PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب سرویس پک یک

DevilStorm
29-01-2012, 15:47
سلام
من ویندوز سون 64 بیتی اولتیمیت دارم
و سرویس پک یک رو برای نسخه 64 بیتی سون دانلود کردم با حجم 924 مگ
اول که وقتی میخواستم نصب کنم خطا میداد که یکسری کامپوننت مورد نیاز رو ندارید داخل یک سایت نوشته بود یک مقدار رجیستری رو پاک کنم درست میشه پاک کردم درست شد و به مرحله بعد رفت
الان وسطای نصب سرویس پک همش خطا میده میگ موفقیت آمیز نبود
برای حل مشکل چیکار کنم
ممنون

DevilStorm
01-02-2012, 18:43
کسی نبود جواب بده؟

A M ! N
01-02-2012, 19:23
سلام ، پیغام خطا رو به همراه کد اون اینجا بزارین

موفق باشین../.

axson
01-02-2012, 19:24
سلام
من ویندوز سون 64 بیتی اولتیمیت دارم
و سرویس پک یک رو برای نسخه 64 بیتی سون دانلود کردم با حجم 924 مگ
اول که وقتی میخواستم نصب کنم خطا میداد که یکسری کامپوننت مورد نیاز رو ندارید داخل یک سایت نوشته بود یک مقدار رجیستری رو پاک کنم درست میشه پاک کردم درست شد و به مرحله بعد رفت
الان وسطای نصب سرویس پک همش خطا میده میگ موفقیت آمیز نبود
برای حل مشکل چیکار کنم
ممنون

سلام بر شما

اول اینکه وسطای نصب چه پیغامی میده
بعد اینکه، به نظرم ویندوز فعلی رو حذف کنید، Win 7 Sp1 رو دانلود، بعد نصب کنید، بهتره

DevilStorm
06-02-2012, 02:37
متن خطا این هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
06-02-2012, 07:14
ابتدا از ابزار زیر استفاده کنید. کارش ریست کردن تنظیمات آپدیت ویندوزه.
Automatically diagnose and fix common problems with Windows Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر جواب نداد باید ابزار زیر رو دانلود و نصب کنید. آپدیت زیر بستر نصب آپدیتهای بعدی و سرویس پک رو فراهم میکنه. نصبش یک ضرورته و به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

System Update Readiness Tool for Windows 7 for x64-based Systems ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته تمام اینها در این صورته که شما حداقل فضای 8 گیگابایت اضافی داشته باشید توی درایو C تون.
در ضمن اون مسیر رجیستری رو هم پاک نمیکردید. اون صورت مسئله رو حذف کرده.

اگر مشکل رفع نشد بگین تا فایلهای Log سیستم رو بررسی کنیم.

DevilStorm
07-02-2012, 04:42
System Update Readiness Tool for Windows 7 for x64-based Systems ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D20858)
رو هم نصب کردم ولی بتزم درست نشد ویندوز رو پاک کردم و نسخه سرویس پک دار رو نصب کردم:41:

jafarian
07-02-2012, 14:26
شما حین آپدیت تمامی دستگاههای خودتون که به پورت usb اتصال داره روی جدا کنید تست کنید سایت پایینم ببینید چن تا روش گذاشته بطور مثال داخل پست 11 یک برنامه از مایکروسافت لینک کرده گفته نصب کنید همچنین استفاده از فرمان sdc \scannow تحت بوت درضمن داخل سرچ منوی استارت دستور uac رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه زبانه مورد نظر کلا پایین بیارین بعدم تایید اوکی کنید سیستم ریست کنید بالا اومد تست کنید همچنین آنتی ویروس خودتونم بوطر موقت disable کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید