PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پزینت اطلاعات میزبان از پرینتر viewer درteamViewer

samane.b
29-01-2012, 13:36
سلام دوستان

من می خوام توسط پرینتر خودم از اطلاعاتی که روی میزبان هست پرینت بگیرم
برای اینکار باید چه تنظیماتی رو انجام بدم؟
در ضمن از نرم افزار teamViewr استفاده میکنم

ممنون

مهندس الهه
30-01-2012, 20:10
پست شماره 5
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samane.b
31-01-2012, 10:28
ممنون عزیزم!
امتحانش می کنم ببینم از طریق نرم افزارهای دیگه میشه پرینت گرفت یا نه. آخه نرم افزار حسابداری من موقع پرینت نشون نمی ده لیست پرینترها رو. می خوام راهی پیدا کنم که قبل پرینت خود ویندوز بهم اجازه بده چاپگرم رو انتخاب کنم.
یه چیز دیگه ای هم که هست. کامپیوتر viewer من لینوکسه! امیدوارم راه حل شما جواب بده!

مهندس الهه
31-01-2012, 14:16
خواهش میکنم

فکر کنم در مورد لینوکس کار کمی سخت تر باشه
چون در لینوکس ممکنه مشکل درایور واسه ریموت کانکشن وجود داشته باشه

behrooz.shie
31-01-2012, 22:48
دیوایس ها اکثرا با لینوکس سازگاری کامل دارند بدون هیچ چیزی !

C0OPeR
31-01-2012, 23:04
سلام
اگر قصد شما فقط پرینت اطلاعات هستش میتونید همون فایل رو ترنسفر کنید روی سیتم خودتون بعد پرینت بگیرید چون در هر دو حالت (چه ریموت پرینت و چه انتقال فایل) یک میزان حجم اطلاعات تبادل میشه .

samane.b
01-02-2012, 12:04
سلام
اگر قصد شما فقط پرینت اطلاعات هستش میتونید همون فایل رو ترنسفر کنید روی سیتم خودتون بعد پرینت بگیرید چون در هر دو حالت (چه ریموت پرینت و چه انتقال فایل) یک میزان حجم اطلاعات تبادل میشه .

زاستش پرینت یه فایل ساده نیست. من از نرم افزار رافع ۶ استفاده می کنم که متاسفانه موقع پرینت گرفتن نشون نمی ده از کدوم چاپگر باید استفاده شه.
فعلا تنها راهی که به نظرم رسیده اینه که نرم افزار رو بذارم رو network چاپگرها رو هم اونجا تعریف کنم.
فقط باید دنبال یه راهی بگردم که وقتی اطلاعات می خواد بره واسه چاپ امکان انتخاب وجود داشته باشه .

راستش دیگه خسته شدم الان دو سریه نرم افزار حسابداری شرکت رو عوض کردم اما متاسفانه هیچکدومشون کامل ساپورت نمی کنن!:sad:

mjzaret
03-02-2012, 14:28
به نظرم براي اين مشكل شما بايستي از قابليت VPN نرم افزار TeamViewer استفاده كنيد.

البته دوستمون در پستي به پست شماره 5 اشاره كردند كه همين هست.

البته از نرم افزار ديگه‌اي كه خودم هم اكنون در حال استفاده از آن هستم وجود داره كه مشكلتون رو حل مي‌كنه:

Hamachi

با اين نرم افزار مطمئن هستم مشكلتون حل خواهد شد.

شاد باشيد:40:

samane.b
03-02-2012, 19:01
بله انقده سرچ کردم که متوجه شدم باید از VPNاش استفاده کنم! :20: الانم دارم سعی می کنم نرم افزار مدیریت پرینترها رو یادبگیرم. آخه نرم افزار حسابداریم موقع پرینت گرفتن نمیذاره چاپگرم رو انتخاب کنم! :41:

ممنون از logmein ! اگه امنیتش مثله teamViewer باشه بخاطر تعیین توپولوژیش قطعا از logmein استفاده می کنم! :20:

تشکر دوست عزیز! :40:

mjzaret
03-02-2012, 20:36
بله انقده سرچ کردم که متوجه شدم باید از VPNاش استفاده کنم! :20: الانم دارم سعی می کنم نرم افزار مدیریت پرینترها رو یادبگیرم. آخه نرم افزار حسابداریم موقع پرینت گرفتن نمیذاره چاپگرم رو انتخاب کنم! :41:

ممنون از logmein ! اگه امنیتش مثله teamViewer باشه بخاطر تعیین توپولوژیش قطعا از logmein استفاده می کنم! :20:

تشکر دوست عزیز! :40:

من چند سالي هست از اين نرم افزار استفاده مي‌كنم.

از لحاظ امنيت هم تا حالا دچار مشكل نشدم.

شما از يك فايروال قوي روي سيستم خودتون استفاده كنيد.

مطمئن باشيد به مشكلي برخورد نخواهيد كرد.

اما از لحاظ آماري TeamViewer يكي از بهترينها بوده و هست.

با اين حال خوشحالم كه مشكلتون رفع شد.

شاد باشيد:40: