PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب ویندوز دوم

ir22
22-01-2012, 23:23
من چند روز پیش سیستم رو فرمت کردم ودوباره پارتیشن بندی کردم وویندوز نصب کردم امروز اومدم ویندوز دوم دوباره همون 7 نصب کنم که با یه ارور روبروشدم که میگه گویا درایو دینامیک هست میخواستم ببینم مشکل کجاست
windows cannot be installed to this hard disk space. the partition contains one or more
dynamic volumes that are not supported for intallation

jafarian
23-01-2012, 14:04
مشکل شما رو تو سایت اول کامل توضیح داده دو تا روش بطور مثال گذاشته اولیش اینه که طبق پست 3 سایت از طریق disk mangament به درایو مورد نظر برین پارتیشن خودتون دلیت کنید بعدشم با بوت ویندوز بالا بیاین پارتیشن از نوع بسازین با بوت 7 بعدم ویندوز نصب کنید یاکه برنامه Aomei Dynamic Disk Converter برای اینکار معرفی شده که سایت برنامه رو تو لینک 2 هست خودم برنامه تو لینک 3 :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ir22
27-01-2012, 11:55
سلام ممنون با اون نرم افزار درست شد ولی بعدش دوتا از درایوهم delet شد بعد از نصب ویندوز دوباره فضای باقی مونده رو پارتیشن بندی کردم ولی دوباره ویندوز دومی بالا نمیاد وارو ر میده رفتم دوباره نصب کنم دوبار ه همون پیغام اولی رو میده دینامیکبودن درایو ها و

jafarian
27-01-2012, 13:55
ساده ترین راه برای تبدیلش استفاده از همون برنامه بود شما سایت اول ببنید روش تبدیلش آموزش داده یا که سایت دوم به وسیله برنامه پارتیشن بندی که گفته آموزش داده .