PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد حذف پوشه ای که در هارد اکسترنال حذف نمی شود

adel_ala
24-01-2012, 13:15
با سلام خدمت اساتید محترم

من یه چند وقت پیش یه هارد اکسترنال خریدم دادم دست دوستم که اطلاعاتی رو رد و بدل کنیم بعد اینکه هارد رو آرودم و به کامپیوتر خودم وصل کرد یه پوشه به ناlم اتوران توش درست شده بود که اصلا تو ویندوز 7 حذف نمیشد من از طریق چند تا سی دی بوت هم امتحان کردم اما بازم حذف نشد حتی اسمش رو هم عوض کردم اما بازم فایده ای نداشت البته اینم اضافه کنم که با فرمت از بین میره اما من نمیخوام هارد رو فرمت کنم

پیغامی که میده رو به صورت اسکرین شات براتون قرار میدم

از ادمین محترم خواهش میکنم اگه این پست رو در جای اشتباهی زدم به بزرگی خودشون ببخشن و اون رو به بخش مناسبی منتقل کنن

ممنون میشم با راهنمایی خودتون من رو کمک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d5e404417228735g.jpg

jafarian
24-01-2012, 14:05
برنامه های سایت پایینم تست کنید ببنید میتونید این پوشه رو پاک کنید اگر بازم به همون صورت بود پیشنهاد میدم از سیدی linux live برای پاک کردن این فایل استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adel_ala
24-01-2012, 19:59
سلام ممنون از راهنماییتون اما هیچ کدوم از برنامه هایی که معرفی کردید اون پوشه رو حذف نکرد متاسفانه سی دی بوت لینوکس رو هم نتونستم پیدا کنم اگه راه حل دیگه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنید .

:41::41::41::45::45::45:

omid-p30
24-01-2012, 20:08
سلام ممنون از راهنماییتون اما هیچ کدوم از برنامه هایی که معرفی کردید اون پوشه رو حذف نکرد متاسفانه سی دی بوت لینوکس رو هم نتونستم پیدا کنم اگه راه حل دیگه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنید .

:41::41::41::45::45::45:
شاید در سیستم خودت و یا دوستت برنامه های محافظت از usb مثل Usb flash disc و ... نصب بودند.

این برنامه ها برای پیشگیری از ویروسی شدن فلش توسط ویروس آتوران، همچین کاری رو میکنند.

معمولا هم داخل یک فایل متنی گزارش این کار رو میدند. داخل اون پوشه چه فایل یا فایل هایی هست ؟

adel_ala
28-01-2012, 00:55
همونطور که در عکسی که گذاشتم فایل داخل پوشه اسمش nul.protected هست

اینم بگم که دوست من رو سیستمش نرم افزار usb disk security رو نصب کرده بود احتمالش هست که به این دلیل این پوشه رو ساخته شده باشه و اگه جواب مثبته چطور حذفش کنم.

فکر کنم نسخه 5 این نرم افزار رو نصب کرده بود

jafarian
28-01-2012, 01:06
این فایل بیشتر مربوط به ویروس میشه دوست عزیز اگر با برنامه های پایین نتوسنتین پاکش کنید تو بخش اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنیدبرنامه سایت اول اسمش DelinvFile از طریق این برنامه ببینیدمیتونید پاکش کنید اگر پاک نشد از برنامه های سایت دوم استفاده کنید روش سایت سوم رو هم تست کنیدروش سایت آخرم ببینید حتماکه بصورت شکل گفته باید البته چیز شکن داشته باشین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.

adel_ala
28-01-2012, 23:34
ممنون از راهنمایی شما پوشه و فایل هر دو با موفقیت پاک شدن .

بازم ممنون از راهنمایی های خوب شما دوستان عزیز

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: