PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویندوز 7 لرد 2012

AMIR MOHAMMAD . M
25-01-2012, 15:50
سلام خدمت دوستان عزیز

میخوام ویندوز عوض کنم و یه ویندوز 7 سرویس پک 1 از لرد 2012 دارم .
حالا میخوام از دوستانی که از این ویندوز استفاده کردن بپرسم که ویندوز موجود در این مجموعه نرم افزاری خوب هست یا نه ؟

با تشکر:43:

payan_zaman
25-01-2012, 16:51
سلام خدمت دوستان عزیز

میخوام ویندوز عوض کنم و یه ویندوز 7 سرویس پک 1 از لرد 2012 دارم .
حالا میخوام از دوستانی که از این ویندوز استفاده کردن بپرسم که ویندوز موجود در این مجموعه نرم افزاری خوب هست یا نه ؟

با تشکر:43:

من ویندوز XP لرد رو یکبار نصب کردم ۱۰۰٪ دستکاری شده بود و کلی bug داشت . سعی کنید تو نصب ویندوز دقت کنید حتما دستکاری شده نباشه چون همین دستکاری های ویندوز هست که باعث مشکلات عجیب میشه . نسخه های retail - msdn که تو اینترنت هست دستکاری نشده هستند

AMIR MOHAMMAD . M
27-01-2012, 18:38
من ویندوز XP لرد رو یکبار نصب کردم ۱۰۰٪ دستکاری شده بود و کلی bug داشت . سعی کنید تو نصب ویندوز دقت کنید حتما دستکاری شده نباشه چون همین دستکاری های ویندوز هست که باعث مشکلات عجیب میشه . نسخه های retail - msdn که تو اینترنت هست دستکاری نشده هستند

از کدوم ورژنش نصب کرده بودید ؟
قبلا هم شنیده بودم که ویندوزاش به درد نمیخوره و دست کاری شدس ، ولی این سری 2012 رو خیلی تعریفشو میکنن .
تو قسمت توضیحاتشم گفته که کاملا بدون دستکاری .:18:
حالا میخواستم بدونم واقعا راسته .

kaivanika
27-01-2012, 18:44
یعنی ویندوز 7 هاشم دستکاری شده س ؟

نشستم دو ساعت ویندوز رو آپدیت کردم ها :41: الان میگید دست کاری شده یه جوری شدم :13:

خب چیکارش میکننن مثلن ؟

کسی لینک آخرین نسخه ultimate رو داره ؟ 64 و 32 بیت ؟ یا یه سایتی که واقعن نسخه بدون دستکاری رو بفروشه ؟

AMIR MOHAMMAD . M
27-01-2012, 19:23
یعنی ویندوز 7 هاشم دستکاری شده س ؟

نشستم دو ساعت ویندوز رو آپدیت کردم ها :41: الان میگید دست کاری شده یه جوری شدم :13:

خب چیکارش میکننن مثلن ؟

کسی لینک آخرین نسخه ultimate رو داره ؟ 64 و 32 بیت ؟ یا یه سایتی که واقعن نسخه بدون دستکاری رو بفروشه ؟

سوال منم همینه که آیا دست کاری شده یا نه ؟
ورژن های قدیمی که آره دست کاری شدس .:13: ولی این 2012 رو معلوم نیست خوبه یا نه .
یه جا دیگه نصب کردمش ولی اونقدری باهاش کار نکردم که بتونم تشخیص بدم خوبه یا بد .
اگه شما از پک 2012 نصب کردی نظرت رو راجع بهش بگو .

Alireza-Khan
27-01-2012, 19:30
بهترین نسخه همین نسخه ای که تو فروشگاه اینجاست ... اصلا دستکاری نشده ! ویندوز مجموعه ها 100 درصد دستکاری شدن ! فقط MRT رو میشه هم اورجینالشو نصب کنی هم دستکاری شده شو که به قول خودشون اورجینال هم دستکاری شده ...

pcsoft
27-01-2012, 19:33
اگر با vlite دستکاری شده باشه(مثل نسخه 2011) موقع نصب خودش یک پنجره باز میشه و ویندوز رو کرک می کنه و همچنین اگر داخل رجیستری دنبال نام vlite بگردید باید وجود داشته باشه. اگر نبود یعنی با vlite دستکاری نشده.
دستکاری اینطوری برای کاربرای آماتور خوبه ولی خب برای گروه های دیگه سلب اطمینان به همراه می یاره.

kaivanika
27-01-2012, 19:48
ویندوز فروشگاه که که آخرین آپدیتش واسه ماه may هست

من ویندوز سوون لرد 2011 رو خیلی وقته دارم استفاده میکنم و خدایش مشکلی هم نداره

مطمئنم دستکاری شده س چون خودش اتوماتیک کرک رو لوود میکنه

اما میخوام یه نسخه اورجینال و آپدیت از ultimate تهیه کنم

دوستان کسی لینک دانلود یه سایتی واسه فروش رو داره ؟

AMIR MOHAMMAD . M
28-01-2012, 11:44
اگر با vlite دستکاری شده باشه(مثل نسخه 2011) موقع نصب خودش یک پنجره باز میشه و ویندوز رو کرک می کنه و همچنین اگر داخل رجیستری دنبال نام vlite بگردید باید وجود داشته باشه. اگر نبود یعنی با vlite دستکاری نشده.
دستکاری اینطوری برای کاربرای آماتور خوبه ولی خب برای گروه های دیگه سلب اطمینان به همراه می یاره.

میشه یه توضیح راجع به نحوه سرچش بدی :31:
همین یه مورد راجع به تشخیص دست کاری بودن یا نبودن وجود داره ؟
تو توضیحاتش نوشته که دستی باید کرک بشه .
البته اینم نوشته که اگه بایوس آپدیت باشه خودش اتومات اکتیو میشه .( یعنی چی ؟!!! )
برای دانلود و این کارا اصلا وقت نیست وگرنه از همینجا دانلود میکردم :41:

AMIR MOHAMMAD . M
29-01-2012, 21:26
خب ... دیروز دیگه ویندوزم فاتحهش خونده شد و مجبور شدم از همین ویندوز استفاده کنم .
در ظاهر که مشکلی نداره .
و من هنوز برنامه های مورد نیازم رو نصب نکردم .
دوستان اگه موردی هست بگید چک کنم که از اصل بودن یا نبودن ویندوز این پک باخبر بشیم .

payan_zaman
30-01-2012, 10:28
میشه یه توضیح راجع به نحوه سرچش بدی :31:
همین یه مورد راجع به تشخیص دست کاری بودن یا نبودن وجود داره ؟
تو توضیحاتش نوشته که دستی باید کرک بشه .
البته اینم نوشته که اگه بایوس آپدیت باشه خودش اتومات اکتیو میشه .( یعنی چی ؟!!! )
برای دانلود و این کارا اصلا وقت نیست وگرنه از همینجا دانلود میکردم :41:

دستکاری شدن ویندوز در خیلی وقتها در ظاهر مشخص نمی شه معمولا اگر اسمی ازنام شرکت کپی کننده ویندوز (مثل ویندوزهای MRT) یا فعال بودن ویندوز پس از نصب . عدم درخواست سریال هنگام نصب وجود داشته باشه کاملا مشخصه که ویندوز دستکاری شده است همانطور که گفتم تو اینترنت سرچ کنی windows retail msdn معمولا نسخه دستکاری نشده خواهی یافت توی torrent هم هست

AMIR MOHAMMAD . M
30-01-2012, 12:25
دستکاری شدن ویندوز در خیلی وقتها در ظاهر مشخص نمی شه معمولا اگر اسمی ازنام شرکت کپی کننده ویندوز (مثل ویندوزهای MRT) یا فعال بودن ویندوز پس از نصب . عدم درخواست سریال هنگام نصب وجود داشته باشه کاملا مشخصه که ویندوز دستکاری شده است همانطور که گفتم تو اینترنت سرچ کنی windows retail msdn معمولا نسخه دستکاری نشده خواهی یافت توی torrent هم هست

ممنون دوست عزیز .
با این اوصاف مشخص شد که ویندوز این پک هم دستکاری شدس چون بعد از نصب اکتیو بود و باید دنبال یه ویندوز جدید بگردم .
از راهنماییتون هم استفاده میکنم .

mostafamn
10-02-2014, 21:49
سلام دوستان.من از ویندوز 7 لرد 2012 استفاده کردم.عالیه.واقعا عالیه.نسخه های دگ اش مزخرفه.ولی این ورژنش وبه.ولی الان ک ویروسی شده بازم داره خوب کار میکنه و یکم اذیت میکنه.من ازش ایمیج گرفتم و مشکلم اینه که وقتی رایتش میکنم تو بوت اجرا نمیکنه.

mostafamn
10-02-2014, 21:50
در ضمن این ورژنش اکتیو نیست و بایت بری تو سی دی و فایلو نصب کنی تا اکتیو بشه.ولی اگرم دست کاری شده باشه بازم سرعتش عالیه و خیلی خوب کار میکنه من ک 2 ساله دارم و راضیم

amirkalak6
10-02-2014, 22:00
ولی من همین ویندوزو ریختم مطمئنا اصلا به درد نمیخوره...!!! نمیدونم چشه ویروس داره چیه......