PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب برنامه در win 7

east&west
29-01-2012, 10:42
من چند روز پیش قطعات را عوض کردم , مجبور شدم ویندوز را هم دوباره نصب کنم ... ولی حالا بعضی از برنامه ها مثله دیکشنری نارسیس یا بازی LA Noire نصب نمیشه ... به نظر خودم مشکل از بد فرمت شدن Drive C ویندوز هست ولی نمیدونم چرا درست فرمت نمیشه ... ویندوز هم یه ویندوز Copy ماله شرکت Parand هست... قبلاً هیمن ویندوز را نصب کردم مشکلی نداست ...نیمدونم اشکال از کجاس :41:

jafarian
29-01-2012, 14:14
این برنامه LA Noire که میگین روی ویندوز قبلی هم نصب داشتین ؟ شاید مشکل از همین برنامه شما باشه پیشنهاد درضمت همین ویندوز روی همون سیستم قبلی خودتونم که قبل ازارتقا بشه نصب کرده بودین ؟ پیشنهادی که من میتونم بدم اینه که درایوهای مادربورد حتما آپدیت کنید با برنامه driver genius اگر بازم به همون صورت بود هارد خودتون با برنامه Low Level Format Tool فرمت کنید ببینید رفع مشکل میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

east&west
29-01-2012, 17:51
من قبلاً هم این مشکل را داشتم یعضی از برنامه ها روی Drive C ویندوز نصب نمی شدند ... و موقع نصب بعضی از Data Cab ها Error میدادن ! من هم Drive C را با یه برنامه Partition بندی از ته فرمت کردم و دوباره ویندوز را نصب کردم مشکل رفع شد !!! اما این دفعه هر کاری میکنم نمیشه ....:41: ... بعضی مواق این Error را میده ... Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error

در ضمن ... برنامه ی DRiver Genious را با کراک روی Mediafire ...آپلود کنید ...،THNX

jafarian
30-01-2012, 01:19
اینطوری که شما احتمال اینکه مشل از هارد باشه هم هست شما هارد خودتونم با برنامه لینک دوم به اسم hdd regenerator 2011 اسکن کنید برای برنامه هم فایل لینک اول دان کنید بعدشم ابتدابرنامه utorrent تصب کنید بعدم روی اون یکی فایل کلیک کنید تا دانلود شروع بشه درضمن برنامه خودتونم تو یک درایوی غیر از c نصب کنید برای تست.