PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید juniper TWH

sony24
27-01-2012, 14:19
سلام به دوستان گرامی. من یه جا لپ تاپ juniper TWH دیدم گذاشتن واسه فروش با قیمت 1600 تا 700 میارزه بخرم؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

larantas
27-01-2012, 19:17
سلام به دوستان گرامی. من یه جا لپ تاپ juniper TWH دیدم گذاشتن واسه فروش با قیمت 1600 تا 700 میارزه بخرم؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

چرا با 1600 از مارک های معتبر بازار خرید نمی کنی. من خودم همچین ریسکی نمی کنم که 1600 بدم از جونیپر خرید کنم.

sony24
27-01-2012, 19:34
چرا با 1600 از مارک های معتبر بازار خرید نمی کنی. من خودم همچین ریسکی نمی کنم که 1600 بدم از جونیپر خرید کنم.

آخه کانفیگ خفنی داره همین کانفیگو بخوام با یه مارک دیگه بگیرم 2.5 باید پیاده شم. شما با این مارک کار کردی؟ یا آشنایی داری باهاش کار کرده باشه بتونه ضعف و قوتشو بگه؟

Farshid72
28-01-2012, 11:42
آخه کانفیگ خفنی داره همین کانفیگو بخوام با یه مارک دیگه بگیرم 2.5 باید پیاده شم. شما با این مارک کار کردی؟ یا آشنایی داری باهاش کار کرده باشه بتونه ضعف و قوتشو بگه؟
ببین تنها راهش اینه که شما با کسی در این مورد مشورت کنی که مدت ها باشه باهاش کار کرده باشه
دل هم بعضی سری های کانفیگ های خوبی داره ول تو دراز مدت دچار مشکل میشه
من نمیتونم دقیقا بگم که شما اینو بگیری یا نه ولی اگه واسه 1 سال یا 1.5 سال یا حداقل تا مدتی که گارانتی داره این سیستم رو میخوای میتونی بگیریش
توصیه من اینه شما با همین پول یه چیز خوب از ASUS یا MSI یا حتی ACER و HP انتخاب کنی...میبینی که تنوع برند ها کم نیستن

larantas
28-01-2012, 19:03

نه کار نکردم. دست کسی هم ندیدم این لپ تاپو. واسه همین میگم ریسک نمی کنم.ترجیح میدم حداقل از مارکی بگیرم که امتحانش رو پس داده باشه.
ببین دوست من، الان خود سایتش قیمتش رو زده 1690. شما میتونی با هزینه کردن همین حدودا یه 6180 یا شاید n55 رو بگیری( میگم میگم شاید چون چند وقته گرونتر شده)
این دو مدل فقط سی پی یو شون ضعیفتره. در عوض کیفیت برند دارند. تازه N55 صفحه نمایشش خیلی با کیفیت تره.و هارد بیشتری هم داره.دوسال هم گارانتی داره. حالا دیگه خود دانی.