PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : caller ID

najee
23-01-2012, 10:04
آیا برنامه ای وجودداره که وقتی تماس تلفنی برقرار میشه رو صفحه مانیتور شماره یا حتی یه پیغامی نمایش داده شه مبنی بر تماس تلفی. از طریق خطوط adslنه مودم دایل آپ

GOLI87
23-01-2012, 12:13
آیا برنامه ای وجودداره که وقتی تماس تلفنی برقرار میشه رو صفحه مانیتور شماره یا حتی یه پیغامی نمایش داده شه مبنی بر تماس تلفی. از طریق خطوط adslنه مودم دایل آپ
در ویندوز XP

با استفاده از این قابلیت ویندوز XP می توانید شماره تلفن شخص تماس گیرنده را در کنار صفحه desktopملاحظه کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این قابلیت باید مودم شما voice و caller idرا پشتیبانی کند .

از منوی start و سپس all program بر روی گزینه startup راست کلیک کرده و open را برگزینید.
در پنجره باز شده بر روی فضای خالی از صفحه راست کلیک کرده و از منوی newبر روی shortcutکلیک کنید.
در پنجره مورد نظر آدرس زیر را دهید:
c:/programfiles/windows NT/dialer.exe
دقت کنید در صورتی که ویندوز XP خود را در درایو دیگری نصب کرده اید نام آنرا جایگزین cکنید.
حال shortcut ساخته شده را اجرا کنید. خواهید دید که برنامه phone dialer باز میشود.
در این برنامه از منوی view گزینه hide when minimized را انتخاب نمائید.
از این پس با هر بار روشن کردن سیستم ، این نرم افزار نیز اجرا میشود .کافیست آنرا minimize کنید تا وارد taskbar شود.این برنامه با باز کردن یک پنجره جدید و پخش صوت ، تماس تلفنی را به شما اطلاع می دهد.

میتونید از نرم افزار Classic PhoneTools هم استفاده کنین.
موفق باشید.

jafarian
23-01-2012, 15:55
برنامه Ascendis Caller ID یا که Blitz Caller ID Display هم هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

najee
23-01-2012, 17:17
دوست عزیز توویندوز7چکار باید کرد من یا 7کار میکنم .عرض کردم ازطریق خطوط adsl ولن شبکه نه مودمتازه اونکاری هم که شما فرمودید تواکس پی هم جواب نمیدادولی کلا کاری به اون ندارم با این چکارکنم؟

واون دوتا برنامه ای که لطف کردی برام گذاشتی واسه همین کاره adslاتصال ازطریق لن های شبکه ؟

jafarian
23-01-2012, 23:16
بین اونایی که گذاشتم نمیدونم کدوم یکی اون موردی که شما میخواین داره تو لینک پایین چند مورد دیگه هم هست ببینید.