PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطایی که میگه درایوت پره ,در حالی که خالیه

sanam.b
24-01-2012, 12:11
با سلام به همه دوستان

من مدتیه که با کارهای فوتوشاپم مشکل پیدا کردم , وقتی می خوام اونها رو باز کنم پیغام خطا می ده و میگه که دیسکت پره و نمی تونم فایل رو باز کنم اما درایوها حداقل 90 گیگ فضای خالی دارند (هم درایو c و هم درایوی که فایل توشه)
فکر کردم شاید مال ویروس باشه (ویروس یابم avast که با اینترنت آپدیتش می کنم)
ممنون میشم هر چه زودتر بهم بگید باید چیکار کنم؟ (نصب دوباره ویندوز برای من دردسر بزرگیه)
اگه مشکل مربوط به ویروس چه ویروس یابی رو باید نصب کنم؟

A M ! N
24-01-2012, 14:22
با سلام به همه دوستان

من مدتیه که با کارهای فوتوشاپم مشکل پیدا کردم , وقتی می خوام اونها رو باز کنم پیغام خطا می ده و میگه که دیسکت پره و نمی تونم فایل رو باز کنم اما درایوها حداقل 90 گیگ فضای خالی دارند (هم درایو c و هم درایوی که فایل توشه)
فکر کردم شاید مال ویروس باشه (ویروس یابم avast که با اینترنت آپدیتش می کنم)
ممنون میشم هر چه زودتر بهم بگید باید چیکار کنم؟ (نصب دوباره ویندوز برای من دردسر بزرگیه)
اگه مشکل مربوط به ویروس چه ویروس یابی رو باید نصب کنم؟
سلام...

احتمال میدم این مشکل ربطی به ویروس نداره

احتمالاتی که میدم:

یا رمتون پایینه..
حافظه ی مجازی ویندوز پایینه..
ورژن فتوشاپ مشکل داره ..
ممکنه اون قسمتی که فایل روی هارد نوشته شده فضای بد سکتور بوده باشه..
سرعت هارد پایین اومده باشه..
ویروس به قطاع های هارد یا خود فایل ها صدمه زده باشه..

به هر حال شما اینارو امتحان کن:

دستور چک دیسک رو روی تموم هاردت اجرا کن====> روی درایوت راست کلیک کن از تب Tools گزینه ی check now رو بزن و هردو تیک رو بزن برای همه ی درایوات اینکار رو بکن و بعد احتمالا باید کامپیوترت ریستارت بشه و سری بعد که بالا میاد خودش چک میکنه شما هیچ کلیدی رو نزنین.

بعد از مرحله ی اول دستور defragment رو روی کل هارد اجرا کن

با این نرم افزار درایوت رو اسکن کن و ببین چیزی فضای هارد رو اشغال کرده یا نه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا بگین که ورژن فتوشاپتون چیه ، و سیستم عامل شما چی هست؟ معمولا این ارور با تغییر ورژن فتوشاپ درست میشه.

اگه بازم مشکل مرتفع نشد، بگین تا راهکارهای بعدی رو بگم

Take Care:40:

sanam.b
25-01-2012, 10:17
با سلام دوباره
من روی لبتاب dell(inspiron1051 ) کار می کنم که رمش 4 گیگ , ویندوز من 7 و ورژن فوتوشاپ 8 ، نمی دونم حافظه مجازی ویندوز چیه؟ وچه جوری می فهمم مقدارش چنده؟
من ویندوز رو نصب کردم وفتوشاپ رو نصب کردم و حدود یه هفته که باهاش کارکردم هیج مشکلی نداشت بعدش به یه مسافرت رفتم که در طی اون مجبور شدم از یه فلش استفاده کنم (یه فایل تو اون فلش بود که من حتما باید از اون استفاده می کردم )و صاحبش این فلش می گفت ویروس داره ،( اون ویروس همه فایل ها رو مخفی می کنه اما در سیستم من اینطوری عمل نمی کنه و میگه درایوهات پره و فایلها رو باز نمی کنه)

در طی اون مسافرت روی یه فایل کار کردم و حالا همون فایله که مشکل ساز شده , درایو ها و فایلهای توی اون درست کار می کنن اما به محض اینکه این فایل رو تو اون درایو کپی می کنم و فایل رو اجرا می کنم پیغام می ده که نمی تونه فایل رو با زکنه چون درایوت پره
این فایل رو هم نمی تونم حذف کنم

حالا هم رفته سراغ دی وی دی رم تراک های اموزش زبان رو که قبلا با media player گوش می کردم الان باز نمیشه و پیغام زیر رو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چون این فایل رو توی چند تا درایو کپی کردم فکر نمی کنم نصب دوباره ویندوز دوباره مشکل رو حل کنه ، می خوام ببینم آنتی ویروسی هست که به من کمک کنه و این ویروس رو بدون پاک کردن فایل حذف کنه
واقعا درمونده شدم ممنون میشم کمکم کنی و بهم بگید چیکار کنم.:41::41::41:

A M ! N
26-01-2012, 13:54
با سلام دوباره

من روی لبتاب dell(inspiron1051 ) کار می کنم که رمش 4 گیگ , ویندوز من 7 و ورژن فوتوشاپ 8 ، نمی دونم حافظه مجازی ویندوز چیه؟ وچه جوری می فهمم مقدارش چنده؟

به این آدرس پایین برین با عکس توضیح داده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ویندوز رو نصب کردم وفتوشاپ رو نصب کردم و حدود یه هفته که باهاش کارکردم هیج مشکلی نداشت بعدش به یه مسافرت رفتم که در طی اون مجبور شدم از یه فلش استفاده کنم (یه فایل تو اون فلش بود که من حتما باید از اون استفاده می کردم )و صاحبش این فلش می گفت ویروس داره ،( اون ویروس همه فایل ها رو مخفی می کنه اما در سیستم من اینطوری عمل نمی کنه و میگه درایوهات پره و فایلها رو باز نمی کنه)

اگه هم باشه همون ویروس اتوران ساده هست که ربطی به قضیه ی شما نداره اما اگه دوست داشتین میتونین داخل تاپیک رفع مشکل کامل سیستم های آلوده پست یک رو مطالعه کنین و خودتون متوجه میشین.

در طی اون مسافرت روی یه فایل کار کردم و حالا همون فایله که مشکل ساز شده , درایو ها و فایلهای توی اون درست کار می کنن اما به محض اینکه این فایل رو تو اون درایو کپی می کنم و فایل رو اجرا می کنم پیغام می ده که نمی تونه فایل رو با زکنه چون درایوت پره
این فایل رو هم نمی تونم حذف کنم

حالا اگه تونستی یک نمونه ازون فایلها رو اینجا برای بررسی قرار بدین. اما به نظر من ورژن فتوشاپ رو عوض کنین

حالا هم رفته سراغ دی وی دی رم تراک های اموزش زبان رو که قبلا با media player گوش می کردم الان باز نمیشه و پیغام زیر رو میده
چون این فایل رو توی چند تا درایو کپی کردم فکر نمی کنم نصب دوباره ویندوز دوباره مشکل رو حل کنه

برای مشکل مدیا پلیرتون هم این کار رو انجام بدین :

Start>Accessories
برین و روی Command Prompt راست کلیک کرده و گزینه ی run as administrator رو بزنین تا داس بالا بیاد

بعد تایپ کنین:

regsvr32 jscript.dll

بعد کلید enter رو بزنین.

حالا بنویسین Exit و باز Enter بزنین ، حالا مدیا پلیر رو باز کنین ببینین مشکل حل شده یا نه.

، می خوام ببینم آنتی ویروسی هست که به من کمک کنه و این ویروس رو بدون پاک کردن فایل حذف کنه
واقعا درمونده شدم ممنون میشم کمکم کنی و بهم بگید چیکار کنم.

بهتون پیشنهاد میکنم به عنوان آنتی ویروس از آویرا یا کاسپر اسکای استفاده کنین ، شاید ویروسهای زیادی داشته باشین.