PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با اجرای کرک WAT برای ویندوز 7 نیاز به کرک دیگری هست؟

alikhafan123
28-01-2012, 23:53
سلام دوستام
من ویندوزم از کار افتاده بود با WAT اونا درست کردم آیا نیازی هست کرک دیگری نصب کنم یا همین WAT علاوه بر از بین بردن پیغام جینیون نبودن ویندوز اونا کرک هم میکنه؟
باتشکر

jafarian
29-01-2012, 00:29
اگر این علامت نداشته باشه ویندوز بصورت trial خورده باشه برای کرک کردنش باید از لودر استفاده کنید اگر این علامت مشاهده میکنید نیازی به لودر نیست ویندوز کرک شده هستش:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frobot
29-01-2012, 04:14
سلام

همینطوری که جناب جعفریان فرمودند باید علامت genuine و پروداکت ای دی را در properties سیستم داشته باشید تا ویندوز شما کاملا کرک شده باشد و بتواند تمام مزایای آن استفاده کند . اما نرم افزار remove WAT که شما استفاده کردید فقط کد سیستم شما را دستکاری کرده و ضمنا از آپدیت خودکار و تماس با سایت میکروسافت خودداری می کند و واقعا کرک را انجام نمی دهد. اما به هر حال اگر نیازی به پچ ها و آپدیتها ندارید استفاده از آن هم مشکلی ندارد.

خوش باشید.

alikhafan123
29-01-2012, 10:37
سلام
ممنون از راهنماییتون
من اصلا هیچ چیز تو قسمت Windows Activation ندارم و اون قسمت سفید هست و هیچی توش ننوشته
پس از یک لودر استفاده کنم؟
اگه استفاده نکنم چه امکاناتی از ویندوز در دسترس نیست؟
کلا اگه ویندوز کرک نشده باشه علاوه بر اون پس زمینه مشکی و پیغام های خطا چیزی دیگری را هم از کار میندازه؟

jafarian
29-01-2012, 14:08
سلام
ممنون از راهنماییتون
من اصلا هیچ چیز تو قسمت Windows Activation ندارم و اون قسمت سفید هست و هیچی توش ننوشته
پس از یک لودر استفاده کنم؟
اگه استفاده نکنم چه امکاناتی از ویندوز در دسترس نیست؟
کلا اگه ویندوز کرک نشده باشه علاوه بر اون پس زمینه مشکی و پیغام های خطا چیزی دیگری را هم از کار میندازه؟

ویندوزتونم 30 روزه یا همون تریال میشه برای کرک کردنشم طبق پست پایین برین تا جنیون بشه ویندوز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید