PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ در استارت آپ و عدم نصب وایمکس

MahdiidhaM
29-01-2012, 23:10
سلام

کامپیوتر محل کارم که XP sp2 نصبه گاهی وقتی میاد بالا تو مرحله ای که مینویسه Widows is starting up ... متوقف میشه و معمولاً با ریست مجدد میاد بالا و حل میشه ، این آخرین بار دوبار ریست کردم ، نگرانم که یکبار کلاً متوقف بشه و دیگه بالا نیاد !! چکار کنم ؟

ممنون.

MahdiidhaM
01-02-2012, 09:09
سلام
کامپیوتر محل کارم که XP sp2 نصبه گاهی وقتی میاد بالا تو مرحله ای که مینویسه Widows is starting up ... متوقف میشه و معمولاً با ریست مجدد میاد بالا و حل میشه ، این آخرین بار دوبار ریست کردم ، نگرانم که یکبار کلاً متوقف بشه و دیگه بالا نیاد !! چکار کنم ؟
ممنون.
آقا کسی نیست نظری بده ؟ :33:

tajrobenik
03-02-2012, 23:57
آقا کسی نیست نظری بده ؟ :33:
خوب یه ویندوز دیگه نصب کنید ...
سوالتون خیلی کلی هست ...
.............. ریجستری رو فیکس کنید شاید درست شد...

MahdiidhaM
05-02-2012, 15:22
سوالتون خیلی کلی هست ...خدا خیرتون بده ، فکر میکنم یه ماه نیست که نصبش کردم !! سخت افزاری نیست ؟

.............. ریجستری رو فیکس کنید شاید درست شد... چجوری فیکسش کنم ؟ نرم افزار Registry Repair رو بگیرم ؟

jafarian
05-02-2012, 23:17
سایت اول با دوم درمورد این مشکل شما توضیح داده بطور مثال یکی اول گفته با رفتن به استارت آپ خودتون از طریق پنجره msconfig غیر فعال کردن سرویسهای غیر ضروری سایت دوم هم چند تا روش گذاشته مشکلی بود بگین راهنمایی کنم :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
06-02-2012, 01:44
خدا خیرتون بده ، فکر میکنم یه ماه نیست که نصبش کردم !! سخت افزاری نیست ؟
چجوری فیکسش کنم ؟ نرم افزار Registry Repair رو بگیرم ؟

نرم افزار
CCleaner
=======
استارت آپ ها رو هم با همین نرم افزار چک کنید...
نرم افزار های اضافی رو هم پاک کنید ...

MahdiidhaM
03-04-2012, 19:09
سلام
ممنون.

سوالتون خیلی کلی هست ...
.............. ریجستری رو فیکس کنید شاید درست شد...

نرم افزار
CCleaner
=======
استارت آپ ها رو هم با همین نرم افزار چک کنید...
نرم افزار های اضافی رو هم پاک کنید ...ضمن تشکر
ccleaner مشکل رو حل کرد اما موقت ، جالب اینه که مشکل تو کامپیوتر محل کار بود ولی جدیداً تو کامپیوتر خونه هم این اتفاق افتاد :18:حتی تو مرحله ای که صفحه مشکی میشه !! شاید ویروسی اثر میکنه ، حالا تصمیم دارم ویندوز 7 لرد 2011 رو نصب کنم ( که قبلاً این کار رو کردم ولی نمیدونم چه مشکلاتی بود که مجبور شدم XP رو مجدد نصب کنم) بهر حال اکه مسئله ویروس باشه فکر میکنم این درمان هم اثری نمیکنه ، نظرتون چیه ؟