PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گالاکسی اس / آرک

Highbury
28-01-2012, 05:22
قیمت پایینتر گالاکسی مزیت هست اما ظاهر آرک یه چیزه دیگست.
خیلی وقته از بازار موبایل خبری ندارم و همینطور از امکانات جدیدش...
اگه خدا قسمت کنه بعد از بررسی این دو مورد شاید تصمیم به خرید بگیرم.
بسم الله. مقایسه کنید...
از سی پی یو ، گرافیک و صفحه نمایش و سرعت گرفته و برو تا دوربین و ...؟

A/|\IR
28-01-2012, 12:48
از نظر سخت افزار گالکسی اس بهتره
از نظر صفحه نمایش آرک یکم بزرگتره ولی گالکسی چون AMOLEDیه کیفیت بهتری داره
از نظر دوربین هم که آرک خیلی سرتره
یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که آرک به اندروید 4 رسما آپدیت میشه ولی گالکسی اینطور نیست.

adel.alizadeh1994
28-01-2012, 19:12
به نظر من شما یا ارک رو بردار یا برو ارک اس رو بگیر چون اندروید 4 یه چیزه دیگست گوشی رو از این رو به اون رو میکنه اصلا سامسونگ بدرد نمیخوره چون از مشتریاش پشتیبانی نمیکنه

Pedram_mrn
30-01-2012, 00:11
من گلکسی دارم داداشم آرک...
واقعا آرک صفحه نمایشش محشره انگار زده بیرون..اس در مقابلش یکم تو تره...
آمولد تو رنگ مشکی ازش سرتره فقط...
آرک یه ذره ضعیفتره ولی میتونی آرک اس بگیری که خیالت از این بابت هم راحت باشه:10:

Iman_m123
30-01-2012, 18:10
چطوری کاظم خان ! :دی

والا من خودم گلکسی اس دارم و به نظرم گوشیه خوبیه ولی بزرگترین مشکلش اینه که سامسونگ از نظر ساپورت واقعا مزخرفه !!!
و اینکه اندروید ICS یعنی اندروید 4 به صورت رسمی واسه گلکسی نمیاد خیلی ضد حاله ولی خب یه چیز دیگه هست و اونم اینه که شما برو توی یکی از همین انجمن های تخصصی موبایل و نگاه کن به قسمت گلکسی اس و آرک و آموزش ها و کاستوم رام ها و ... این دو تا رو با هم مقایسه کن ، متوجه میشی که با اینکه حدود 2 سال از تولید گلکسی اس میگذره این گوشی هنوز پر طرفداره و خیلی ه ک و چیز های مختلفی براش میاد . ( مثلا سایت اند-روید یا موبایلستان )
البته الآن نه به صورت رسمی ICS واسه گلکسی پورت شده :دی

این نظر من بود

پیروز باشی :40:

ebiram-se
26-04-2012, 10:06
من خودم هر دوشو داشتم گالاکسی گوشی محشریه از همه لحاظ فقط کیفیتش موقع فیلم دیدم پایینتر از ارکه من هر دوشونو دوست داشتم

h!tman
29-04-2012, 00:01
گلکسی از نظرم خیلی خیلی بهتره
چون با هر دو مدل یک زمان کوتاهی کار کردم آرک دوربین بهتری داره! ولی نه این که کیفیت گلکسی پایین باشه! فوق العادس
من حاضر نیست آرک اس رو حتی بگیرم به جای گلکسی
در مورد رام و پشتیبانی هم باز من میگم گلکسی خیلی بهتره! سامسونگ رسما نمیده ولی دولاپر ها تا الان به اندازه موهای سرمون پورت کردن! اولین پورت آندروید 4 برای اس بود!

panther99
29-04-2012, 10:17
يه موردي كه براي من يكي مهمه اينه كه گوشي چقدر دست مردم زياد باشه !!!!! من اسمشو گذاشتم : ميزان خز بودن گوشي !!!! :D .از اين نظر آرك اس وضعيت بهتري داره چون گلكسي رو واقعيتش دست هركسي تو اتوبوس و مترو ميبينم . فقط سوء تفاهم نشه !!
پس آرك اس بهتره از اين نظر هم چون كمتر دست مردم ميبيني و طراحيش هم فوق العاده ست به نظر من !

shahabprince
29-04-2012, 10:34
به نظر من که آرک اس رو بگیر خیلی گوشیه نازیه
امکاناتش هم که خیلی خوبه
دوربینش هم که عالیه
به آندروید 4 هم آپدیت میشه
تازه طراحی ارگونومی هم داره(به خاطر انحنای زیبایی که داره)
اسمش هم به خاطر همین انحنا arc گذاشتن
اگه اسمش رو ARC sinx میگرفتن بهتر بود:31:

h!tman
29-04-2012, 13:49
عزیزان:دی
آرک گفتن نه آرک اس
دقت کنید

Nice Devil
04-05-2012, 14:45
سلام دوست عزیز.من آرک دارم یکی از دوستام هم گلکسی اس داره.تمامی حرفهایی که میزنم بدون جنبه تعصب و طرفدای از برند و این حرفهاست .من خوردم طرفدار نوکیا هستم ولی این اواخر نوکیا وضعیتش خراب شد و مجبور شدم که از نوکیا دل بکنم.خوب از این حرفها بگذریم و بریم سر اصل مطلب.
از نظر صفحه نمایش که واسه من خیلی مهم بود، در واقع آرک بهتره .همونطور که اون دوستمون گفت صفحه آرک کاملآ زیر انگشت لمس میشه ولی گلکسی انگار صفحه یکم روبه داخل گوشی رفته و صفحه یکم تاریکه(منظورم اینه که چون آمولد رنگه مشکی رو بهتر نشون میده،آدم موقع کار باهاش احساس میکنه انگار یه چیزی شبیه ظلق رو صفحست که نمیذاره رنگها واقعی خودشون رو نشون بدن (من بعد از تجربه کار با آرک اینطوری احساس کردم)البته اونم حال خودشو داره مثل قرمزه آتیشی یا آبیه آبرنگی).اگه رنگهارو فانتزی میخوای گلکسی بگیر اما اگه تصاویر و واقعی میخوای(بدون هیچ افکتی) آرک بهتره
دروبینم که وضعیتش معلومه .آرک بهتره
اما مشکل بزرگی که در آرک وجود داره اینه که رام این گوشی کمه(فقط 512 مگابایت) که آرک من بعد از نصب 12 صفحه برنامه هنگ فرمودن و بعد از باز کردن چند تا صفحه وب همش پیغام میده که LOw Disk Space که خیلی ضدحاله و گلکسی اینجا بهتره
از نظر صدا که بدون شک آرک صداش بیشتر و بهتره.من که تعجب کردم که یه گوشی آندروید اینقدر صداش خوب باشه در آخر هم قیمت گلکسی بهتره .اما آندروید 4 یه چیزه دیگست و نمیشه ازش گذشت
قیافه هم که سلیقه ایه،اما خدایی آرک خوشگله
با تشکر