PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز سون با فایر فاکس

pori.ya
29-01-2012, 13:37
سلام به همه ی دوستان
خیلی وقته که از فایر فاکس استفاده میکنم اما جدیدا با این مشکل مواجه شدم که وقتی در فایر فاکس رمزی و یا add-ons که میخوام در تب فایرفاکس روش کلیک میکنم کار نمیکنه و نمیتونم هیچ پسوردی ، add-ons را ذخیره کنم نسخه ی فایر فاکسم 9.0.1 هست و ورژن هایی که بالا تر هستن و سایت ها قرار دادن رو هم تست کردم اما جواب نداده در ضمن رو بقیه مرورگرها مشکلی نداره و ویندوز هم اصل هست
از دوستان تقاضا میکنم راهنمایی کنید
با تشکر:11:

jafarian
29-01-2012, 13:57
طبق سایت پایین از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم طبق شکل تنظیمات فایرفاکس به حالت دیفالت دربیارین ببینید فکیس میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pori.ya
29-01-2012, 14:23
وقتی تو این بخش همه رو مارک میکنم و continue in safe mode کلیک میکنم مشکلی بوجود نمیاد اما اگر این کارو نکنم باز همون مشکل هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما آیا این مشکل مربوط به add-ons ها هست؟

jafarian
29-01-2012, 14:30
شما همه رو مارک کن به غیر از گزینه اول تیکش نزنید ببنید فیکس میشه اگر بازم به همون صورت بود تیک گزینه اول بزارین باشه با اونم تست کنید اگر رفع مشکل شده مشکل شما با همون افزونه های فایرفاکس به احتمال زیاد.

pori.ya
29-01-2012, 14:54
تیک رو برداشتم اما باز همون مشکل پیش میاد و فقط با safe mode مشکلی نداره

jafarian
29-01-2012, 15:00
شما تیک همه گزینه ها رو بزنید بعدشم روی گزینه continue in safe mode کلیک کنید بعدم بصورت عادی بالا بیاین ببینید فیکس شده اگر درست بود تمامی افزونه هایی که دانلود کردین تا بحال آنیستال کنید .

pori.ya
29-01-2012, 15:42
اگر ممکنه میشه بگید چجوری باید افزونه ها رو آنیستال کرد؟

jafarian
30-01-2012, 14:42
کلیدهای ترکیبی ctrl+shift+A رو بزنید بعدشم تو صفحه ای هم که باز میشه طبق شکل روی گزینه remove بترتیب برای افزونه های خودتون کلیک کنید تا پاک بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])