PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام من اخرش F236 سونی رو خریدم 2 میلیون و 600

fokahi110
27-01-2012, 20:30
اقا فرشید سلام اقا من اخرش یه لپ تاپ سونی خریدم با گارانتی رسمی ایران رهجو به قیمت 2 میلیون و 600 مدل F236 با این کانفیگ
cpu core i7 2760QM
H.D.D 640
Ram 8GIG
Full HD HDMI 3D Suport
3 سال گارانتی رهجو
Graphic 540M 1 GIG
Blu Ray
نظر شما چیه این مدل رو تازه وارد کرده تا حالا هم تو هیچ سایتی ازش تدیدم جز رهجو چی فکر میکردم و در سر داشتم چی شد گفتم تا 1900 هزینه کنم فوقش کشید برای 2 میلیون و 600 مرسی اگه نظرتون رو بدین هم شما و هم همه دوستان عزیزم ممنون.:11::20:

larantas
27-01-2012, 20:42
مبارکت باشه. ایشااله فنش بچرخه واست. بلوری رایتر داره یا فقط بلور ری رامه؟
راضی هستی ازش؟
چقدر گرفتی؟ 2 میلیون و چند؟

fokahi110
27-01-2012, 20:46
والا 2 میلیون و 600 یعنی 590 برام زدش 3 تا ازش اورده بود منم یکیشو برداشتم بلوری رام گفت داره 5 شنبه 100 بیعانه گذاشتم قرار شد فردا برم بیارمش کاراشو راه بندازه گفت بکاپ ویندوز و اینا چیشو من چک کنم اقا شما استادی من فردا چیکار کنم؟هنوز بازش نکردیم از پلمپ.مرسی.:11:

larantas
27-01-2012, 21:46
ببین این نکات رو چک کن:

کارتونش قبل از باز کردن پلمپ باشه.
حواست باشه جای چسب های قبلی رو کارتون نباشه(چون اگه باشه یعنی لپ تاپ قبلا باز شده یا حتی احتمال میره ریفر باشه)
وقتی لپ تاپو از توی کاورش بیرون میاری چک کن جای اثر انگشت روی لپتاپ چه بیرون لپ تاپ چه روی دکمه های کیبورد و تاچ پد و صفحه نمایش نباشه.
چون ویندوز ارجینال روشه وقتی روشنش میکنی مستقیم بالا نمیاد ویندوزت اول باید یه سری تنظیمات ازت بخواد.
وقتی روشن شد لپ تاپ صفحه نمایش رو چک کن که پیکسل سوخته نداشته باشه.
سریال نامبر زیر دستگاه و کارتون رو باهم مقایسه کن یکی باشن.
بلوتوث، درایو ، پورت های یو اس بی و وایرلس رو چک کن.
وب کم رو چک کن
کلید های کیبور رو چک کن که شل و لق نباشن. این مدل چون backlight داره کیبوردش اون رو هم چک کن.
درب لپ تاپ رو چند بار باز و بسته کن که لولاش لق نباشه و صدای اضافی نده.
اسپیکر هاش رو با پخش موزیک چک کن
وقتی لپ تاپ روشنه گوش کن ببین صدای اضافی از لپ تاپ به گوش نرسه.
مشخصات سخت افزاری رو توی خود لپ تاپ بررسی کن که با اونی که بهت گفته یکی باشه.مقدار رم .نوع سی پی یو. ظرفیت هارد.
وسایل دستگاه به طور کامل همراش باشه.
شارژرش رو چک کن حتما.
همینا به ذهنم رسید. در کل مواظب باش کلاه سرت نذارن.

fokahi110
27-01-2012, 21:50
داداش تا الان به خاطر جواب شما وایسادم مرسی ممنون ازت از یه جای معتبر و بزرگ گرفتم بعد 3 سال هم گارانتی داره ممنون ازت فقط اقلام همراه لپ تاپ چیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی باید داشته باشه؟ممنون

larantas
27-01-2012, 22:03
داداش تا الان به خاطر جواب شما وایسادم مرسی ممنون ازت از یه جای معتبر و بزرگ گرفتم بعد 3 سال هم گارانتی داره ممنون ازت فقط اقلام همراه لپ تاپ چیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی باید داشته باشه؟ممنون

باتری و کابل شارژ و خود شارژر و دفتر چه های راهنما. و البته کارت گارانتی بده حتما واست مهرش کنه.

fokahi110
27-01-2012, 22:09
اقا مرسی تشکر ازت ممنون خدا خیرت بده من فردا برم ببینم چیکار میکنم میام خبرشو میدم و عکسشو میگیرم اینجا میزارم ببینی خوبه یا نه بازم تشکر ازت فعلا خدانگهدار.:20::11::11::11::11::11:

fokahi110
28-01-2012, 14:46
سلام کمک سریع و فوری میخوام من چه طور میتونم یه بکاپ از ویندوزش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟چون خواست خیر سرش یارو یه ادم نفهمی بود درایو برام درست کنه کل درایوام فقط شد یکی اونم درایو C نوشته 640 گیگ فضای خالی ویندوزم رو همون درایو لعنتیه من چه غلطی کنم الان دارم دیوونه میشم ایا میشه پارتیشن بندی کنم ویندوز ا.رجینال لعنتیش نپره چیکار کنم کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککک رووااااااانی شدم.فقط طرز بکاپ گرفتن تو رو خدا زوددددددددددد مرسی از همتون.:41::41::19:

Farshid72
28-01-2012, 17:31
سلام کمک سریع و فوری میخوام من چه طور میتونم یه بکاپ از ویندوزش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟چون خواست خیر سرش یارو یه ادم نفهمی بود درایو برام درست کنه کل درایوام فقط شد یکی اونم درایو C نوشته 640 گیگ فضای خالی ویندوزم رو همون درایو لعنتیه من چه غلطی کنم الان دارم دیوونه میشم ایا میشه پارتیشن بندی کنم ویندوز ا.رجینال لعنتیش نپره چیکار کنم کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککک رووااااااانی شدم.فقط طرز بکاپ گرفتن تو رو خدا زوددددددددددد مرسی از همتون.:41::41::19:
دوسته عزیز اصلا نیازی به تهیه دیسک ریکاوری نیست
شما برنامه :
paragon partition رودانلود کنید
بعد یک درایو 20 گیگ هست اونو ریکاوری کنید با این برنامه
بعد اطلاعات ریکاوری شده رو روی دیسک یا روی یه هارد بریز
بعد سیستم رو ریست کن و هارد یا دیسک رو توی درایوت بزار
پس از اون وقتی وارد تنظیمات ریکاوری شد گزینه reset to factory رو انتخاب کن و همینجور ادامه بده تا سیستم ریکاوری بشه به حالت اولیه
ممکنه بعد از ریکاوری کردن درایو ویندوز اون درایو ریکاوری توی قسمت درایو هات ظاهر بشه که نیازی نیست بهش توجه کنی و اصلا بازش نکن که تغییری توی فایل هاش بوجود بیاد
یه کپی از اونو داشته باش نداشتی هم مهم نیست چون باز میتونی با همون برنامه یبار دیگه عملیات بالا رو انجام بدی تا دوباره ویندوزت ریکاوری بشه
به دیسک ریکاوری و این حرفام اصلا نیازی نیست

SAMCRO
28-01-2012, 17:46
این هم بگم ایران رهجو به نظرم بهترین گارانتی موجود توی ایرانه ! تجربه دارم ازشون بسیار زیاد .. ۱ بار هارد و ۱ بار مادربرد مجانی عوض کردن برام ..
بعدش مگه پشت لپتاپ سریال نامبر ویندوز نیست ؟‌
مبارکتون باشه .. لپتاپ خوبیه !‌

fokahi110
28-01-2012, 17:52
مرسی ممنون از همه شما نه میتونم ویندوزشو ریکاوری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ویندوزش نمیپره؟برای پارتیشن بندی دوباره و ویندوز ریکاوری کنم همون وین اصلی چیکار باید بکنم؟ مرسی:20:

فرشید جان من منتظرم ها ریکاوری با چه گزینه ای بزنم چه طور؟چیکار باید کنم بدم دوستم از بیرون برام اوکیش کنه؟؟؟؟؟من برم یه چی بخورمو میام منتظر جوابم.یا علی.:11:

Farshid72
28-01-2012, 19:47
شما با برنامه
MINI TOOL PARTION WIZARD
میتونی پارتیشن بندی کنید
کار کردن باهاش خیلی راحته

fokahi110
28-01-2012, 19:54
دارم دانلودش میکنم بعد درست کردن پارتیشنها خود این نرم افزار رو حذف کنم مشکلی نداره یا باید اینم نصب باشه؟خوب من الان ویندوزم رو درایو C هست چه طور حجما رو تنظیم میکنه میده بقیه درایو ها؟میشه ویندوزم نپره به خدا چه زجری که من نکشیدم برای خرید این لپ تاپ 2 میلیون و 600 دود نشه سکته دارم میکنم به قران.

Farshid72
28-01-2012, 20:00
دارم دانلودش میکنم بعد درست کردن پارتیشنها خود این نرم افزار رو حذف کنم مشکلی نداره یا باید اینم نصب باشه؟خوب من الان ویندوزم رو درایو C هست چه طور حجما رو تنظیم میکنه میده بقیه درایو ها؟میشه ویندوزم نپره به خدا چه زجری که من نکشیدم برای خرید این لپ تاپ 2 میلیون و 600 دود نشه سکته دارم میکنم به قران.
دوسته عزیز اصلا جای نگرانی نیست
در مورد اون برنامه باید بگم بله میتونید پاکش کنید
در مورد ویندوزم بگم اصلا نمیخواد نگرانش باشی
20 گیگ هاردتو ورداشتن و روش ویندوز ریختن
برنامه paragon partition هم نصب کن و یه درایو 20 گیگ رو شناسایی میکنه در کنار درایو های دیگت
اونو ریکاوری کن بعد اون ریکاوری شده رو بریز روی dvd و سیستم خودتو ریست کن بعد ریکاوری کن بعد سیستمت میشه مثل روز اولی که رفتی تو مغازه و روشنش کردی

fokahi110
28-01-2012, 20:12
ببین اصلا بد مصب درایوی نساخت همون اول روشنش کرد گند زد بهش خوب فقط درایو C رو ساخت که الان ویندوز داخلشه و 640 گیگ فضای درایو c هست یعنی کل هارد لپ تاپم .الان این نرم افزار میتونه مثلا از درایو c ببره درایو جدید درست کنه؟همچین چیزی ممکنه؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Farshid72
28-01-2012, 21:44
بله ممکنه
اگه اون درایوی که گفتمو ریکاوری کنی دوباره مثا اون شخص میتونی ریکاوری کنی

zanyar.sew
28-01-2012, 23:32
آقای fokahi110 عزیز. همه هاردتو این درایو نگرفته. ویندوز شما تو یه درایو کوچیک 15 گیگی قرار داره و امنه. ولی تو محیط ویندوز شما نمیبینیدش. منظورم اون ویندوزی نیست که باهاش کار میکنی. یعنی یه ویندوز دست نخورده با درایورها و برنامه هاییی که وایو گذاشته.
بهترین و راحتترین کار برای شما اینه که با کمک خود ویندوزتون یعنی همون برنامه رستور و بکاپ ویندوز یه بکاپ بگیرید. از این لحاظ ویندوز مشکلی نداره و نیازی اصلا به برنامه جانبی نیست. ناراحتی نداره اصلا ناراحت نشو. ویندوز رو از دستم بدی تو اون درایوی که گفتم داریش و اتفاقی نمیوفته. مگر اینکه لپتاپ شما یک نمونه نایاب باشه! اصلا گیریم ویندوزت از بین رفت! یه سر میری تا رهجو حلش میکنی نهایتا دو روز وقتت تلف میشه!
واسه بکاپ: تو منو استارت backup بزن backup and restore میاد بالا. همه تنظیمات رو به ویندوز بسپار هیچ مهارت قبلی ای لازم نداره این روش. یه هارد خارجی انتخاب کن بکاپ بگیر و خیالت تخت. حتما تو دی وی دی هم بکاپ بگیر چون هارد هم امنیت صد در صد نداره!
اگرم مشکلی واست پیش اومد تو همین فروم بچه ها کمکت میکنن چطور رستور کنی. فعلا بکاپ رو بگیر.
پیشنهاد هم میکنم شما که 2و600 خرج کردی و اینقدر حساسی یه هارد اکسترنال هم بگیر و همیشه از اطلاعات مهمت کپی داشته باش تا ضدحال نخوری که ما خوردیم!
مبارکت باشه ازش لدت ببری. با این صفحه نمایش فکر کنم تعریف خیلی چیزها عوض میشن. محشره. مبارک.

mohsen_hot20
29-01-2012, 01:41
اقا مبارکه

mohsen_hot20
29-01-2012, 01:49
برای بکاب هم میام توضیح میدم اصلا نگران نباش بکاب اولیه یعنی منظورم این که هنوز چیزی تو کامپیوتر نریختی تقریبا 3تا دی وی دی میشه بازم مبارکه
در ویندوز 7 شما قادر خواهید بود تا هارد خود را بدون احتیاج به هیچ برنامه اضافی پارتیشن بندی کنید. برای انجام این کار کافی هست تا مراحل زیر را دنبال کنید.
1. به منوی استارت رفته و روی Computer کلیک راست کرده و گزینه Manage را انتخاب کرده و continue بزنید.

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:47 AM ----------

2. یک پنجره باز میشود. از لیست سمت چپ پنجره گزینه disk managementرا انتخاب کنید.

[I[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3. در وسط صفحه درایوهای شما به صورت گرافیکی نمایش داده خواهند شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4. برای پارتیشن بندی کردن یعنی بخش بندی کردن و قسمت کردن یک درایو از هارد دیسک شما ، اگر در هنگام نصب ویندوز فقط یک درایو ایجاد کرده اید باید درایو را انتخاب کنید و آن را تقسیم بندی کنید ، برای این کار روی یکی از درایوها که به صورت گرافیکی در وسط و پایین صفحه نشان داده شده راست کلیک کرده و گزینه Shrink Volumeرا انتخاب کنید. برای مثال میتوانید به عکس زیر توجه کنید.

5. بعد از انتخاب گزینه Shrink Volumeپنجره ای باز میشود که در آن پنجره از شما خواسته میشود تا حجم درایو جدیدی را که میخواهید بسازید تعیین کنید. شما باید مقدار را به مگابایت وارد کنید. برای مثال هر 1024 مگابایت یک گیگابایت ( یک جی بی ) میشود. پس اگر میخواهید درایو جدید شما 20 گیگابایت فضا داشته باشد باید 20 را ضرب 1024 کنید و حاصل را در پنجره وارد کرده و گزینه Shrink را فشار دهید.

6. حالا پس از زدن گزینه shrink یک پارتیشن یا درایو جدید برای شما ساخته میشود که خام هست و لازم هست تا شما این پارتیشن را یک بار Format کرده و نامی برای آن ازAتا Z انتخاب کنید. برای این منظور ابتدا روی پارتیشن خام ساخته شده که یک نوار سیاه رنگ دور آن کشیده شده کلیک راست کرده و گزینه new simple volume را انتخاب کنید. به تصویر زیر دقت کنید.

7. سپس دو بار روی گزینه Next کلیک کرده تا صفحه ای به شکل زیر ظاهر شود که در قسمت بالای صفحه از لیست کشویی باید نام درایو را انتخاب کنید. مثلا من نام درایو را K انتخاب میکنم و روی گزینه next کلیک کنید. به تصاویر زیر دقت کنید.

8. در صفحه جدید از لیست کشویی اول گزینه NTFS را انتخاب کنید و از لیست کشویی دوم گزینه Default را انتخاب کنید. در قسمت Volume Label میتوانید یک نام برای درایو خود تایپ کنید. مثلا من نام درایوم را Data تایپ میکنم. سپس مربع اولی را که نوشته Perform a quick format ( یعنی فرمت کردن سریع ) را چک مارک کنید یعنی علامت دار کنید و مربع دومی را به حال خود باقی بگزارید و سپس روی گزینه Next کلیک کنید. برای درک بیشتر به تصویر زیر توجه نماید.

9. در پایان گزینه Finish را فشار دهید. کمی صبر کنید….! حالا خواهید دید که درایو جدید شما ساخته شده و یک پنجره باز میشود. اگر به My Computer ویندوز خود بروید درایو جدید خود را در آنجا مشاهده خواهید کرد

mohsen_hot20
29-01-2012, 02:14

mohsen_hot20
29-01-2012, 02:55
همانطور که می دانید برای تقسیم کردن هارددیسک به درایوهای مختلف با حجم های مختلف عملی انجام می گیرد به نام پارتیشن بندی. این عمل را می توان توسط نرم افزار های مختلفی انجام داد. اما خود ویندوز 7 قابلیتی دارد که توسط آن می توانید بدون نیاز به نرم افزار خاصی و از داخل خود ویندوز عمل پارتیشن بندی را انجام دهید. علاوه بر این توسط این امکان ویندوز 7 می توانید نام درایوهای هارددیسک را تغییر دهید.

دقت داشته باشید که برای پارتیشن بندی می توانید تمامی درایو ها به جز درایو ویندوز را تغییر دهید.بهتر است برای پارتیشن بندی درایوی که ویندوز در آن نصب است، در زمان نصب ویندوز این کار را انجام دهید.در خاطر داشته باشید که حتما اطلاعات حساس خود را در درایو دیگری کپی کنید چراکه که ممکن است در طی مراحل اطلاعات درایوی که در حال تقسیم بندی آن هستید از بین برود.

برای انجام پارتیشن بندی مراحل ذیل را انجام دهید:

1- وارد Control Panel شده و مطابق تصویر از سمت راست روی گزینه Category کلیک کنید.

2- از لیستی که باز می شود گزینه Large icons را انتخاب نمائید.

3 - گزینه Administrative Tools را باز کنید.

4 - گزینه Computer Management را باز کنید.

5- گزینه Storage را باز کنید.

6- گزینه (Disk Management (Local را باز کنید.

7 - حال درایوی را که قصد دارید تا آن را قطعه بندی کنید اتنخاب کرده و روی آن راست-کلیک کرده و گزینه shrink volume را انتخاب کنید.با انتخاب این گزینه اطلاعات موجود در درایو از بین نمی رود و می توانید تا حجمی که درایو انتخابی فضای خالی دارد از آن جدا کنید و درایو جدیدی بسازید.
* اگر می خواهید کلا درایو را پاک کنید و تمامی فضای آن را به درایوهای مختلف تقسیم بندی کنید به جای انتخاب گزینه shrink volume می توانید گزینه Delete Volume را انتخاب کنید و سپس روی درایو که پاک کرده اید
راست-کلیک کنید و گزینه New Sipmle Volume را انتخاب کنید و بقیه مراحل را از مرحله شماره 12 به بعد انجام دهید.دقت داشته باشید که مبنای این آموزش بر اساس انتخاب گزینه Shrink Volume می باشد.

8 - حجمی که قصد دارید تا به درایو جدید اختصاص دهید را در کادر مشخص شده به MB وارد کنید.دقت داشته باشید هر 1024 مگابایت برابر با 1 گیگابایت می باشد.می توانید برای اینکه حجم درایو جدید دقیق ساخته شود عددی که می خواهید به درایو جدید اختصاص دهید در 1024 ضرب کنید و در این کادر بنویسید.
ما در اینجا قصد داریم تا درایوی با ظرفیت 34 گیگابایت بسازیم.بنابراین عدد 35000 مگابایت را وارد می کنیم.

9 - کلید Shrink را بزنید.

10 - همانطور که مشاهده می فرمائید درایو جدید با ظرفیت 34 گیگابایت ساخته شده است.برای اینکه آن را فرمت و قابل استفاده کنیم،روی آن راست کلیک کرده و گزینه New Simple Volume را انتخاب می کنیم.

11- کلید Next را بزنید.

12 - مجدد کلید Next را بزنید.

13- نام درایوی که قرار است ساخته شود را انخاب کنید.
14- کلید Next را بزنید.

15- گزینه Perform a quick format را انتخاب کنید.
16- کلید Next را بزنید.

17 - در نهایت کلید Finish را بزنید تا عملیات فرمت آغاز شود.

- اکنون درایو جدید با حجم 34 گیگابایت ساخته شده است و آماده استفاده است.ادامه مراحل برای افرادی است که قصد دارند تا نام درایوها را تغییر دهند تا بتوانند به آنها نظم ببخشند.
به طور مثال در همین آموزشی که تهییه شده است درایوهای هارددیسک به ترتیب عبارتند از C و DوG.اگر دقت کنید متوجه می شوید در بین این نام ها ،نام E به درایو DVD ROM اختصاص داده شده و ترتیب حروفی درایوهای هارددیسک به هم خورده است.بنا براین مراحل 18 به بعد را انجام می دهیم تا ترتیب درایوهای هارددیسک را مرتب کنیم و به صورت C و DوE درآوریم و نام درایو DVD-ROM را بعد از آنها قرار دهیم.

18 - بر روی نام درایو DVD-ROM راست-کلیک کرده و گزینه Change Drive Letter and Patchs… را انتخاب می کنیم.

19 - کلید Change… را بزنید.

20 - حرف J را انتخاب کنید تا حرف E آزاد شود.

21 - کلید OK را انتخاب نمائید.

22-در جواب پیغام ظاهر شده کلید Yes را بزنید.

23 - بر روی نام درایوی که قصد تغییر دادن نام آن را دارید راست کلیک کرده( ما در اینجا قصد داریم نام درایو G را به E تغییر دهیم تا درایوها به ترتیب نام Cو DوE قرار گیرند تا درایو DVD-ROM بعد از آنها قرار گیرد ) و گزینه Change Drive Letter and Patchs… را انتخاب کنید.

24 - کلید Change… را انتخاب نمائید.

25 - حرف E را انتخاب کنید و در نهایت روی کلید OK کلیک کنید.

- همانطور که مشاهده می فرمائید نام درایو مورد نظر به E تغییر یافت و ترتیب قرار گیری درایوهای هارددیسک اصلاح شد.

Farshid72
29-01-2012, 08:47
دوسته عزیز این همه توضیح دادی ولی اصلا دقت نکردی که ایشون فقط یک درایو داره

mohsen_hot20
29-01-2012, 11:53
دوسته عزیز این همه توضیح دادی ولی اصلا دقت نکردی که ایشون فقط یک درایو داره

توضیح هم برای یک داریو من خودم لب تام از این طریق که یک داریو چند درایو کردم!

fokahi110
29-01-2012, 14:55
کاربر عزیز مرسی واقعا ازت ممنون بابت زحماتی که کشیدی و این همه توضیح و به صورت کامل.من ساعت 7 صبح دووم نیاوردم و لپ تاپ رو بردم به این روشی که شما گفتی درستش کردن شد 3 درایو مرسی ممنون دیشب این همه لطف دوستان رو ندیدم والا خودم درستش میکردم به هر حال الان دیدم ساعت 2 و نیمه الان به هر حال مرسی مطالبتو برمیدارم برای بعدا به دردم میخوره الانم عکس از لپ تاپ میگیرم اپلود میکنم برای همه دوستانی که منو کمک کردن چه از اول چه الانی که خریدم.تشکر.
راستی بلوری رایتر داره این مدل من نوشته تو دیوایس منیجر پایونر بلوری رایتر.هاردشم توشیبا 640 گیگ گرافیکم 540 ام انویدیا.رم هم 8 گیگ فول اچ دی از همه مهمتر اینه که سی پی یوش 2760QM هست که عکسشو گذاشتم ببینید.از نظر کارایی هم هیچ صدایی نمیده موقع کار کردن باهاش افیسش اکتیو لازم داره قبلا هم شنیده بودم دیگه همین دیگه الان اعصابم اروم شده و تازه یه کم اروم شدم شماها نبودین سکته کرده بودم خدا همتون رو خیر بده انشالا.یا علی.سوالی بود بازم در خدمتم.اها اینم یادم رفت اقلام همرا دستگاه 3 تا رابط شارزر یکی اروپایی یکی نمیدونم و دیگری به پریز خودمون میخوره خود اداپتور دفترچه راهنما فقط درسته همینا باید باشه با کارت گارانتی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fn0l5kkd7336rwryl8576.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fxundz7uly0qgixtxzqj8.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Frk6kle838g37tr2d6njz.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2Fj2hmj2yeat1x4dn0hqc.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F01%2Fz%2F7gvfe12ixwl0vpg84glc.jpg)

اینم لینک سایت سونی ایران>>> مشخصاتشو بخونید.

اقلام همراشو یادتون نره برام بگین مال من دفترچه راهنما 3 تا رابط دو تاش اروپایی بود یکیش ایرانی برای استفاده از پریز خودمون به علاوه اداپتور شارزر به علاوه باطری با کارت گارانتی چیزه دیگه ای اگه داره و به من نداده بگید بهم بازم ممنون ازتون.

larantas
29-01-2012, 19:39
مبارکت باشه. نه فکر نمیکنم چیز دیگه ای باشه. همیناست که گفتی.

fokahi110
29-01-2012, 19:41
ممنون مرسی از شما سلامت باشی مشکل هاردمم حل شد تشکر.مرسی.:20::11:

Farshid72
29-01-2012, 22:59
بنظرم باید تکنولوژی Wi/Di هم داشته باشه
چیزی ننوشته ؟؟؟
سری S که داشت ولی تو Detail این سری سونی چیزی نزده بود
من عاشق این لپ تاپم که تو امضام هست...حاضرم کنارش رگ دستمو براش بزنم (Sony-Z216GX)

zanyar.sew
30-01-2012, 01:50
بنظرم باید تکنولوژی Wi/Di هم داشته باشه
چیزی ننوشته ؟؟؟
سری S که داشت ولی تو Detail این سری سونی چیزی نزده بود
من عاشق این لپ تاپم که تو امضام هست...حاضرم کنارش رگ دستمو براش بزنم (Sony-Z216GX)
این همون چیزیه که یه کلیه میارزه.
آقا فرشید از سری اس 15 اینچ اطلاعی ندارید؟ با گرافیک 6630. من تصمیم قطعی شده و همین مدل رو میگیرم. منتها کانفیگ ایران رهجو که core i7 هست و ویندوز پرو، یه مقداری قیمتش واسم گرونه. کمان رایانه هم که فروش نداره فعلا.

fokahi110
30-01-2012, 09:38
والا نمیدونم فرشید جان داره یا نداره چی هست حالا؟اینی که گفتی؟راستی وسایلی که نوشتم کامل بود یا بازم هست به من ندادن؟مرسی.:20::11:

Farshid72
30-01-2012, 10:12
این همون چیزیه که یه کلیه میارزه.
آقا فرشید از سری اس 15 اینچ اطلاعی ندارید؟ با گرافیک 6630. من تصمیم قطعی شده و همین مدل رو میگیرم. منتها کانفیگ ایران رهجو که core i7 هست و ویندوز پرو، یه مقداری قیمتش واسم گرونه. کمان رایانه هم که فروش نداره فعلا.
من که کلا تو کاره سونیم و قرارداد بستم با کمان رایانه:31::31:خیلی حال کردم با این سیاستش که تو این گرون بازار فروششو قطع کرد :
برای این سکوتش میتونم 50 صفحه مقاله بنویسم و دلیل بیارم برای این کارش!!!!
ایول اینکه 1 کلیه میارزه رو خوب اومدی...میخامت
بنظرم صبر کن همون کمان رایانه فروششو باز کنه از همون بگیر بهتره...هروقت فروششو باز کرد بدون بازار حالا درست شده

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

والا نمیدونم فرشید جان داره یا نداره چی هست حالا؟اینی که گفتی؟راستی وسایلی که نوشتم کامل بود یا بازم هست به من ندادن؟مرسی.:20::11:
وقتی من خریدم سونی جشنواره گذاشته بود توش یه برگه جایزم بود یک سال بعدش من اون تیکه بر چسب روی شماره قرئه کشیو کندم:31::31:
نه درسته..مهم خود لپ تاپ که ok هست

fokahi110
30-01-2012, 10:33
فرشید جان متشکرم ازت لامصب بلوری رایتر داره پایونر و هاردشم توشیبا تو بگو یک ذره صدا میده. ساکت ساکت دور تا دور صفحشم یه حالت برچسب موبایل هست میخری چسبیده شده اونو بکنم یا بزارم باشه؟یه توضیحی در مورد Cpu هم بده ممنون 2760QM از 2630 و 2670 بالاتره؟این مدل چرا هیچ جا تو اینترنت ازش نداره؟تازه وارد شده؟

Farshid72
30-01-2012, 11:02
فرشید جان متشکرم ازت لامصب بلوری رایتر داره پایونر و هاردشم توشیبا تو بگو یک ذره صدا میده. ساکت ساکت دور تا دور صفحشم یه حالت برچسب موبایل هست میخری چسبیده شده اونو بکنم یا بزارم باشه؟یه توضیحی در مورد Cpu هم بده ممنون 2760QM از 2630 و 2670 بالاتره؟این مدل چرا هیچ جا تو اینترنت ازش نداره؟تازه وارد شده؟
.
.
.دوسته عزیز عکس زیرو ببین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2630 و 2670 رو بیخیال پردازنده تورو دارم با سری XM مقایسه میکنم البته اون غولاش ولی همینم پردازنده بدی نیست تو سری XM و میتونه خیلی حرفا داشته باشه که بزنه
دهن سرویس تو چرا نگفتی 2760 داری ؟؟؟؟ من همین 6 و 7 رو تو اعدادش دیدم فک کردم 2670 هستش
خیلی خفنه پردازندت و به راحتی میتونی روش کاراتو انجام بدی
اگه تو عکس ببینی علارغم اینکه دو پردازنده بالایی یعنی 2860 , همینطور 2920 از اون سرتر هستن و میزان کش بالاتری دارن ولی بازن اختلاف فاحشی بین این سه پردانده وجود نداره کمااینکه میبینیم تو 3D MARK تنها چیزی حدود 100 تا با پردازنده XM و 400 تا با پردازنده QM مدل بالاتر اختلاف داره که اونم میتونیم به دلیل وجود کش بیشتر و همینطور فرکانس بالاتر اونو توجیحش کنیم
از بقیه تست ها که بگذریم به تست های prime میرسیم که تو این تست ها میبینیم که از نظر توانایی و stable بودن چیزی از دو پردازنده دیگه کم نداره و حتی تو تست 1024 رکورد بهتری رو ثبت کرده
****یه توضیحی در مورد این prime بدم چون ممکنه دوستان بگم که دو مدل 2630 و 2670 اعداد بالاتری دارن :
این تست پردازنده شما رو 100% لود میکنه که بسته به نوع تست میتونه کمتر هم بشه ولی در کل برای تست پایداری پردازنده به کار میره و اینکه چه مدت طول میکشه تا پردازنده به دمای TM JUNCTION برسه
معمولا پردازنده هایی که فرکانس پایینتری دارن یعنی :
قدرت بالا-فرکانس پایین = عدد مورد نظر
قدرت پردازنده =X
فرکانس = Y
x-y =
هر چه مقدار y کمتر باشه عدد مورد نظر بیشتر خواهد شد..در واقع شما باید حد عبارت وقتی x به سمت 0 میل میکنه رو حساب کنید و یا اینکه به صورت یه معادله ساده حلش کنید که هرچه از مقدار x کمتر کم بشه جواب مقدار بزرگ تری خواهد شد که ما اینو به وضوح میتونیم ببینیم*****

Farshid72
30-01-2012, 11:10
فرشید جان متشکرم ازت لامصب بلوری رایتر داره پایونر و هاردشم توشیبا تو بگو یک ذره صدا میده. ساکت ساکت دور تا دور صفحشم یه حالت برچسب موبایل هست میخری چسبیده شده اونو بکنم یا بزارم باشه
.
.
.
در مورد هارد باید بهت بگم هرد خوبی هستش ولی سعی کن خیلی اطلاعات توش نریزی...حتما یه هارد اکسترنال بگیر
سعی کن از هارد دستگاه برای آرشیو کردن استفاده کنی یعنی فقط اطلاعات بریزی توش مثلا آiهنگات یا فیلم یا عکسای خونوادگیتو بزار توش باشه و کمتر سعی کن اطلاعاتشو پاک کنی
برنامه HDD REGENERATOR رو دانلود کن و ماهی یه بار bad sector های هاردتو از بین ببر البته اگه به حرفم گوش کنیو هی برنامه نصب و پاک نکنی یا اینکه حجم های بزرگ بریزی توش بعد یخوردشو پاک کنی..خلاصه از این کارا نکنی سرعت هاردت پایین نمیاد و بد سکتور نمیگیره...توصیه من اینه یه هارد اکسترنال بگیر
در مورد بلوری هم بهت گفتم که سعی درست ازش استفاده کنی چون اگه خراب بشه مکافاتی داره برات
بر چسب ها رو نه نکن چون ممکنه خط بیفته روش بعد وقتی چشت به خط خطی ها میفته اعصابت خورد میشه(من که اینجوریم):31::13:
میتونی برای پشتش هم کاور تهیه کنی
در ضمن حتما براش کول پد بگیر
سعی کن اوایل فیلم روش زیاد ببینی هم سه بعدی هم 2 بعدی تا Engine 3D ــش هم خوب راه بیفته و پردازنده یخورده دماش بره بالا و خمیر سیلیکونش خوب روون بشه
خلاصه اگه درست باهاش کار کنی تا چند سال برات کار میده...
من یه لپ تاپ FW هم دارم core2due هستش درست رفتار کنی باهاش(لای پر قو نباید باشه...مرد بارش بیاری) مثل من میتونی روش سنگین ترین کارارم انجام بدی که جتی ممکنه اون رندی که میکنه نزدیک رندر یه پردازنده سری m یا QM باشه

fokahi110
30-01-2012, 11:13
فرشید جان عکس برات گذاشتم صفحه قبل اون برچسب سیاهه کنار تاچ پد همه مشخصاتو نوشته اره 2760QM ممنون از این همه وقتی که گذاشتی برام برای توضیحات کاملت.یارو فروشگاه 4 تا ازش اورد از رهجو تهران همشو تو هوا زدن بردن الان یک دانه سری F تو کرمانشاه دیگه نیست بخوای گیر بیاری خدایی شهر مذخرفی داریم امدی کرمانشاه راستی از کجایی؟اینم یه نگاهی کن.
اینو با گوشیم انداختم Xperia Arc Sony لنزش مثل لپ تاپه EXMOR R منتها این قویتر.گوشی خریدی از این مال من بگیر عالیه.

Farshid72
30-01-2012, 11:17
فرشید جان عکس برات گذاشتم صفحه قبل اون برچسب سیاهه کنار تاچ پد همه مشخصاتو نوشته
اونارو دیدم اتفاقا هرچی خواستم بخونمش نشد تار اقتاده بود
این عکستو دیدم
احتمالا پشت لپ تاپ یه سریال نامبر برای لپ تاپ باید باشه..تاریخ گارانتی بین المللیشو بنویس ببینم تولیدش کی بوده

fokahi110
30-01-2012, 11:26
اره سریال نامبر داره 3تا ولی تاریخی چیزی نداره تاریخ چی الان کلماتی که نوشتی پس و پیچ و قاطی افتاده ندونستم چی گفتی؟:20:

Farshid72
30-01-2012, 11:35
یجاییش باید نوشته باشه :
Offer expire

fokahi110
30-01-2012, 11:38
باشه تا عصر بهت میگم الان کار پیش اومد معذرت نگاه میکنم.:20::11:

zanyar.sew
30-01-2012, 16:33
من که کلا تو کاره سونیم و قرارداد بستم با کمان رایانه:31::31:خیلی حال کردم با این سیاستش که تو این گرون بازار فروششو قطع کرد :
برای این سکوتش میتونم 50 صفحه مقاله بنویسم و دلیل بیارم برای این کارش!!!!
ایول اینکه 1 کلیه میارزه رو خوب اومدی...میخامت
بنظرم صبر کن همون کمان رایانه فروششو باز کنه از همون بگیر بهتره...هروقت فروششو باز کرد بدون بازار حالا درست شده

---------- Post added at 10:12 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

وقتی من خریدم سونی جشنواره گذاشته بود توش یه برگه جایزم بود یک سال بعدش من اون تیکه بر چسب روی شماره قرئه کشیو کندم:31::31:
نه درسته..مهم خود لپ تاپ که ok هست

آقا فرشید من 2 روز الا یه هفته ایی تهرانم بسته به شرایطم و باید برگردم دانشگاه. هرموقعم برگردم موندگارم و به این زودیها نمیرسم بگیرم. همدانم فقط ایران رهجو رو داره منتها گفتم کانفیگ نه چندان متفاوت رهجو گرونه و من نمیتونم بگیرمش.
خودم هم میخواستم از کمان بگیرم و اتفاقا سیاستش اوج احترام به مشتری بود و خوشحالم همچین شرکتی وجود داره.
در هر صورت باید بگیرمش چون لازمش دارم و دیگه هم نمیتونم برم تهران. حتی یه بار خواستم از رایان صبا بگیرم که به نظرم خوب نیست.
اگه امکان داشت یه راهنمایی بکنید که کجا بگیرم و با چه گارانتی ای. گارانتیم نداشت مهم نیست واسم همیشه جنس بی گارانتی میگیرم و مشکلی نداشتم.
خلاصه تو امر خرید هرچی به نظرتون میرسه دریغ نفرمایید که دیگه این آخرین باره مزاحمتون میشم!
از فکاهی هم معذرت میخوام اینجا سوال میپرسم.

Farshid72
30-01-2012, 17:13
آقا فرشید من 2 روز الا یه هفته ایی تهرانم بسته به شرایطم و باید برگردم دانشگاه. هرموقعم برگردم موندگارم و به این زودیها نمیرسم بگیرم. همدانم فقط ایران رهجو رو داره منتها گفتم کانفیگ نه چندان متفاوت رهجو گرونه و من نمیتونم بگیرمش.
خودم هم میخواستم از کمان بگیرم و اتفاقا سیاستش اوج احترام به مشتری بود و خوشحالم همچین شرکتی وجود داره.
در هر صورت باید بگیرمش چون لازمش دارم و دیگه هم نمیتونم برم تهران. حتی یه بار خواستم از رایان صبا بگیرم که به نظرم خوب نیست.
اگه امکان داشت یه راهنمایی بکنید که کجا بگیرم و با چه گارانتی ای. گارانتیم نداشت مهم نیست واسم همیشه جنس بی گارانتی میگیرم و مشکلی نداشتم.
خلاصه تو امر خرید هرچی به نظرتون میرسه دریغ نفرمایید که دیگه این آخرین باره مزاحمتون میشم!
از فکاهی هم معذرت میخوام اینجا سوال میپرسم.
چرا میگی رایان صبا خوب نیست ؟؟؟ من خودم pc خونگیمو از اونجا خریدم خیلی فروشگاه خوبیه...اگه اونجا جنست هست حتما بهت توصیه میکنم که بگیری
اگرم نه و میخوای خودت حضوری بگیری میتونی از پاساژ پایتخت خریداری کنی
ولی من همون رایان صبا رو بهت پیشنهاد میدم
گارانتی زیاد مهم نیست سونی اگه درست استفاده کنی خراب شدنی نیست
میتونی بدون گارانتی بخری بعد بیاری شهر خودت ببری بیمش کنی

fokahi110
31-01-2012, 10:48
فرشید جان دیروز تا امروز صبح اینترنتم قطع بود کل کرمانشاه
من الان گیرم نمیتونم یه سی دی یا دی وی دی بزارم تو درایو حلقه وسط سی دی یا دی وی دی کوچیکتر از درایو لپ تاپه جا نمیره چه طور بزارم داخلش؟کمک مرسی گیر کردم الان.:41::20:

بعد تو پریمری پارتیشن به غیر از سیستم ریزرو 17 گیگ فضا همینجوری تو پریمری پارتیشنه اون نمیدونم چیه کمکم کن.

Farshid72
31-01-2012, 11:23
فرشید جان دیروز تا امروز صبح اینترنتم قطع بود کل کرمانشاه
من الان گیرم نمیتونم یه سی دی یا دی وی دی بزارم تو درایو حلقه وسط سی دی یا دی وی دی کوچیکتر از درایو لپ تاپه جا نمیره چه طور بزارم داخلش؟کمک مرسی گیر کردم الان.:41::20:

بعد تو پریمری پارتیشن به غیر از سیستم ریزرو 17 گیگ فضا همینجوری تو پریمری پارتیشنه اون نمیدونم چیه کمکم کن.
.
.
دوسته عزیز در مرد حلقه اگه زیاد بزرگه خب نمیشه کاریش کرد!!! ولی اگه در حد 1 یا 2 میلی متر کوچیکه باید یخورده فشارش بدی تا بره تو اونم برای اینکه وقتی دیسکه داره چرخ میزنه ازش در نیاد ولی اگه زیاد بزرگه بنظر من برو تو یه مغازه که دیسک بلوری داشته باشه یا خودت اگه دیسک بلوری داری بزار ببین میره تو یا نه اگه نرفت ببر همون ایران رهجو بگو این مشکلو دارم ولی اگه بلوری رفت دیگه مشکل از دیسک ها هستش و شما باید اطلاعاتتو از یه راه دیگه انتقال بدی به لپ تاپ:
مثلا شبکه
یا یه هارد اکسترنال
در مورد پارتیشن 17 گیگی هم باید بگم که اون همون ویندوز ارجینال شما توش هست که قیمتی معادل 200 300 هزار تومن داره و مراقب باش خرابش نکنی
همین درایو بود که میگفتم ریکاوری کنی بر میگرده به روز اولی که از مغازه آوردیش

fokahi110
31-01-2012, 11:28
مرسی ممنون ولی مگه ممکنه حلقه بزرگتر باشه؟از سی دی یا دی وی دی؟چه طوریه؟بعد ظهر برات عکس بگیرم ببینی الان که خاموشه در حال اببندیم خاموش کردم نیم ساعتیه.بعد ظهر عکسشو بگیرم؟:20:

Farshid72
31-01-2012, 11:42
مرسی ممنون ولی مگه ممکنه حلقه بزرگتر باشه؟از سی دی یا دی وی دی؟چه طوریه؟بعد ظهر برات عکس بگیرم ببینی الان که خاموشه در حال اببندیم خاموش کردم نیم ساعتیه.بعد ظهر عکسشو بگیرم؟:20:
نه نیازی نیست...من با بلوری کار نکردم ...اگه بلوری بهش بخوره که دیگه مشکل از دستگاه نیست...نمی دونم احتمالا حلقه های بلوری باید بزرگ تر باشه...خودت اگه دیسک بلوری داری بزار و تست کن

fokahi110
31-01-2012, 12:08
تشکر از شما این کاربر عزیز محسن که F223 داره اون بلوری داره منتها نیستش اگه انلاین بود میشد روش حساب کنی بدبختانه نیستش فکر نکنم فقط بلوری بخوره نوشته CD و DVD وBlu Ray RW حالا دیگه نمیدونم والا.:20::11:

zanyar.sew
04-02-2012, 19:17
چرا میگی رایان صبا خوب نیست ؟؟؟ من خودم pc خونگیمو از اونجا خریدم خیلی فروشگاه خوبیه...اگه اونجا جنست هست حتما بهت توصیه میکنم که بگیری
اگرم نه و میخوای خودت حضوری بگیری میتونی از پاساژ پایتخت خریداری کنی
ولی من همون رایان صبا رو بهت پیشنهاد میدم
گارانتی زیاد مهم نیست سونی اگه درست استفاده کنی خراب شدنی نیست
میتونی بدون گارانتی بخری بعد بیاری شهر خودت ببری بیمش کنی
آقا فرشید رایان صبا موجودیش تموم شده بود. بین بقیه گارانتی ها رهجو از هر لحاظ بهتر بود آخر سر همونو گرفتم. صفحه نمایشش باور نکردنیه! کلا خوشم اومد و چیزیه که میخواستم.

mahmood-sh
12-03-2012, 05:52
آقا چند تا سوال در مورد این لپ تاپ f236 که گرفتی !

روی بدنه اثر انگشت باقی میمونه یا نه ؟
زاویه دید خوبی داره ؟
صفحه نمایشش Anti glare or anti glossy هست که نور رو منعکس نکنه ؟ اگه داره خوبه یا متوسط ؟

rexar051
12-03-2012, 06:29
سلام
چرا این لبتابو میخرین؟
سونی پوله برندشو میگیره
من سامسونگ با همین مشخصات خریدم 1میلیونو 400
واقعا عالیه
rf511

mahmood-sh
13-03-2012, 01:52
سلام
چرا این لبتابو میخرین؟
سونی پوله برندشو میگیره
من سامسونگ با همین مشخصات خریدم 1میلیونو 400
واقعا عالیه
rf511

سلام
چون مارکیه که خیلیها ازش راضی بودن و توصیه کردن .
تا حالا در مورد سامسونگ چیزی نشنیده بودم . اکثرا Macbook , sony , HP , dell رو توصیه میکردن .

کی خریدی سامسونگتو ؟ چند ساعت باتریش میره ؟

mahmood-sh
13-03-2012, 02:01
دوستان کسی در مورد sony vpcse17ggb اطلاعی داره ؟ مدل خوبی هست یا اذیت میکنه ؟
به نسبت f236hg یک کیلو سبکتره و باتریش تا 5 ساعت میره . از اونجاییکه در مشخصات فنی f236hg نوشته بود که باتریش تا 2.5 بیشتر جواب نمیده , زیاد باهاش حال نکردم ؟

کسی اطلاعاتی در مورد این دو مدل لپ تاپ داره ؟

من امروز رفتم واسه قیمت گرفتن , از یارو پرسیدم که لپ تاپت رو آکبند میدی یا نه ؟ گفت هیچ کدوم از مدلهای سونی آکبند نیستن و توی گمرک باز میشن و از این حرفا . . . راست میگه ؟ یه جای دیگه هم که رفتم همینو گفت ! حقیقت داره ؟

rexar051
13-03-2012, 03:53
سلام
چون مارکیه که خیلیها ازش راضی بودن و توصیه کردن .
تا حالا در مورد سامسونگ چیزی نشنیده بودم . اکثرا Macbook , sony , HP , dell رو توصیه میکردن .

کی خریدی سامسونگتو ؟ چند ساعت باتریش میره ؟

قبل از گرونیا خریدم
البته الان یک و 500 شده
تو باتری همیشه باتریای سامسونگ معروفند
واقعا باحاله,پول به سونی نده
سامسونگ الان تو لبتاب بعد از اپل واستاده و بعدشم asus
Hp , Dell افت کردن هم داغ میکنن هم باتریشون زیاد جالب نیست
سامسونگ مشکل داغ کردنو حل کرده,کیفیت مانیتورشم عالیه
زاویه دیدشم فرقی نداره از هرجا دوست داری نگاه کن

mahmood-sh
13-03-2012, 10:16
قبل از گرونیا خریدم
البته الان یک و 500 شده
تو باتری همیشه باتریای سامسونگ معروفند
واقعا باحاله,پول به سونی نده
سامسونگ الان تو لبتاب بعد از اپل واستاده و بعدشم asus
Hp , Dell افت کردن هم داغ میکنن هم باتریشون زیاد جالب نیست
سامسونگ مشکل داغ کردنو حل کرده,کیفیت مانیتورشم عالیه
زاویه دیدشم فرقی نداره از هرجا دوست داری نگاه کن

مدلی که خودت داری که ازش راضی هستی چیه ؟

jalal5092
14-03-2012, 01:44
.
.
.دوسته عزیز عکس زیرو ببین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2630 و 2670 رو بیخیال پردازنده تورو دارم با سری XM مقایسه میکنم البته اون غولاش ولی همینم پردازنده بدی نیست تو سری XM و میتونه خیلی حرفا داشته باشه که بزنه
دهن سرویس تو چرا نگفتی 2760 داری ؟؟؟؟ من همین 6 و 7 رو تو اعدادش دیدم فک کردم 2670 هستش
خیلی خفنه پردازندت و به راحتی میتونی روش کاراتو انجام بدی
اگه تو عکس ببینی علارغم اینکه دو پردازنده بالایی یعنی 2860 , همینطور 2920 از اون سرتر هستن و میزان کش بالاتری دارن ولی بازن اختلاف فاحشی بین این سه پردانده وجود نداره کمااینکه میبینیم تو 3D MARK تنها چیزی حدود 100 تا با پردازنده XM و 400 تا با پردازنده QM مدل بالاتر اختلاف داره که اونم میتونیم به دلیل وجود کش بیشتر و همینطور فرکانس بالاتر اونو توجیحش کنیم
از بقیه تست ها که بگذریم به تست های prime میرسیم که تو این تست ها میبینیم که از نظر توانایی و stable بودن چیزی از دو پردازنده دیگه کم نداره و حتی تو تست 1024 رکورد بهتری رو ثبت کرده
****یه توضیحی در مورد این prime بدم چون ممکنه دوستان بگم که دو مدل 2630 و 2670 اعداد بالاتری دارن :
این تست پردازنده شما رو 100% لود میکنه که بسته به نوع تست میتونه کمتر هم بشه ولی در کل برای تست پایداری پردازنده به کار میره و اینکه چه مدت طول میکشه تا پردازنده به دمای TM JUNCTION برسه
معمولا پردازنده هایی که فرکانس پایینتری دارن یعنی :
قدرت بالا-فرکانس پایین = عدد مورد نظر
قدرت پردازنده =X
فرکانس = Y
x-y =
هر چه مقدار y کمتر باشه عدد مورد نظر بیشتر خواهد شد..در واقع شما باید حد عبارت وقتی x به سمت 0 میل میکنه رو حساب کنید و یا اینکه به صورت یه معادله ساده حلش کنید که هرچه از مقدار x کمتر کم بشه جواب مقدار بزرگ تری خواهد شد که ما اینو به وضوح میتونیم ببینیم***** این ها رو بی خیال باید ببینید ایا این همه قدرت داره می تونی و ایا کارت به اندازه اون قدرت هست یا نه که اکثرا با یه سی پی یو i5 هم کارشون به بهترین شکل ممکن راه میفته پس الزامی نداره پول اضافی به این خاطر بدی مثل این می مونه که شما یه ماشین سواری با 4 صندلی کارت رو راه بندازه اون موقع شما بری یه اتوبوس با 40 تا صندلی با یه قیمت بالتر بخری و کلی از صندلی هاش خالی باشه برا همیشه بدون اینکه شما ازش استفاده کنی یا اینکه به خاطر یه یه جمع و تفریق ساده به جای اینکه ماشین حساب بخری برید کامپیوتر بخری شما توی اینجا پول به یه چیزی میدید که اصلا ازش استفاده نمی کنی خب از صحبت های این اقا که هنوز نحوه پارتیشن بندی رو هم بلد نیستند البته خود ما هم خیلی چیز ها رو بلد نیستیم معلومه یه شخصی هستند که حرفه ای نیستند و احتیاجی به این سی پی یو ندارن البته اگه کسی واقعا ازش بتونه استفاده کنه که خب پولش رو هدر نداده این اقا می تونست به جای اینکه این همه پول به این سیستم سنگین بده مثلا یه f235 بگیره با حدود 800 تومن اختلاف قیمت کمتر که کارشم راه مینداخت این اختلاف قیمت رو صرف وسایل جانبی کنه یا پس انداز کنه که در نهایت اگه کسی واقعا از این سیستم استفاده کنه یا ادم خیلی پولداری باشه خب بحث فرق می کنه

rexar051
14-03-2012, 02:06
مدلی که خودت داری که ازش راضی هستی چیه ؟
samsung rf511
کل سامسونگا هم خوشگله هم کاراییش خوبه

Farshid72
14-03-2012, 14:18
این ها رو بی خیال باید ببینید ایا این همه قدرت داره می تونی و ایا کارت به اندازه اون قدرت هست یا نه که اکثرا با یه سی پی یو i5 هم کارشون به بهترین شکل ممکن راه میفته پس الزامی نداره پول اضافی به این خاطر بدی مثل این می مونه که شما یه ماشین سواری با 4 صندلی کارت رو راه بندازه اون موقع شما بری یه اتوبوس با 40 تا صندلی با یه قیمت بالتر بخری و کلی از صندلی هاش خالی باشه برا همیشه بدون اینکه شما ازش استفاده کنی یا اینکه به خاطر یه یه جمع و تفریق ساده به جای اینکه ماشین حساب بخری برید کامپیوتر بخری شما توی اینجا پول به یه چیزی میدید که اصلا ازش استفاده نمی کنی خب از صحبت های این اقا که هنوز نحوه پارتیشن بندی رو هم بلد نیستند البته خود ما هم خیلی چیز ها رو بلد نیستیم معلومه یه شخصی هستند که حرفه ای نیستند و احتیاجی به این سی پی یو ندارن البته اگه کسی واقعا ازش بتونه استفاده کنه که خب پولش رو هدر نداده این اقا می تونست به جای اینکه این همه پول به این سیستم سنگین بده مثلا یه f235 بگیره با حدود 800 تومن اختلاف قیمت کمتر که کارشم راه مینداخت این اختلاف قیمت رو صرف وسایل جانبی کنه یا پس انداز کنه که در نهایت اگه کسی واقعا از این سیستم استفاده کنه یا ادم خیلی پولداری باشه خب بحث فرق می کنه
.
.
ببین دوسته عزیز حرف شما کاملا درسته
ولی چیزی که هست ایشون برای بازی میخواستن و بازی هایی مثل BF3 و CALL OF همون سیستم PC هم باید اور بشه تا بتونه کیفیت مطلوب رو ارائه بده دیگه چه برسه به لپ تاپ در حالت کلی حرف شما کاملا درسته
با تشکر

DJMOKHTAR
09-04-2012, 01:36
دوستان من هم یه 235 F گرفتم همه چیش ok هست جز کیبورد این سری از F ها که خیلی شل و ول هست بخصوص این گوشه هاش

یعنی هنگام تایپ زیاد انعطاف پذیره , صفحش خم میشه . از سونی بعید بود این نوع کیبورد بی کیفیت

نظر شما چیه ؟