40:

urumchi
30-01-2012, 17:08
urumchi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرسی دوستای گلم که خیلی زود جوابم رو دادید.از اون مسیری که گفتین از Startup ورداشتمش.
فقط این سوال برام پیش اومد که ممکنه پینگه بالای من تو نت دلیلش ویروس باشه یا کلا مشکلی تو ویندوز باشه!اولین باره همچین اتفاقی واسم میفته!
بازم مرسی از جوابتون :40:

بله

منم چند وقت پیش رو سیستمم یه worm داشتم که بعلت آپلود اطلاعاتم روی یه سرور در انگلستان هم حجمم کم میشد هم کلا نت رو میخوابوند و حتی نمی تونستم پنل اکانتم رو باز کنم

moeincavallier
31-01-2012, 03:01
بله

منم چند وقت پیش رو سیستمم یه worm داشتم که بعلت آپلود اطلاعاتم روی یه سرور در انگلستان هم حجمم کم میشد هم کلا نت رو میخوابوند و حتی نمی تونستم پنل اکانتم رو باز کنم

اما یه مسئله ای اینجا هست! سرعت دانلودم تغییری نکرده سرعت آپلود و پینگم ترکیده....
چون من گیم آنلاین میزنم پینگ برام خیلی مهمه