PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید مموری کارت از خارج

truman
27-01-2012, 18:38
دوستان من میخوام از طریق یه سایت خارجی سفارش مموری کارت میکرو اس دی برای گوشی دیزایرم بدم و بدم کسی برام بیاره ایران. اما توی سایت انقد توضیحات و قیمت های مموری ها با هم فرق داشت که ترسیدم سفارش بدم. این ها گزینه هاش هستن

Sandisk 16GB MicroSDHC Memory Card, Class 4 قیمت 9 دلار

Kingston 16GB microSDHC Class 4 Memory Card with SD Adapter قیمت 30 دلار

SanDisk 32 GB microSDHC Flash Memory Card (card only) SDSDQM-032G قیمت 30 دلار

این قضیه آداپتور چیه؟
قضیه اون کارت اونلی چیه؟
اختلاف قیمت 9 دلار تا 30 دلار دلیلش چیه؟ فقط مارک؟ یا اون آداپتور؟

اگه من اون گزینه اول که ارزون تره رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد برای نصب روی دیزایر؟

اگه هر چهارتا سوال رو جواب بدین کلی کمکم کردید و ممنونتون میشم دوستان. واقعا نیاز دارم به جواب هاش

Hamed DC
02-02-2012, 16:08
دوستان من میخوام از طریق یه سایت خارجی سفارش مموری کارت میکرو اس دی برای گوشی دیزایرم بدم و بدم کسی برام بیاره ایران. اما توی سایت انقد توضیحات و قیمت های مموری ها با هم فرق داشت که ترسیدم سفارش بدم. این ها گزینه هاش هستن

Sandisk 16GB MicroSDHC Memory Card, Class 4 قیمت 9 دلار

Kingston 16GB microSDHC Class 4 Memory Card with SD Adapter قیمت 30 دلار

SanDisk 32 GB microSDHC Flash Memory Card (card only) SDSDQM-032G قیمت 30 دلار

این قضیه آداپتور چیه؟
قضیه اون کارت اونلی چیه؟
اختلاف قیمت 9 دلار تا 30 دلار دلیلش چیه؟ فقط مارک؟ یا اون آداپتور؟

اگه من اون گزینه اول که ارزون تره رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد برای نصب روی دیزایر؟

اگه هر چهارتا سوال رو جواب بدین کلی کمکم کردید و ممنونتون میشم دوستان. واقعا نیاز دارم به جواب هاش
برند ساندیسک وصیه میشه.
اگر توی دوربین یا وسایل جانبی قصد استفاده ندارین، آداپتور هزینه اضافه هست.
اداپتور روم رو به حالتSDتبدیل میکنه و میتونید در سایر وسایلی که از این نوع رم پشتیبانی میکنندهم، استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BUwL7B-3Qh1oTxFS0kgn3Cxgw5omBLW3qmNnHyLE6vJ6U0sebq9QyC5ae YZKgqnKrxEljz_tWcBx2JpNmR5ObRgWc9