PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد اکسترنال

fanii
28-01-2012, 19:03
سلام
یک هاد اکسترنال مدل seagate expansion portable دارم هر وقت به port usb وصلش میکنم چراغ هارد روشن میشه ولی اون آیکنی که باید بیاد که بریم تو هارد ظاهر نمیشه. از دوستان پرسیدم گفتند مشکل از آتوران هست.
حلا راهی هست که بشه درستش کرد؟
ممنون

The Jok3r
31-01-2012, 03:33
اگه نرم افزار مخصوص ویندوز داره از cd نصبش کنین ببینین درست میشه؟

fanii
31-01-2012, 04:00
سلام
اولا خیلی ممنونم که یک آدم با معرفت پیدا شد که اومد جواب ما را داد.
دوما سی دی که نداره ولی داخل خود هارد یک چیز هایی بود که البته پاک شدن.
اگه دوباره راهنمایی کنید ممنون میشم چون اطلاعات داخلش رو نیاز دارم .

fk_u
31-01-2012, 19:20
سلام
گفتم همین جا مشکلم بگم و تابیک جدا نزنم
هارد توشیبا اکسترنال usb2 با برنامه hd tune pro خاستم سلامتی هارد ببینم دیدم دو تا ارور خطلا داده زرد رنگه فعلا
یکی ارور 05 و c4 چطور میتونم درستش کنم؟ هارد سیستم که مال سال های قدیمه اروری نداشت. این هارد ناگهانیم از سیستم نمیکشم بیرون سیم usb. ممنون میشم کمک کنید

mohsenfhm
31-01-2012, 20:08
سلام
یک هاد اکسترنال مدل seagate expansion portable دارم هر وقت به port usb وصلش میکنم چراغ هارد روشن میشه ولی اون آیکنی که باید بیاد که بریم تو هارد ظاهر نمیشه. از دوستان پرسیدم گفتند مشکل از آتوران هست.
حلا راهی هست که بشه درستش کرد؟
ممنون

توجه کنید که هاردهای اکسترنال پرتابل باید مستقیم به سیستم وصل بشه و هاب نمیتونه برقش رو تامین کنه ! مگر هاب دارای آداپتور باشه

fanii
31-01-2012, 22:31
توجه کنید که هاردهای اکسترنال پرتابل باید مستقیم به سیستم وصل بشه و هاب نمیتونه برقش رو تامین کنه ! مگر هاب دارای آداپتور باشه
تا چند روز پیش رو همین سیستم میامد و برقش هم مشکلی نداشت نمیدونم چی شد که دیگه نمیاد؟

The Jok3r
31-01-2012, 22:37
تا چند روز پیش رو همین سیستم میامد و برقش هم مشکلی نداشت نمیدونم چی شد که دیگه نمیاد؟

این کاریم که میگم بکن
روی Computer کلیک راست کن بعد Manage
بعد برو اینجا(عکس گزاشتم) ببین هاردت letter داره؟

اینم برنامه مربوط به هارد شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ww%2Fv%2Findex.jsp%3Flocale%3Den-US%26name%3Ddrive-settings%26vgnextoid%3Dd548712f10e5e210VgnVCM10000 01a48090aRCRD)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanii
31-01-2012, 23:39
این کاریم که میگم بکن
روی Computer کلیک راست کن بعد Manage
بعد برو اینجا(عکس گزاشتم) ببین هاردت letter داره؟

اینم برنامه مربوط به هارد شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ww%2Fv%2Findex.jsp%3Flocale%3Den-US%26name%3Ddrive-settings%26vgnextoid%3Dd548712f10e5e210VgnVCM10000 01a48090aRCRD)

آره داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ata.royalfalcon
31-01-2012, 23:53
آره داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
در عکسی که گزاشیتید اصلا هارد اکسترنالی وجود ندارد که بخواد letter داشته باشه .
شما اول هارد رو به پورت USB پشت کیس متصل کنید و همچنین اگر لپتاپ هست اونو به برق شهر متصل کنید .
سپس هارد رو به سیستم متصل کنید تا توسط سیستم detect شود .
سپس بررسی کنید که آیا letter دارد یا خیر .

fanii
31-01-2012, 23:58
سلام
در عکسی که گزاشیتید اصلا هارد اکسترنالی وجود ندارد که بخواد letter داشته باشه .
شما اول هارد رو به پورت USB پشت کیس متصل کنید و همچنین اگر لپتاپ هست اونو به برق شهر متصل کنید .
سپس هارد رو به سیستم متصل کنید تا توسط سیستم detect شود .
سپس بررسی کنید که آیا letter دارد یا خیر .
اصلا آیکن هارد اکسترنال رو نشون نمیده انگار هاردی به کامپیوتر وصل نیست.

ata.royalfalcon
01-02-2012, 00:09
اصلا آیکن هارد اکسترنال رو نشون نمیده انگار هاردی به کامپیوتر وصل نیست.

عزیزم
هاردتون از نوع پرتابل هست و احتمالا دچار کمبود ولتاژ شده که در نتیجه هارد راه اندازی نمیشود حتی چراغ هارد هم روشن شود .
همانطوریکه قبلاً هم گفتم هارد رو به پورت پشت کیس متصل کنید نه پورت جلوی کیس و البته اگر از کابل رابط یا usb hub استفاده میکنید اونو جدا کنید .
خلاصه هارد رو بدون هیچ واسطی به پورت پشت کیس متصل کنید و اگر لپتاپ هست ، لپتاپ رو به برق شهر متصل کنید
.