PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iهمهی تازه کارا بخخونن

حاجی حسین
26-01-2012, 18:04
با سلام به همتون
من حدود 6ساله که سه بعدی کار میکنم و رشته تحصیلی من هم
نقاشی بوده اگه میخواید کاری وبزارید واسه نظر خواهی لطفا کارایی رو بذاری که ارزشش نگاه کردن داشته باشه مثلا یه نفر یه توپ تنیس میزنه یا یه نوار فیلم سریع میاد میزنه تو سایت .

کارایی رو بزارید که ارزش هنری یا یه چیزی داشته باشه که ارزش نظر دادن داشته باشه.
خیلی
خیلی
کارکنید و حرفه قکر کنی به کارتون به عنوان یه شغل نگاه کنید.

از مدیر انجمن می خوام که این تایپک رو بلوکه نکنه

b.zemiri
27-01-2012, 00:26
حاجی جان:31: همه مثل شما حرفه ای نیستن و تازه کار هم زیاده تو این سایت، چرا باید اینجوری باشه که نتونن کار بذارن و اشکالاتشون رو با یاری دوستان بر طرف کنن؟
من خودم کلی چیز از کارای دوستان یاد گرفتم و هنوزم دارم یاد میگیرم و دلیلی برای این نمیبینم که اینجا کارها محدود بشه فقط به کارهای فوق حرفه ای.

kamron_devil
27-01-2012, 00:42
حاج حسین خیلی ببخشید ولی خیلی حرف میزنی :). طرف اگر میاد اینجا توپ تنیس میزاره تشویق 4 نفر باعث میشه پس فردا 6 تای شما بشه. خودت رو زود گم کردی؟ مگه ادمین سایتی؟ شما نگاه نکن . نظرت و عقایدت هم واسه خودت نگاه دار لطفا

aryanco
27-01-2012, 15:16
خوبه قبل از پست دادن یه نگاهی به کارایه خودتم مینداختی دوست ه حرفه ای :8:

MrJey
27-01-2012, 17:05
گذشته از پاسخ همه ی دوستان، و با اینکه با اونها موافقم، ولی سوالی دارم...

به نظرتون همه ی حرفه ای ها از اول حرفه ای بودن؟ یا یه روزه حرفه ای شدند؟

به شما صمیمانه توصیه میکنم اولا همین فروم رو به خوبی مطالعه کنید... دوما به فروم forum.daz3d.com برید و اونجا ببینید کسانی که صد برابر من و شما حرفه ای هستند بر سر چه چیزهایی بحث میکنند و چه کارهایی رو در گالری میزارن.

*Forgotten*
28-01-2012, 12:28
با سلام به همتون
نقاشی بوده اگه میخواید کاری وبزارید واسه نظر خواهی لطفا کارایی رو بذاری که ارزشش نگاه کردن داشته باشه مثلا یه نفر یه توپ تنیس میزنه یا یه نوار فیلم سریع میاد میزنه تو سایت .

کارایی رو بزارید که ارزش هنری یا یه چیزی داشته باشه که ارزش نظر دادن داشته باشه.
خیلی
خیلی

دوست عزیز
بهتر بود شما این مبحث به عنوان نظر سنجی میزدید نه دید یکطرفه
اگه دوستان تازه کار کاراشونو اینجا نزارن پس چجوری خودی نشون بدن

البته میشه یه گالری برای کارهای حرفه ای و نیمه حرفه ای و یه گالری برای کارهای ساده و تازه کاران راه انداخت فکر نکنم جالب باشه

ولی میشه مثل سایت مجید آنلاین یک گالری مخصوص کار های برتر گذاشت که این مشکلات هم حل بشه:)

kamron_devil
28-01-2012, 18:55
به نظر من همینجوری بهتره. چون اونجوری دیگه کسی نمیاد تو اون گالری. p30world یکه یک. دست بهش نزنید لطفا

3Dmajid
28-01-2012, 19:04
با سلام به همتون

خیلی
خیلی

متاسفانه مشکل ما همینه !
یه چیزی که یاد میگیریم سریع خودمون رو گم میکنیم فک میکنیم حالا کی هستیم !
شما هم حرفی بزنید که ارزش جواب دادن داشته باشه حاج حسین. :13:

M0RTEZA_R
28-01-2012, 19:05
تازه کارها هم حق زندگی دارن..:31:

M0RTEZA_R
28-01-2012, 19:05
تازه کارها هم حق زندگی دارن..:31:

Vahidking.75
28-01-2012, 19:32
این تاپیک قفل بشه بهتره ، از من گفتن

madhatter
29-01-2012, 19:46
بابا حرفه ای!

osmaan
29-01-2012, 20:15
دوست عزیز اون موقع که شما تازه دانشجو شده بودی کسی به شما گفت کاراتو نشون نده ؟ چون ارزش نظر دادن نداره؟
خودتم خوب میدونی که اون اول که شروع کردی در حد صفر بودی و با کار کردن و شنیدن نظرات دیگه بود که رسیدی به اینجا (البته نمیدونم در چه سطحی ولی مثلا از من خیلی بالاتری) همه ما همین شکلی هستیم

*Forgotten*
30-01-2012, 00:33
از مدیریت محترم و آقا هادی تقاضا داریم این تاپیک رو حذف کنند
اصلا جلوه خوبی نداره ...

با تشکر

PrimeP30Master
30-01-2012, 00:54
ميدونيد مشكل چيه؟؟؟!
اينه كه ما تا يه كم چيز ياد ميگيريم فكر ميكنيم كه ديگه حرفه اي شديم و آخرشيم ، نه بابا فقط فكر ميكنيم ، بلكه واقعيت چيز ديگه ايه؟!!
اونايي كه دارند انيميشن هاي ميليون دلاري ميسازن هم نميگن حرفه اي هستيم و اون قدر هم از خودشون راضي نيستند و معمولا
هم ميگن كه حالا مونده تا حرفه اي بشيم و واقعا اگر ما جماعت جاي اونها بوديم فكر ميكنم كه سر بقيه رو از بيخ مي بريديم،نه؟!!
بابا اين انجمن ها راه افتاده واسه اينكه بيايم اينجا و كارهامون رو بذاريم و با كمك هم ديگه مشكلاتمون رو برطرف كنيم و گرنه اگه قرار باشه كارهاي خيلي قوي رو فقط بذاريم ، اون موقع ميشه خود نمايي و ديگه ارزشي نداره و ...؟!!
همه ي كساني كه تو اين زمينه فعاليت دارند يه روز از صفر شروع كردن و مادر زاد 3D كار نبودند و مسلما اولين كار با آخرين كار خيلي فرق داره و متفاوته و ما هم حتما فايل هاي اولين كارهامون رو داريم كه اگه بهشون رجوع كنيم متوجه كاستي هاي خودمون ميشم ؛
خب حالا شايد ما نخواستيم كه اونها رو واسه نمايش بذاريم ولي يكي ممكنه بخواد اولين كارهاشو اينجا واسه نظر خواهي بذاره تا با كمك ما بتونه پيشرفت كنه ، اما حالا كه ما نظري نداريم بهتره كه طرف رو نا اميد و سردش نكنيم از كار؟!!!
و در آخر بگم كه همين رفتارمونه كه مانع پيشرفتمون ميشه وگرنه تا الآن به خيلي جاها رسيده بوديم پس بهتره كه در طول زندگي هميشه گذشت و خيرخواهي رو سر لوحه و الگوي رفتار و كردارمون قرار بديم تا موفق باشيم و ضمنا سعي كنيم جنبه و ظرفيت و قدرت انجام كار گروهي رو داشته باشيم تا سريع تر و بهتر پيشرفت كنيم و همچنين از خطاهاي هم بگذريم و به قول امضاي يكي از دوستان كه اسمش يادم نيست ؛

« داشته هامون رو روي هم بذاريم تا به نداشته هامون برسيم »

ببخشيد اگه سرتون رو درد آوردم و ميدونم كه خودتون هم اين چيزا رو ميدونيد ولي به حرف هام فكر كنيد چون كه مطمئنا سودش اول به خودتون ميرسه بعد به ديگران همون طور كه اگه ضرري داشته باشه؟!!!
اين امضاي دوستمون هم kamron_devil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خيلي معني دار و پر محتواست كه حيفه ازش تشكر نكنيم؛

تشویق شما حتی به دروغ انسانهای بزرگ دنیا رو میسازه
موفق باشيد و سربلند و خيرخواه انشاءالله.

Qadiany
30-01-2012, 01:56
حاجی حرکت زشتی بود. اصلا دیدن یا ندیدن یه عکس ارزش ناراحت کردن کسی رو نداره. خوب بابا جان اگه کارهای ضعیف نباشن که کارای قوی خودشونو نشون نمیدن.

poonel
30-01-2012, 02:49
بابا چکار حاج حسین دارین این همه اذیتش می کنید.
خوب اونم حق داره.
انصافاً کار بعضی دوستان اونقدر ضعیف و ابتدایی هست که حرص آدمو درمیاره.
اگه توانایی ارائه کار خوب ندارین زور بیخودی نزنین. شاید استعدادتون تو چیز دیگه ای باشه.

kamron_devil
30-01-2012, 11:00
poonel فکر کنم شما به دنیا اومدی از همون اول یک مرسدس زدی. علاقه مهمه نه استعداد. یک دوستی داشتم تو یک بازی شبکه استعداد نداشت ولی علاقه داشت. اینقدر تلاش کرد تا یک چیزی شد بر خلاف حرف دیگران. اگر به شما باشه که سنگ روی سنگ بن نمیشه اکبر عبدی جون

x4n
30-01-2012, 15:02
اینکه کی بیاد اینجا کی نیاد

کی کار بزاره کی کار نزاره

فقط دست مدیراس و اونا حق گفتن همچین حرفی رو دارن نه یوزر های معمولی

هر کس مشکل داره میتونه کارهای حرفه ای خودشو بزاره رو دسکتاپ خودش و ببینه . :|

پ.ن
شهاب ، هادی ، برهان، کسی نیست بیاد این تاپیک رو پاک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

TheGnomonWorkshop
30-01-2012, 16:18
من که میگم دشمنان میخواهند جلوی پیشرفت ملت را با این حرفها بگیرند!
:31:
با این که حرفای حاج آقا رو زیاد قبول ندارم ولی شاید بهتر باشه که یه تاپیکی هم مخصوص کارهای برتر ایجاد بشه . . .

matlab76
30-01-2012, 17:15
دوستان خواهشا بحث رو درباره حرف حاجی ول کنید بیاید از نو همه دست به دست هم بدیم و بریم بالا
چرا هر وقت اسم ایران میاد همه اینجوری اونجوری میکنن خودشونو
ما هم انسانیم ما هم میتونیم به خدا میتونیم اگه بخوایم پس بیاین دست به دست هم بدیم سوالاتونو بپرسین ادعای حرفه ای گری نکنید
مثلا من کارای PrimeP30Master رو دیدم جدا خیلی زیبا بودن ولی prime هیچ وقت ادعایی نداره که بگه من حرفه ای ام و از این حرفا
انسان هم جایز والخطاست به جای اینکه حاشیه برید برید سر کار اصلیمون تممممممرین

Mostafa 3D
30-01-2012, 17:55
به نظرم یه کاری بکنیم
در قسمت گالری یه بخشی رو درست کنیم به نام ( ارزش یابی حاج حسین ) و هر کی قراره کاری رو توی گالری بزاره قبلش با حاجی هماهنگ کنه که یه وقت خاطر ایشو پریشون نشه .

برهان جون قربون دستت این تاپیک رو زود تر ببند .

1navid
30-01-2012, 18:41
حاجی جان دوستان کارهاشون رو می زارن اینجا تا نقد بشه و بتونند کارشون رو درست کنند
کار های حرفه ای که نیاز به نقد نداره جاش اینجا نیست مگر برای خود نمایی

Borhan72
30-01-2012, 23:05
واقعآ تعجب میکنم که این تاپیک رو زودتر ندیده بودم و از همگی عذر خواهی میکنم...

دوست عزیز ابتدا در جوابتون باید بگم که هم شما و هم حتی خود بنده یه روز از صفر شروع کردیم تا به اینجا رسیدیم و یکی از دلایل پیشرفت خود من هم نظرات بقیه ی دوستان از ابتدا روی کار هام بوده...

ثانیآ هم باید گوش زد کنم که بخش گالری انجمن، برای همین کار ساخته شده و شما تصمیم گیرنده در این مورد نیستید دوست عزیز...

امیدوارم دیگه نه من و نه دوستان شاهد همچین مباحثی در انجمن نباشیم...