PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Backup و پر شدن هارد درایو

iman_s
22-01-2012, 21:13
بعد از سالها استفاده از ویندوز ایکس پی با خربدن لپ تاپ جدید که روش ویندوز 7 نصب شده بود کاربر این ویندوز شدم
اون اوایل پیغام داد که باید از ویندوز بک آپ بگیرم و من هم یکی از درایو هامو انتخاب کردم تا اونجا ذخیره بشه
ولی الان درایوم تا خرخره پر شده و مدام پیغام Low Disk Space میده.حدود 85 گیگ از هارد رو پر کرده
این بک آپ به چه درد میخوره و چه جوری میشه کاری کرد که دیگه این همه از فضای هارد رو اشغال نکنه

jafarian
22-01-2012, 21:32
این چه نوع بک آپی هسن که 85 گیگ از فضای هارد شمارو پر کرده شما میتونستین بک آپ ویندوز بابرنامه acronis بگیرین که داخل خودشم روشهایی برای فشرده سازی داره بک آپم برای مواقعی موردنیاز میشه که ویندوز شما به مورد خورده بالا نمیاد بعدش میتونید به وسیله این بک آپ ویندوز بالا بیارین من نمیدونم حالا شما این بک آپ با چه برنامه ای گرفتین اون پیغام low disk space رو هم اگر بطور موقت بخواین حذف کنیدطبق روش سایت پایین میتونید برین مشکلی داشتین راهنمایی کنم :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_s
24-01-2012, 17:11
خود ویندوز بک آپ میگیره الان رفتم تو قسمت Backup and Restore و دیدم حدودا هر هفته یک بک آپ گرفته و ذخیره کرده حجم فایلهای بک آپ هم از 2.5 گیگ شروع شده تا 8 گیگ
تنظیناتش رو پیدا کردم که بک آپهای قبلی رو ذخیره نکنه و فقط آخرین بک آپ بمونه که نزدیک به 4.5 گیگ حجم داره

jafarian
24-01-2012, 22:07
شما بک آپ ویندوز غیرفعال کنید اگر هم فکر میکنید نیازبه بک آپ دارین از برنامه هایی که مخصوص اینکار استفاده کنید پیشنهاد من برنامه backup4all که داخل خودش شیوه برای فشرده سازی فایل بک آپ گرفته شده رو داره همچنین تایین زمان وروز برای گرفتن بک آپ :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )