PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل نشدن شبکه و پیغام خطای زیر

MAZIARDM
24-01-2012, 12:15
با سلام و خسته نباشید

من کامپیوترم و لب تابم رو با کابل لن به مودمم وصل کردم و اینترنت رو هم قطع کردم. ولی حالا که می رم تو قسمت نتورک و می خوام وارد لب تاب بشم پیغام زیر رو میده:

Un_led.png - 50 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جالب اینجاست وقتی می خوام از لب تاب وارد کاپیوتر بشم اصلا کامپیوترم رو تو شبکه نشون نمی ده. یکبار هم شبکه رو لیو کردم و دوباره ساختم ولی باز فایدخ ای نداشت. راستی اینو بگم که جفت ویندوز ها 7 هستش. دوستان لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

MAZIARDM
24-01-2012, 13:08
با سلام مجدد به تمامی دوستان

مشکل حل شد. گفتم شاید از آنتی ویروس لب تابم باشه. رفتم و فایر والش رو غیر فعال کردم درست شد. شبکه برقرار شد. نمی دونم دلیلیش فقط این بود یا نه ولی به هر حال مشکل حل شد و شبکه برقرار شد. اما الان دو مسئله برام پیش اومد که اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم. اول اینگه بعد از اینکه ری استارت کردم هر دو تا سیستم رو، شبکه برقرار شد و تونستم هر دو سیستم رو از سیستم دیگه ببینم و وارد بشم در صورتی که هر بار ری استارت میکنید فایر والتون دوباره فعال میشه. دوم اینکه خب اگه قرار باشه برای مثال همیشه این فایر وال خاموش بلشه مشکلی پیش نمیاد. بالاخره دیوار امنیتی هستش و محافظت نی کنه از سیستم به خصوص در اینترنت. با تشکر از شما