PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن یه برنامه به لیست Prerequisites ؟

moshaveran
23-01-2012, 08:38
سلام
چطوری میتونم یه برنامه به Prerequisites Setup برنامم اضافه کنم که وقی ستاپ برنامه اجرا شد اگه این برنامه روی سیستم نصب نبود نصبش کنه مثل NetFramework. ها. آخه برای اجراشدن برنامم نیاز به یه برنامه RunTime دارم که توی لیست Prerequisites نیست.

moshaveran
28-01-2012, 15:50
الوووو:19: کسی اینجا نیست؟! راهی وجود نداره؟؟

عــــلی
30-01-2012, 15:14
بنام خدا.
سلام دوست عزیز.
هنگام ساخت ستاپ با ویژوال استادیو تنظیماتی دارد که میتوانید با تنظیم آن دات نت را کنار ستاپ بگذارید و هنگام نصب اگر دات نت وصل نباشید ابتدا دات نت نصب و سپس نرم افزار شما نصب میشود.اگر هم دات نت کنار نرم افزار نباشد از اینترنت دات نت را دانلود و نصب خواهد کرد.
یا علی:11:.

moshaveran
08-02-2012, 12:36
بنام خدا.
سلام دوست عزیز.
هنگام ساخت ستاپ با ویژوال استادیو تنظیماتی دارد که میتوانید با تنظیم آن دات نت را کنار ستاپ بگذارید و هنگام نصب اگر دات نت وصل نباشید ابتدا دات نت نصب و سپس نرم افزار شما نصب میشود.اگر هم دات نت کنار نرم افزار نباشد از اینترنت دات نت را دانلود و نصب خواهد کرد.
یا علی:11:.

تشکر از راهنماییتون:11: ولی علی اقا منظور شما از دات نت، دانت نت فرام ورک هست؟ اگه بله، این موضوع رو میدونم که میشه نرم افزارهایی مثل دانت ها یا اس کیوال رو به ستاپ اضافه کنی، چون اسم اینها داخل لیست Prerequisites Setup وجود داره و میتونی انتخابشون کنی . ولی من میخام یه نرم افزاری که داخل لیست Prerequisites Setup نیست رو به لیست اضافه کنم تا اگه هنگام نصب setup، این برنامه روی سیستم نصب نبود ، نصبش کنه مثل دات نت ها. راهی برای اضافه کردن به لیست Prerequisites Setup وجود داره؟:13: