PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر حجم درایو سیستم عامل

ittools
25-01-2012, 16:11
سلام

من روی سیستم دو تا درایو دارم یعنی دو تا درایو برام پارتیشن بندی کردن که یکیش درایو سیستم عامل ویندوز 7 ه و یکی دیگه درایو معمولی البته اینم بگم سیستم من لپ تاپه . حالا میخوام از حجم درایو ویندوز کم کنم بدون اینکه مشکلی برای ویندوز پیش بیاد چون 100 گیگ بهش فضا اختصاص دادن که زیادیه .

لطفا راهنمایی کنید :11:

payan_zaman
25-01-2012, 16:58
به نظر من ۱۰۰ گیگ فضای زیادی نیست و مناسبه ولی اگر کمش کنی از نرم افزار paragon partition manager استفاده کن البته نسخه بوتیبل

ittools
25-01-2012, 17:22
به نظر من ۱۰۰ گیگ فضای زیادی نیست و مناسبه ولی اگر کمش کنی از نرم افزار paragon partition manager استفاده کن البته نسخه بوتیبل

واقعا 100 گیگ مناسبه ؟ اگه اینجوری باشه ولش کنم چون میترسم ویندوز نابود بشه :31: والله من روی یه لپ تاپ دیگه ویندوز 7 دارم به قول شما یکم حجمش زیاده
ممنون :11:

ittools
25-01-2012, 17:57
آیا من مستونم با نرم افزار disk management خود ویندوز یه هارد 350 گیگی رو به سه هارد تبدیل کنم مثلا دو تا از هارد ها 100 و یکی دیگه 150 باشه

:11:

jafarian
26-01-2012, 00:34
آیا من مستونم با نرم افزار disk management خود ویندوز یه هارد 350 گیگی رو به سه هارد تبدیل کنم مثلا دو تا از هارد ها 100 و یکی دیگه 150 باشه

:11:

شما اگر بخواین 3 تا درایو داشته باشین راحت اینکار ازقسمت disk mangament ویندوز میتونید انجام بدین طبق شکل اول روی درایو خودتون که همون c بشه کلیک راست گزینه مورد نظر که مشخص کردم انتخاب میکنید بعدشم طبق شکل 2 اونمقدار فضایی که میخوای به واسه ساخت درایو 3 که e میشه اختصاص بدین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])