PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تورا به خدا کمک کنید در باره ی کارت صوتی مادربوردم

saeidperak1
28-01-2012, 13:57
سلام
من ویندوز ایکس پی نصب کردم بعد از اینکه تمام برنامه هاشو نصب کردم اومدم کارت صوتی رو نصب کنم متاسفانه هرچی کارت صوتی و نمیدونم برنامه ها و نرم افزار های مادربورده گم کردم ولی بجاش مجموع دراور هارو خریدم تا کارت صوتیشو نصب کنم از شانس بدم ارور داد و نصب نشد حالا خیلی وقت که بدون صدا کار میکنم ونمیدونم چجوری نصبش کنم:41:

jafarian
28-01-2012, 14:06
دو تا راه دارین ابتدا طبق شکل به دیوایس منیجربرین بعدش روی کارت صدای خودتون که ناقص نصب شده کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق گزینه مورد نظر انتخاب کنید ببینید به حالت اولش برمیگرده آخرین راهم restore کردن سیستم به زمان قبل از نصب درایورکار صدا هست مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidperak1
28-01-2012, 18:13
سلام منمنون از راهنماییتون اولش که هیچ کامپیوتر اجازه نداد واسه نصب یعنی هیچ اجازه ی setup نداد تا ناقص هم نصب شه و دومش هیچ متوجه نشدم چجوری باید به درایو منیجربرم و راه اخر هم restore که باید چجوری کنم
لطفا راه حل بهتری بگو راستی ارور نمیده همین که اتوران باز میشه خود به خود خروج میکنه و نمیشه چیزی نصب کرد
ببین ویندوز سون کارت صوتی و این چور چیزا نمیخواد که

jafarian
29-01-2012, 00:46
اگر صدای سیستم منظورتون اینه که ناقص تو دیوایس منیجر شناسایی شده باید روی اون صدای ناقص دبل کلیک کنید بعدشم طبق شکل گزینه مورد نظر انتخاب کنید ببینید فیکس میشه اگر بازم بهمون صورت بود از گزینه restore باید استفاده کنید اگر هم صدا کلا نصب نشده و همچنین ناقص نصب نشده باید از طریق دیوایس منیجر به سیستم اوتومات تعریفش کنید یعنی روی آیکون صدابازم دبل کلیک کنید بعدشم مسیر سیدی صدای خودتون داخل دستگاه گذاشتین بدین تا اوتومات سرچ کنه اگر بود نصب کنه یک کار دیگه هم میتونید بکنید که به وسیله برنامه cpu-z مدل مین خودتو دربیارین طبق شکل بعدش وارد سایت سازنده مادربورد بشین درایور صدا رو بسته به نوع سیستم عامل دان کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeidperak1
29-01-2012, 21:28
ممنون عالی بود

من کارت صوتی مادربردم foxconnومدلش a6vmx رفتم تو سایتش ولی هیچی دسگیرم نشد چند تایی دان کردم ولی نشد میشه شما برین یه جستجویی کنید

mrzenith
29-01-2012, 21:48
می توانی از نرمافزار هایی که خودشان درایور ها را جسنوجو می کنند استفاده کنی

khelane
29-01-2012, 21:49
با اجازه
برو تو لینک زیر ببین مین بورد درسته
دومین گزینه نوشته onboard audio اونو انتخاب و بعدا دیگه دانلود کن همین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sm1366
30-01-2012, 08:55
از چه سوکتی استفاده میکنی
adm3
amd2
intel lga775
یا..................

sm1366
30-01-2012, 09:10
بیا عزیز
حجم 41 مگابایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fsupport%2Fdownloads_detail.aspx%3FID%3Den-us0002020

saeidperak1
30-01-2012, 13:18
ممنون خیلی عالی الان رفتم دان کنم ببینم حل میشه ممنون راستی برای xpدیگه

saeidperak1
30-01-2012, 13:45
دسته همگی درد نکنه ایشالله:8:

saeidperak1
30-01-2012, 16:50
من رفتم تو سایتش پیداش کردم و حجمش 40مگ بود اینترنت من adslبه مدت یکساله ولی نمیدونم چرا با سرعت4 کیلو بیت دان میکرد لطفا سایت دیگه ای معرفی کنید