PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید و ذکر مشخصات و قیمت روز

NET DOCTOR
24-01-2012, 03:14
سلام دوستان

من خیلی تو کار گوشی نیستم
میخوام بدونم مشخصات این دو گوشی چیه(سرعت،دوربین،قیمت و...) و پیشنهاد شما کدومه؟

iphone 4s

galaxy note

Majid393
24-01-2012, 06:28
مشخصات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (iphone 4s)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Galaxy Note)

NET DOCTOR
24-01-2012, 12:17
مشخصات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا لینکا رو تصحیح کنید.مشکل دارن

پیشنهاد خودتون رو هم لطفا بگید

A/|\IR
24-01-2012, 12:56

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب با توجه به این که تو ایران زندگی میکنیم به نظر من NOTE خیلی بهتره! تازه سخت افزار قوی تری داره نسبت به اپل و صفحه ش هم تقریبا 2 اینچ بزرگتره و رزولیشن بهتری داره.

Samsung Galaxy Note: 1100000 T
Apple iPhone 4S: 1400000 T

Iman_m123
24-01-2012, 14:03

لینک ها درستن که ( آدرس ها رو کپی کن )

--------------

خب مهم ترین فاکتور اندازه LCD هست !
شما ببین صفحه نمایش 5.3 اینچ واست بزرگ نیست یا صفحه نمایش 3.5 واست کوچیک نیست ؟

اگه اندازه مهم نباشه و من جات باشم آیفون میگیرم . به نظر من Iphone خیلی بهتره اگ اون 300-400 تومن تفاوت قیمت واست مهم نباشه !

با اینکه صفحه نمایش نوت Super Amoled هست و صفحه نمایش آیفون Led Backlit TFT هست ولی به نظر من اگه نخوای کنار هم بزاری و مقایسشون کنی واسه استفاده صفحه نمایش آیفون بد نیست . ( نه اینکه به پای نوت برسه ولی خب خیلی هم بد نیست و خوبه )
یه سری برنامه های زیادی واسه جفت سیستم عامل ها هست یعنی iOS و Android ولی خب یه سری بازی ها و برنامه هایی هم مشترک نیستن که از این نظر آیفون خیلی سر تر هست !
به نظر من ساپورت نرم افزاری و بازی iOS هم بهتره ( والا ما که خیری از سامسونگ خیلی ندیدیم :دی )

موفق باشی :40:

NET DOCTOR
24-01-2012, 14:27
مرسی بابت کمک دوستان
بله لینک ها رو نمیدونم چه جوری گذاشتن که اینجوری شده!!!! چی گفتم!!!!!!

به هر حال سایر دوستان هم اگه نظر یا تجربه ای دارن ممنون میشم