PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار با کامپیوتر در اتاق سرد یا نیمه سرد

Ghaioom
22-01-2012, 20:09
با عرض سلام

یه سوالی داشتم اونم این که اگه تو یه اتاق سرد یا نیمه سرد زیاد با کامپیوتر کار کنیم دست ها و پاها سرد میشه حالا میخواستم بدونم اگه اینجوری زیاد ادامه بدیم چی میشه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

Davood_titan
22-01-2012, 23:19
هیچی میمیری :31:

Pami
22-01-2012, 23:44
منم همین شرایط رو دارم ! اتاقم همیشه سرده ! باعث شده در استفاده از اینترنت حین شرایط سخت و دشوار استقامتم بیشتر شه !!

Ghaioom
23-01-2012, 00:08
پس گاهیا هم مثل ما هستن! D:

من فکر کنم به خاطر اینکه زیاد نشستم تو اتاق سرد قوی شدم چون سرما هم نمیخورم :31::18::5:

کلا با دمپایی بیرون میرم و اینا. شایدم ربطی به این تو اتاق سرد پای سیستم نشستن نداره! :31:
ولی می یخیـــــم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
24-01-2012, 00:21
اوه پسر قیوم ما چقدر شبیه همیم :دی منم همینطوریم ، من گرمایی هستم ، به این آسونی ها سردم نمیشه ، اما یکم گرم بشه هوا کل بدنم خارش میگیره:دی حتی توی همین زمستون هم نمیتونم زیاد بپوشم ، توی خیابون بیجاره میشم یکم تند راه برم بدنم خارش میگیره :دی

به خاطر همین قضیه ها من اصلا نمیتونم چای بخورم ، چون حساسیت دارم بهش ، بخورم موهام و بدنم شدیدا خارش میگیره نمیدونم چرا:41:

داخل اتاقم خیلی حال میده کار میکنی با سیستم و شبکه و اینا... اما مثلا مامان یا بابا که میاد میگه بچه تو اینجا یخ نمیزنی :دی

به نظر من ما هیچی مون نمیشه ، چون طبعمون اینطوری هست ، من اصلا سرما نمیخورم مث تو... تاحالا باور کن یکبار هم آمپول نزدم نه بخاطر اینکه میترسم ها ، کلا میگم:دی

حالم از گرما بهم میخوره ، جونم خنکــــــــــی فقط..

Take Care:40:

Ghaioom
24-01-2012, 10:01
اوه پسر قیوم ما چقدر شبیه همیم :دی منم همینطوریم ، من گرمایی هستم ، به این آسونی ها سردم نمیشه ، اما یکم گرم بشه هوا کل بدنم خارش میگیره:دی حتی توی همین زمستون هم نمیتونم زیاد بپوشم ، توی خیابون بیجاره میشم یکم تند راه برم بدنم خارش میگیره :دی

به خاطر همین قضیه ها من اصلا نمیتونم چای بخورم ، چون حساسیت دارم بهش ، بخورم موهام و بدنم شدیدا خارش میگیره نمیدونم چرا:41:

داخل اتاقم خیلی حال میده کار میکنی با سیستم و شبکه و اینا... اما مثلا مامان یا بابا که میاد میگه بچه تو اینجا یخ نمیزنی :دی

به نظر من ما هیچی مون نمیشه ، چون طبعمون اینطوری هست ، من اصلا سرما نمیخورم مث تو... تاحالا باور کن یکبار هم آمپول نزدم نه بخاطر اینکه میترسم ها ، کلا میگم:دی

من قبلنا سرما میخوردم ولی الان نه! شاید واسه اینکه تغییر کردم یا قوی شدم شایدم واسه اینکه پای سیستم تو اتاق سرد هستم! :31: بعد که خیلی یخ زدم میرم اون اتاق پیش بخاری یکم گرم میکنم وگرنه بکوب بشینی پاش داغون میشی نمیدونی چیکار کنی! :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این متن هاتو باید تو تاپیک زیر می گفتی که ما چند سال پیش ایجاد گردیم! :31:

حساسیت به گرما !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو بدتر از مایی پس، ما که چایی میخوریم. ولی مثلا یکم ورزش کنیم یا یه کاری کنیم که بدنمون گرم بشه خارش داغون میکنه! :31:

در آخر هم شاید تو قوی تر از مایی چون مثل اینکه سرما خوبه واست D:

تابستون چیکار میکنی پس؟ این موقع ها هم گرم میشه ولی زمستون بدتره میشه نه؟! تابستون فک کنم کمه خارش دقیق یادم نیس! :31:

میگم نکنه چاقی؟ :eh: چون چاقا فک کنم گرماشون زیاده! و زود سردشون نمیشه ! :31:
ما که اصلاً اضافه وزن نداریم! کممون هم هست! D:

Mehran-King
24-01-2012, 12:05
سلام بنده خودمم اینجوری هستم ولی این نکاتم در نظر بگیرین بهتره:

درجه گرمای مناسب در اتاق ،بین 19 تا 23 درجه سانتیگراد پیشنهاد می شود. گرمای بالاتراز ۲۶ درجه سانتیگراد، برروی قدرت تمرکز و حواس تاثیر منفی خواهد داشت.
درصد رطوبت هوا در اتاق، بین ۳۰ تا ۶۵ درصد پیشنهاد می شود. ومناسب ترین درصدرطوبت، بین ۵۰ تا ۶۵ درصد می باشد.

البته اینم بگم این دما ها واسه اتاق کار با کامپیوتر (محل کار) هم صدق میکنه!

asklt
24-01-2012, 12:26
سرما خوردن اینجروی نسیت که تو اتاق سرد بشینی سرما بخوری آدم ها اینجوری سرما میخورم اکثرامثلا شما سورا موتور هستی داری میری بعد هوا سرد هست یک دفعه یک قسمت هوا کرم میشه باز سرد میشه یک چند بار ایجوری بشه سرما میخوری شدید ...... برو آمپول بزن دی : یا مثلا تو اتاق گرم هستی زیر پتو از گرما دری عرق میکنی یک دفعه دوستت زنگ میزنه تو هم پا میشی میری دم در ریگه سرما میزنی .... باز هم آمپول
واسه همین من سعی میکنم تو زمستون خودم رو باهاش طبیق بدم یعنی زیاد لباس گرم نمیپوشم سرما رو تحمل میکنم ولی در عوض سرما نمیزنم

A M ! N
24-01-2012, 12:40
D:

این متن هاتو باید تو تاپیک زیر می گفتی که ما چند سال پیش ایجاد گردیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حساسیت به گرما !

تو بدتر از مایی پس، ما که چایی میخوریم. ولی مثلا یکم ورزش کنیم یا یه کاری کنیم که بدنمون گرم بشه خارش داغون میکنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره بخدا ، با همه ملت فرق میکنم، مثلا داخل خیابون میرم اینروزا با تکپوش ، ملت دارن یخ میزنن از سرما ، من حسابی Hot ام ، و کل بدنم میخاره :دی عرق هم میکنم البته..

در آخر هم شاید تو قوی تر از مایی چون مثل اینکه سرما خوبه واست D:بله شما جوجویی هنوز:دی اگه اشتباه نکنم ژیمناستیک کار میکردی ؟! درسته ؟ خوبه ؟

تابستون چیکار میکنی پس؟ این موقع ها هم گرم میشه ولی زمستون بدتره میشه نه؟! تابستون فک کنم کمه خارش دقیق یادم نیس! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قیوم دهنم .... میشه تابستونا.. به یه مکافاتی ردش میکنم، متاسفانه وسواس هم دارم عجیب ، هر لحظه میرم حموم دوش بگیرم.. بدتر ازون اینه که لباسامم باید تند تند بشورم از این وسواس لعنتی.. لعنت به تابستون.

میگم نکنه چاقی؟ :eh: چون چاقا فک کنم گرماشون زیاده! و زود سردشون نمیشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما که اصلاً اضافه وزن نداریم! کممون هم هست!اتفاقا عجیبه من الان کلا 60 کیلو وزن دارم قدمم 177 هست:دی لاقر مردنی ام :دی اما نمیدونم جریان چیه دقیقا ، دوسه بار خواستم برم پیش دکتر جرات نکردم:دی

TakE CaRe:40:

jalal69
24-01-2012, 12:49
هیچی نمیشی تو اتاق سرد بشینی پای سیستم فقط گه گاهی سرتونو ببرین پایین بعد بالا بیارین به سرتونم خون برسه :46:
پاهاتونم دورش یه پتویی چیزی بپیچین که سردش نشه :46: دستشوییتینم گرفت سریع برین خدای نکرده کلیه و مثانه و اینا عفونت نکنن :18:
مسائل ارگونومیکی رو هم رعایت کنید بعضی وقتا پاشید یکم اینور اونور برید ...
همین..

Переклад не
24-01-2012, 13:00

عزیزم تو حساسیت نداری که .منم پاییز و زمستونا که زیادفعالیت ندارم ، وقتی تابستون میشه و میخوام که یه ذره دوچرخه سوای کنم ، بدنم پوست سرم خارش شدیدی میگیرن.یادمه یه بار که رفتم حجامت کردم به کل برطرف شد مشکلات
فکر نکن حساسی و بدنت خیلی ظریفه.نه.مشکل از کم تحرکی و کم عرق کردنه
پ.ن:قیوم جان امروز خبری از تر..و.. نیستا!

Ghaioom
24-01-2012, 13:03
آره بخدا ، با همه ملت فرق میکنم، مثلا داخل خیابون میرم اینروزا با تکپوش ، ملت دارن یخ میزنن از سرما ، من حسابی Hot ام ، و کل بدنم میخاره :دی عرق هم میکنم البته..

بله شما جوجویی هنوز:دی اگه اشتباه نکنم ژیمناستیک کار میکردی ؟! درسته ؟ خوبه ؟

قیوم دهنم .... میشه تابستونا.. به یه مکافاتی ردش میکنم، متاسفانه وسواس هم دارم عجیب ، هر لحظه میرم حموم دوش بگیرم.. بدتر ازون اینه که لباسامم باید تند تند بشورم از این وسواس لعنتی.. لعنت به تابستون.

اتفاقا عجیبه من الان کلا 60 کیلو وزن دارم قدمم 177 هست:دی لاقر مردنی ام :دی اما نمیدونم جریان چیه دقیقا ، دوسه بار خواستم برم پیش دکتر جرات نکردم:دی

وای ! :31:
نه من کجا گفتم ژیمناستیک کار میکنم؟! :31:
من میخوام برم دنبال یه ورزشی بعدا الان که نمیشه. :د

گاهیا هم یه وسواسی به یه چیزایی دارن تو هم یکیشونی ولی به خودت اجبار بده که ترک کنی! :31:

منم 60 با 178 اینورا ام :31:
مرد باش برو دکتر! :31:(نیم کیلو باش ولی مرد باش) :د

ولی این خارشه بد دردیه :31:

...............پاک شه
چرا ویرایش کردی جالب بود که ! :31:

A M ! N
24-01-2012, 13:06
عزیزم تو حساسیت نداری که .منم پاییز و زمستونا که زیادفعالیت ندارم ، وقتی تابستون میشه و میخوام که یه ذره دوچرخه سوای کنم ، بدنم پوست سرم خارش شدیدی میگیرن.یادمه یه بار که رفتم حجامت کردم به کل برطرف شد مشکلات
فکر نکن حساسی و بدنت خیلی ظریفه.نه.مشکل از کم تحرکی و کم عرق کردنه
پ.ن:قیوم جان امروز خبری از تر..و.. نیستا!
سلام آقا بهزاد ، آره منم یجورایی حدس میزنم برای کم تحرکی باشه ، آخه زیاد تحرک ندارم ، بیشترین تحرکم وقتی هست که میخوام از پای کامپیوتر برم پای ناهار یا شام:دی

اما با این حساب وزنم اونطوریه :دی شاید اگه تحرک کنم نامرئی شم :دی حالا فردا بچه ها میخوان منو به زور ببرن باشگاه زیبایی اندام تا تمرین کنیم ، من از هیکل آرنولدی و اینا خوشم نمیا... اما همین طوری که الان هستم رو دوس دارم:دی

حساسیتهام هم فقط به : چای ، دارچین ، فلفل هست ، بدجور حساسیت دارم بهشون ، اگه نزدیک بدنم بشه افقی میشم معمولا:دی

A M ! N
24-01-2012, 13:12
وای ! :31:
نه من کجا گفتم ژیمناستیک کار میکنم؟! :31:

گاهیا هم یه وسواسی به یه چیزایی دارن تو هم یکیشونی ولی به خودت اجبار بده که ترک کنی! :31:

منم 60 با 178 اینورا ام :31:
مرد باش برو دکتر! :31:(نیم کیلو باش ولی مرد باش) :د

ولی این خارشه بد دردیه :31:

چرا ویرایش کردی جالب بود که ! :31:

نه من کجا گفتم ژیمناستیک کار میکنم؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آها پس تو نبودی حتما اون پسره Tajrobenik بوده اگه بشناسیش :دی تو امضاش نوشته بود ، یک ژیمناستیک کار اگه هست بهم پیام بده :دی

گاهیا هم یه وسواسی به یه چیزایی دارن تو هم یکیشونی ولی به خودت اجبار بده که ترک کنی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه نمیشه که... رفته توی ذاتم از طریق روش "درونی کردن ارزشها" :دی

منم 60 با 178 اینورا ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به ...!

Переклад не
24-01-2012, 13:17
سلام آقا بهزاد ، آره منم یجورایی حدس میزنم برای کم تحرکی باشه ، آخه زیاد تحرک ندارم ، بیشترین تحرکم وقتی هست که میخوام از پای کامپیوتر برم پای ناهار یا شام:دی

اما با این حساب وزنم اونطوریه :دی شاید اگه تحرک کنم نامرئی شم :دی حالا فردا بچه ها میخوان منو به زور ببرن باشگاه زیبایی اندام تا تمرین کنیم ، من از هیکل آرنولدی و اینا خوشم نمیا... اما همین طوری که الان هستم رو دوس دارم:دی

حساسیتهام هم فقط به : چای ، دارچین ، فلفل هست ، بدجور حساسیت دارم بهشون ، اگه نزدیک بدنم بشه افقی میشم معمولا:دی

سلام از ماست رفیق
ببین ورزش رو کل شخصیتشو بردی زیر سوال! مگه ما ورزش میکنیم که لاغر شیم؟ ورزش و نرمش واسه اینکه عضلات و مفاصل و دستگاه ها اعم از گردش خودن و همه و همه تقویت بشن.کی گفته باید ورزش های سنگین لاغری انجام بدی؟
اول یکم نرمش کن بعد شنا سوئدی برو و چنتا حرکت دیگه اما قبلش حتما ایروبیک کار کن تا شوک بهت وارد نشه
درمورد خارش هم نکنه یه وقت بری دکتر برات دوا درمون تجویز کنه بزنه کبد مبدتو بپکه! یه سر به این حجامتا بزن .نمیدونم چیکار میکنه که سنگینی از بدن آدم میپره!

Ghaioom
24-01-2012, 13:22
آها پس تو نبودی حتما اون پسره Tajrobenik بوده اگه بشناسیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif تو امضاش نوشته بود ، یک ژیمناستیک کار اگه هست بهم پیام بده :دی
ها این من بودم ولی نمیشه که بگی من اونکاره بودم چون گفتم اگه هست بهم پیام بده! :31:

آخه نمیشه که... رفته توی ذاتم از طریق روش "درونی کردن ارزشها" :دی
برو دکتر پس :31::46:

A M ! N
24-01-2012, 13:25
سلام از ماست رفیق
ببین ورزش رو کل شخصیتشو بردی زیر سوال! مگه ما ورزش میکنیم که لاغر شیم؟ ورزش و نرمش واسه اینکه عضلات و مفاصل و دستگاه ها اعم از گردش خودن و همه و همه تقویت بشن.کی گفته باید ورزش های سنگین لاغری انجام بدی؟
اول یکم نرمش کن بعد شنا سوئدی برو و چنتا حرکت دیگه اما قبلش حتما ایروبیک کار کن تا شوک بهت وارد نشه
درمورد خارش هم نکنه یه وقت بری دکتر برات دوا درمون تجویز کنه بزنه کبد مبدتو بپکه! یه سر به این حجامتا بزن .نمیدونم چیکار میکنه که سنگینی از بدن آدم میپره!

؟؟؟؟؟؟
ورزش
:دی

منم همین رو میخوام دقیقا آقا بهزاد.. دیگه ازین لاغر تر بشم که...

شنا سوئدی کدومه یادم نمیاد؟ نه من کلا دکتر خوشم نمیا:دی حجامت چیه دیگه باووو ، مگه تو انجام دادی ؟ آخه میگن به قصد کشت ازت خون میکشن:18:

نمیشه حالا برم خون بدم جاش ؟ تازه اونم بعید میدونم برم خون بدم :دی یکبار دادم البته برای یکار دیگه بود:دی

ها این من بودم ولی نمیشه که بگی من اونکاره بودم چون گفتم اگه هست بهم پیام بده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب گافی دادم :دی

Переклад не
25-01-2012, 16:27
آخه میگن به قصد کشت ازت خون میکشن
امین جان ببخشید ولی باید اینو بگم که هر کی گفته قلط کرده! یعنی چی که ازت خون میکشن؟ خون رو از پشت ستون فقرات میکشن؟
یکم سرچ بزن درموردش ببین چیه
بیام بزنمت؟:دی بازم گفت ورزش کنم لاغر میشم.آخه کی گفت لاغر بشی عزیز؟ ایندفه دیگه توفیدی به کل ورزش:دی
جدن میگم من خودم لاغرم و افراد خیلی زیادی میشناسم با اینکه لاغرن اما ورزش میکنن .ورزش برای تن درستی نه اینکه بدنسازی کنی بشی عین چی میگن بهش مثله این غول بدقواره.اح اح آی متنفرم این پروش اندامیا زور که ندارن هیچ ، بدنشونم مریضه .ازبس از این کوفت و مرضا میخورن که نگو

A M ! N
25-01-2012, 20:55
امین جان ببخشید ولی باید اینو بگم که هر کی گفته قلط کرده! یعنی چی که ازت خون میکشن؟ خون رو از پشت ستون فقرات میکشن؟
یکم سرچ بزن درموردش ببین چیه
بیام بزنمت؟:دی بازم گفت ورزش کنم لاغر میشم.آخه کی گفت لاغر بشی عزیز؟ ایندفه دیگه توفیدی به کل ورزش:دی
جدن میگم من خودم لاغرم و افراد خیلی زیادی میشناسم با اینکه لاغرن اما ورزش میکنن .ورزش برای تن درستی نه اینکه بدنسازی کنی بشی عین چی میگن بهش مثله این غول بدقواره.اح اح آی متنفرم این پروش اندامیا زور که ندارن هیچ ، بدنشونم مریضه .ازبس از این کوفت و مرضا میخورن که نگو

نمیدونم !

بیام بزنمت؟ممنون میشم آقا بهزاد :دی

بازم گفت ورزش کنم لاغر میشم.آخه کی گفت لاغر بشی عزیز؟ ایندفه دیگه توفیدی به کل ورزش
نه باو من نگفتم لاغر بشم که گفتم ، ازین لاغرتر بشم که دیگه نامرئی میشم ! منظورم این نبود که میخوام لاغر بشم :دی
اما از چاقی به شدت بدم میاد

من اصلا تاحالا لب به این زهر مارها نزدم مث کراتین و نمیدونم چرت و پرت ، اما ویتامین آ و سی و ای همیشه میخورم.

Ghaioom
31-01-2012, 10:12
یه چیزی یادم رفت بگم که این آبریزش بینی تو هوای سرد از بین نمیره! :31:

قبلنا که سرما میخوردم فکر کنم توی یه دو هفته ای یه بسته دستمال کاغذی تموم می کردم! :31:

الان هم هست ولی خیلی کم مثلا توی یه اتاق سرد یا بیرون که هوا سرد باشه برم گاهی وقتا باید آبریزش بینی رو تمیز کنم وگر نه اذیت میکنه اگه زیاد نگه دارم. ولی خیلی کمه!

Ghaioom
14-12-2013, 08:01
سلام

بعد دورو برای دو سال که خلط داشت گلوم و اذیت می کرد رفتم دکتر عفونی گفت سینوزیت داری! الان به این نتیجه رسیدم که این اتاق سرد منو به این روز انداخت. خونواده هم همینو میگن. الان من خلط گلو دارم با قرصم و این چیزا هم از بین نرفت!! دکترم گفت از بین نمیره ولی کم میشه ! وااااای:n27::n30:

آاخرین راهش چیه؟ برای از بین بردن کلی؟ عمل؟

raana
16-12-2013, 21:36
سلام قیوم عزیز....

آنتی بیوتیک و قرص های ضد حساسیت برات تجویز شده دیگه؟؟؟

بهترین راه از بین بردن خلط ها هم...شستشوی بینی و گلو هست....اگر میتونی سرم شستشو بگیر از داروخانه....اگر هم نه آب جوشیده و سرد شده به همراه کمی نمک....بینی و گلو رو باهاش شستشو بده....روزی 2 یا 3 بار به مدت 1 هفته.....ببین نتیجه میگیری......

به طور کل سابقه سینوزیت داری؟؟؟؟

البته اگر عفونت حاد باشه...به همراه شستشو باید آنتی بیوتیک هم استفاده کنی.....

شـیـفــو
16-12-2013, 21:58
جالبه منم تو اتاق سرد خیلی راحت ترم تا گرم ، حتی تو محل کارم هم هرکی میاد تو ااتاق میگه یا چربی اضافه داری یا بچه جنوبی یا بخارات برت داسته و ......
رو موتور هم حتی با دمپایی سوار میشم ، بچه ها میگن بجای آب ضدیخ میخورم :n09:
البته اتاق رو بیشتر بخاطر سیستم سرد میکنم ، تابستونا هم درجه کولر رو زیاد میکنم که سیستم حال کنه :n19:

Ghaioom
17-12-2013, 23:14
سلام قیوم عزیز....

آنتی بیوتیک و قرص های ضد حساسیت برات تجویز شده دیگه؟؟؟

بهترین راه از بین بردن خلط ها هم...شستشوی بینی و گلو هست....اگر میتونی سرم شستشو بگیر از داروخانه....اگر هم نه آب جوشیده و سرد شده به همراه کمی نمک....بینی و گلو رو باهاش شستشو بده....روزی 2 یا 3 بار به مدت 1 هفته.....ببین نتیجه میگیری......

به طور کل سابقه سینوزیت داری؟؟؟؟

البته اگر عفونت حاد باشه...به همراه شستشو باید آنتی بیوتیک هم استفاده کنی.....

ای نمیدونم هر چی قرص مرص اسپری اینا بود داد ! خخخخخخ

سابقه نه. فک کنم یه چند سالی که تو اتاق سرد نشستم اینطوری شدم قبلا گلوم اینطوری نمیشد. اولاش میشد ولی رفع میشد ولی الان نه!

raana
19-12-2013, 13:06
ای نمیدونم هر چی قرص مرص اسپری اینا بود داد ! خخخخخخ

سابقه نه. فک کنم یه چند سالی که تو اتاق سرد نشستم اینطوری شدم قبلا گلوم اینطوری نمیشد. اولاش میشد ولی رفع میشد ولی الان نه!

خدمتت عرض کنم که .....دیگه شد جزئی از سابقه ات:n02:....از این به بعد سرما میخوری باید سریع بری دکتر و درمان رو شروع کنی چون در غیر این صورت سینوزیت عفونی میشه و کلی درد سر به همراه داره........

اتاق منم دست کمی از شما نداره:n02:....منم با این اتاق سرد اکثرا حالت سرماخوردگی دارم.......
مشکل سینوزیت به خاطر کهنه شدن سرماخوردگی در بدن و همچنین سرماخوردگی های مکرر هست.....باعث میشه ترشحات پشت بینی جمع بشه و حالت عفونی به خودش بگیره و رفته رفته این ترشحات به داخل حلق هم ریخته میشه......

گفتم بهترین درمان استفاده از آنتی بیوتیک و شستشوی بینی و حلق با آب نمک رقیق هست.....

درمانش رو هم به تعویق ننداز که در صورت درمان نشدن سردرد های بد و شدیدی که با مسکن هم ساکت نمیشه به سراغت میاد.....

Ghaioom
19-12-2013, 21:09
میگم این لوزه که میگن مشکل از چیه؟ نکنه مشکل مام اینه؟ :n13:

من احمقم کاش قبلا که خونواده میگفتن تو اتاق سرد با سیستم بازی نکن گوش میکردم. همش از اینترنته دیگه :n30:. اه بزنم این اینترنتو ! :n24: خخخخخ

تازه گیا تصمیم گرفتم سیستم رو بزارم کنار لپتاپش کنم بعد با وایرلس وصل شم به نت تو اون اتاق :n02: بعد ازااادی ! :n09::n02: ولی چه ازادی ای بعد این مشکل این که خوب شدنی نیس ! :n30:

raana
23-12-2013, 13:26
شما مگه مشکل درد و تورم گلو دارید؟؟؟؟یا سرماخوردگی هایی که با چرک کردن گلو همراه باشه؟؟؟؟؟

به نظر من که مشکل شما همون سینوزیت هست.....چیزه آنچنان خاصی هم نیست که ازش وحشت کنی.....

والا من الان دارم 15-16 ساله با این مشکل زندگی میکنم:n02:نترس کشنده نیست.....فقط هر وقت سرما میخوری نیاز به رسیدگی و مراقب بیشتری داری تا خیلی عفونی نشه....

و به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کن....

Ghaioom
23-12-2013, 14:49
ینی از بچگی این مشکل سینوزیت رو داری؟! :n04::n02:

تو فکرم هست به اون متخصص هم یه سری بزنم.
کاش میشد برداشتش کلا از ریشه . اه

pc-game
23-12-2013, 16:24
یه بخاری برای اتاقت بخر . :n02:

Ghaioom
23-12-2013, 22:27
یه بخاری برای اتاقت بخر . :n02:

ینی ما نمیدونستیم؟! :n02:

pc-game
25-12-2013, 00:30
به نظر من یا اتاقتو عوض کن یا کامپیوترت رو . :n11:

Ghaioom
27-12-2013, 09:29
من فک کنم تو پستای قبل گفتم که میخوام کامپیوتر رو به لپ تاپ تغییر بدم برم تو اتاق گرم کار کنم و نت رو با وایرلس وصل کنم بهش. :n06:این بهترین نظریه که خودم بهش پی بردم.
حالا خیلی خوب میشه یه روزی کلا این خلط رو ریشه کن کنم. هر وقت به کمترین حد رسوندمش اینجا میام میگم چیکار کردم. ایشالله یه روزی به صورت واقعی میرم دنبالش تا حلش کنم. الان که یکم موقعیتشو ندارم.:n12:

Ghaioom
20-01-2014, 07:44
یه پست جالب پیدا کردم گفتم اینجا هم بزارمش:

درمان قطعی سینوزیت