PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن بعضی dvd ها

ehsannnn00004
28-01-2012, 11:21
سلام دوستان dvd رایتر من asus هست.بعضی dvd ها رو میخونه بعضیا رو نه . دلیلش چی میتونه باشه ؟
ممنون.

axson
29-01-2012, 23:24
سلام دوستان dvd رایتر من asus هست.بعضی dvd ها رو میخونه بعضیا رو نه . دلیلش چی میتونه باشه ؟
ممنون.

سلام بر شما

شايد نویسنده "دیسک همه منظوره دیجتالی" (دی وی دی رایتر) شما، ضعیف شده
اون دیسکهایی که بدون خش هستن رو میخونه
و توانایی خوندن دیسکی که کوچکترین خش داره رو نداره

EXTREME
29-01-2012, 23:42
ممنون.
اول از همه فریم ویر درایو رو آپدیت کنید و درایو رو باز کنید و لتز درایو رو تمیز کنید
درست نشد بگین

ehsannnn00004
31-01-2012, 08:27
axson و mehrdad ممنون که جواب دادین . متاسفانه هنوزم مشکل رفع نشده.ویندوز که عوض میکنم یه مدت درسته اما باز مثله قبل میشه.
تمام دی وی دی های پرینکو رو اجرا میکنه اما مارکای دیگه که قبلا اجرا میکرد دیگه اجرا نمیکنه.

axson
01-02-2012, 01:14
axson و mehrdad ممنون که جواب دادین . متاسفانه هنوزم مشکل رفع نشده.ویندوز که عوض میکنم یه مدت درسته اما باز مثله قبل میشه.
تمام دی وی دی های پرینکو رو اجرا میکنه اما مارکای دیگه که قبلا اجرا میکرد دیگه اجرا نمیکنه.
والا چیزی به ذهنم نمیرسه، به این سوال جواب بدین شاید چیزی بفهممم.
دیسک های بقیه رو میخونه ولی چیزی نشون نمیده؟
یا اونها رو میخونه ولی دیسک رو خالی نشون میده (محتویات دیسک رو نشون نمیده)؟

ممنون که جواب دادین
خوشحال میشم کمکتون کنم

ehsannnn00004
01-02-2012, 11:26
مارک های دیگه رو اصلا نمی خونه.

axson
01-02-2012, 14:23
مارک های دیگه رو اصلا نمی خونه.
تنظیماتش تو مدیر دستگاه "Device Manager" رو عوض کردید؟
شاید "نویسنده" شما ضعیف شده، خیلی وقته ازش استفاده میکنین؟
نکته دیگه اینکه "نوینسده" رو به سیستم دیگه ای وصل کنین، ببینین همین مشکل رو داره؟

ehsannnn00004
02-02-2012, 11:48
آره خیلی وقته ازش استفاده میکنم.فکر کنم باید یکی دیگه بگیرم.
axson عزیز از راهنماییت ممنونم.

axson
03-02-2012, 16:27
آره خیلی وقته ازش استفاده میکنم.فکر کنم باید یکی دیگه بگیرم.
axson عزیز از راهنماییت ممنونم.
پس احتمالا مشکل همینه

axson عزیز از راهنماییت ممنونم
خوشحالم که شما رو کمک کردم، (گرچه مشکل شما رفع نشد ولی مشکل رو تشخیص دادید.)

kalantarahura
14-02-2012, 11:58
سلام دوست عزیز.یک نکته هم من اضافه کنم و این است که برخی DVDها با برخی رایترها سازگاری بهتری دارند.به عنوان مثال من رایتری داشتم که با ان dvd های پرینکو و دیتا لایف رایت می کردم.بعد از مدتی دیکه نمی شد دیتا لایف رایت کنم ولی پرینکو مشکلی نداشت.وزن پرینکو یک کم بیشتره.دیتا لایف سبک و باریکتر بود.اینارو گفتم که بدونید مارک و نوع dvd هم دخیل است.

alirezaaaa4
21-03-2012, 12:06
سلام سلام یکی هم به من کمک کنه من لپتاپ hp dv6-2170 دارم ... می شه گفت 2سالی هست..... الان یه یه ماهی بود که dvd rw اش ضعیف شده بود ... یعنی بعضی دی وی دی ها و سی دی ها رو می خوند و بعضی ها رو نه.... به هر حال حالا دیگه کلا از کار افتاده و دیگه هیچ چی رو نمی خونه ..... از استادید راهنمای می خام.... ایا این کلا تعطیل یا می شه درست شه... اگه تعطیل خوب حالا یه سوال دیگه همین دی وی دی داخلی شو عوض کنم(یعنی یکی جدید بخرم) یا اینکه یک dvd external بگیرم.... ممنون میشم کمکم کنید.