PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس قفل روی فولدر

zehneziba11
25-01-2012, 20:25
سلام به همگی

به تازگی روی یکی از فولدرهام در یکی از درایوهام تصویر قفل ظاهر شده که نمیدونم از کجا اومده آخه من که فولدری رو قفل نکردم :41:

جالب اینکه وقتی دابل کلیک میکنم تا باز بشه پیغامی میده که اگه OK کنم فولدر باز میشه
میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید

Amir Varasteh
25-01-2012, 20:46
سلام.

مشکل از پرمیشن هاییه که به اون پوشه دادی. روش کلیک راست کن و برو به Properties و تب Security. سپس Edit رو بزن و Everyone رو

Add کن و مجوز Full Control رو بهشون بده.

موفق باشی.

jafarian
25-01-2012, 23:24
طبق سایت اول به وسیله برنامه ازبرنامه Taking ownership استفاده کنید که بصورت شکل گفته یا طبق سایت دوم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pedram_IR
22-12-2012, 01:46
روی یکی از پوشه های یکی از درایو های من هم عکس قفل اومده، ولی وقتی دبل کلیک می کنم به راحتی باز میشه، آیا ممکنه بعد از عوض کردن ویندوز دیگه نتونم وارد اون پوشه بشم و بهم ارور Access Denied بده؟

FOURTH RETURN
25-12-2012, 01:29
سلام.

مشکل از پرمیشن هاییه که به اون پوشه دادی. روش کلیک راست کن و برو به Properties و تب Security. سپس Edit رو بزن و Everyone رو

Add کن و مجوز Full Control رو بهشون بده.

موفق باشی.

Everyone ​کجاست من ندارم

Dew Drop
25-12-2012, 13:04
Everyone ​کجاست من ندارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

monaj
25-12-2012, 15:33
روی یکی از پوشه های یکی از درایو های من هم عکس قفل اومده، ولی وقتی دبل کلیک می کنم به راحتی باز میشه، آیا ممکنه بعد از عوض کردن ویندوز دیگه نتونم وارد اون پوشه بشم و بهم ارور Access Denied بده؟

معمولا برخی از پوشه های ویندوزی خودبخود به اینصورت هستند. مثل پوشه User (نام کاربری ویندوزت) یا پوشه MSOcache و ... . اگر خودت پرمیشنها را دستکاری نکرده باشی، مشکلی پیش نمیاد.

FOURTH RETURN
25-12-2012, 22:15
معمولا برخی از پوشه های ویندوزی خودبخود به اینصورت هستند. مثل پوشه User (نام کاربری ویندوزت) یا پوشه MSOcache و ... . اگر خودت پرمیشنها را دستکاری نکرده باشی، مشکلی پیش نمیاد.

من این کار رو برای یکی از پوشه های درون users انجام دادم و قفل رفت اما الان وقتی یه نقاشی با paint ویندوز میکشم و میخوام تو مای پیکچر ذخیرش کنم ارور میده و میگه توی یه محل دیگه ای ذخیره کنید نمیدونم این اشکال به اون ربط داره یا نه؟ چطور قفل رو برگردونم؟

Dew Drop
26-12-2012, 07:54
من این کار رو برای یکی از پوشه های درون users انجام دادم و قفل رفت اما الان وقتی یه نقاشی با paint ویندوز میکشم و میخوام تو مای پیکچر ذخیرش کنم ارور میده و میگه توی یه محل دیگه ای ذخیره کنید نمیدونم این اشکال به اون ربط داره یا نه؟ چطور قفل رو برگردونم؟

فایل Take Ownership رو از ضمیمه دانلود کنیدو اجرا کنید
بعد رو پوشه مورد نظر Shift رو بگیرید و کلیک راست کنید و Take ownership رو بزنید.

FOURTH RETURN
26-12-2012, 14:33
فایل Take ownership رو باید اجرا کنم؟