PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام-قرار نگرفتن برنامه در تسکبار

mohammadi_4u
24-01-2012, 12:38
دوستان یک سوال از عزیزان اهل فن دارم یه مشکل کوچک هست تو سون 64 بیت پروفشنال من هیچ برنامه ای نمیتونم پین تو تسک بار کنم پین میشه ولی شکلش نمیاد تازه دومرتبه که میرم پین کنم نوشته آن پین یعنی قرار گرفته از قبل! ولی شکلش نمیاد !
فقط اینترنت اکسپلور و مدیا پلیر وجود داشت که با پاک کردن اونا هم دیگه بر نگشت!

کسی میتونه بگه مشکل چیه!:40:

jafarian
24-01-2012, 13:56
طبق سایت اول از طریق روشی که گفته پیش برین بصورت شکل یا که سایت دوم ازطریق فایل bat که قرارداده برای اکثرا اثرکرده مشکلی بود بگین راهنمایی کنم :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadi_4u
26-01-2012, 03:38
طبق سایت اول از طریق روشی که گفته پیش برین بصورت شکل یا که سایت دوم ازطریق فایل bat که قرارداده برای اکثرا اثرکرده مشکلی بود بگین راهنمایی کنم :20:

سلام دوست گلم ممنون از راهنمایی شما

من مشکل که شما اشاره کردید رو ندارم یعنی گزینه پین کردن وجود داره فقط پین تو تسکبار نمیکنه!کلیک میشه روش ولی آیکون تو تسکبار نمیوفته درحالی که همین پین تو استارت منو کار میکنه!

jafarian
26-01-2012, 15:59
شما سئوالتون این بود که هرچی آیکون به تسکبار pin میکنم قرارمیگیره اما شکلش نمیاد که به وسیله اون 2 تا روشی که گفتم باید فیکسش میکردین اما این یکی سئوال با اون یکی اولی فرق میکنه شما طبق سایت اول که گذاشتم ازطریق ساختن کی مورد نظر از طریق رجیستری که دستورشم گذاشته برین بسازین ببینید فیکس میشه ازآخرم سیستم ریست کنید اگر بازم به همون صورت بود از سایت دوم که از مایکروسافت برین طبق اون قسمتی که برای 6 نفرعمل کرده پیش برین که گفته کی مورد نظراز رجیستری دلیت کنید قبلش اون 2 تاروش بالای منو بریت بعدش اینا روتست کنید درضمن قبل از دستکاری رجیستری بک آپ فراموش نشه مشکلی بود بگین راهنمایی کنم .

mohammadi_4u
27-01-2012, 12:15
سلام
یک دنیا ممنون داداش درست شد البته قبل اجرا کردن این کارا هم میدونستم مشکل از کارای خودمه و به محض دیدن این راهنمایی فهمیدم :10:اپ
من همیشه تو xp اون کی رو پاک میکردم تا شکلک شورت کات نمونه رو دستاپپ و تو سون پاک کردنش این مشکلو داشت/ممنون:11:

من بخاطر دومشکل خواستم ویندوز خوبمو عوض کنم یکی همین که حل شد و اما اصل کاری اینو حل کنید چاکرتونم دربست شاید اینم به کارای خوودم ربط داشته باشه ولی کدومش نمیدونم!:31:

بلوتوث لبتابای خونه ما 3تا لبتاب بعد چندروز پیام کن نات دیکاور میده و وسیله رو پیدا نمیکنه!
کارا که کردم تا حالا درایوراشو تعویض کردم نشد
سرویس بلوتوث ساپورت رو از تو یرویسای کنترل پانل فعال کردم نشد.
همیشه با تعویض ویندوز خوب میشه/:41:
لبتابم خودش طی نسب ویندوز میشناسه بلوتوث الانم نصبه و تازه درایورشم نصب کردم از سایتش گرفتم بازم خراب
ممنون میشم اگه حلشون کنی اصلا یادم بده از دم فایلای بلوتوث ویندوز رو عوض کنم:13:

jafarian
27-01-2012, 13:54
یک عکس ازهمون اروری که دریافت میکنید اینجا قراربدین دوست عزیز.

mohammadi_4u
27-01-2012, 22:51
یک عکس ازهمون اروری که دریافت میکنید اینجا قراربدین دوست عزیز.
ممنون داداش با آپدیت درایور با آپدیت خود ویندوز درست شد:11: