PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم tplink td-w8901g

nec90
22-01-2012, 16:51
با سلام به دوستان
آیا مودم tplink td-w8901g غیر از شیر کردن اینترنت قابلیت شیر کردن فایل رو هم داره و اگر داره چظور می تونم یک سیستم pc و یک laptop رو که ویندوز هر دو 7 هست رو با هم شبکه کنم؟
از طریق وایرلس مودم اینترنت رو تونستم بین این دو سیستم شیر کنم ولی فایل رو نه, لطفا راهنمایی کنید ,مرسی

Farshid72
22-01-2012, 21:23
دوسته عزیز شما باید وارد کانکشن بشید بعد وارد properties پس از اون وارد IPv4 بشید
و اونجا آی پی دستی تعریف کنید برای اینترنت هم شما باید قسمت dns رو پر کنید

behrooz.shie
22-01-2012, 22:11
دوسته عزیز شما باید وارد کانکشن بشید بعد وارد properties پس از اون وارد IPv4 بشید
و اونجا آی پی دستی تعریف کنید برای اینترنت هم شما باید قسمت dns رو پر کنید

پس این وسط روتر میشه بگید چه کارست ؟
:13:

تایپک مربوطه هست سرچ کنید اون چیزی که میخواید رو پیدا میکنید !! پست الکی نزنید!

nec90
22-01-2012, 23:31
می بخشید ولی من خیلی گشتم ولی جواب سوالم رو نتونستم پیدا کنم,مدل مودمم رو نوشتم خودش روتر داره,اگه بیشتر راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم,در ضمن من تو هر 2 سیستم اینترنت دارم ,می خوام فایل بینشون شیر کنم,آیا با این مودم میشه؟ مرسی از راهنماییتون

Farshid72
23-01-2012, 12:38
پس این وسط روتر میشه بگید چه کارست ؟
:13:

تایپک مربوطه هست سرچ کنید اون چیزی که میخواید رو پیدا میکنید !! پست الکی نزنید!
اگه روش دیگه ای هست من بلد نیستم

می بخشید ولی من خیلی گشتم ولی جواب سوالم رو نتونستم پیدا کنم,مدل مودمم رو نوشتم خودش روتر داره,اگه بیشتر راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم,در ضمن من تو هر 2 سیستم اینترنت دارم ,می خوام فایل بینشون شیر کنم,آیا با این مودم میشه؟ مرسی از راهنماییتون
دوسته عزیز شما با لپ تاپ از طریق وایرلس به مودم وصل شو ولی آی پی هم باید براش تعریف کنی و DNS هم وارد کنی برای اینترنت
تو سیستم PC هم همینکارو کنی
بعد شبکه شدن دیگه

johnkrimer
23-01-2012, 15:48
سلام آقا خسته نباشین تقریبا 10 روزه یه مودم tp-link 8901g خریدم که خیر سرم با موبایل وصل شم به اینترنت چند روز اول خوب بود 3-4 روزه وقتی داره دانلود میکنه یهو قطع میشه اول چراغ internet خاموش میشه 2-3 دقیقه بعد چراغه adsl هم خاموش میشه و مودم از اول مثل حالتی که ریست کنه شروع به کار میکنه 10 دقیقه بعد دوباره همینجور میشه من یکسره وصلم به اینترنت با pppoe و اینترنت رو از خود مخابرات گرفتم و با lan وصلم
خواستم ببینم این مشکل از مودمه یا اشتراک اینترنتم؟ تو رو خدا زود جواب بدین دارم دیوانه میشم

nec90
24-01-2012, 22:04
دوست عزیز چراغ adsl شما به این خاطر قطع میشه که سیم تلفنت قطع و وصل میشه محل اتصالش رو خوب چک کن که قطعی نداشته باشه

behrooz.shie
24-01-2012, 23:01
اگه روش دیگه ای هست من بلد نیستم

دوسته عزیز شما با لپ تاپ از طریق وایرلس به مودم وصل شو ولی آی پی هم باید براش تعریف کنی و DNS هم وارد کنی برای اینترنت
تو سیستم PC هم همینکارو کنی
بعد شبکه شدن دیگه
پس میشه وقتی چیزی رو یاد ندارید الکی دوستان رو گمراه نکنید !!
اگر اطلاعات کمی در این ضمینه میداشتین میدونستید که وقتی مودم روتر هست خودش تمام این کار ها رو انجام میده !

از لینک زیر استفاده کنید اگر که به جواب نرسیدید سوال مطرح کنید !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshid72
25-01-2012, 12:46
پس میشه وقتی چیزی رو یاد ندارید الکی دوستان رو گمراه نکنید !!
اگر اطلاعات کمی در این ضمینه میداشتین میدونستید که وقتی مودم روتر هست خودش تمام این کار ها رو انجام میده !

از لینک زیر استفاده کنید اگر که به جواب نرسیدید سوال مطرح کنید !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوسته عزیز من تایپکی که شما گذاشتید رو خوندم و کارهای مربوطه همون هایی هست که خودم گفتم!!!!
بهر حال مرسی دوسته من!!!

nec90
25-01-2012, 19:21
دوستان عزیز من جواب سوالم رو پیدا کردم اصلا در ویندوز 7 نیازی به تنظیمات خاصی نداره فقط باید workgroupهر دو سیستم یکی باشه و بعد از قسمت run سیستم ip سیستم مقصد یا میزبان رو میدید و همون اطلاعاتی که شیر کردین رو مشاهده میکنید.

behrooz.shie
25-01-2012, 23:47
دوسته عزیز من تایپکی که شما گذاشتید رو خوندم و کارهای مربوطه همون هایی هست که خودم گفتم!!!!
بهر حال مرسی دوسته من!!!
همین طوری که قبلا هم گفتم نیازی نیست دوست عزیز که IP و DNS تنظیم بشه!
شما وقتی DHCP دارید روی مودم یعنی اون به شما IP میده !
و وقتی DNS سرور دارید پس باز هم اون سایت ها رو برای شما ترجمه میکنه !
اینا همه وضایف مودم شماست که دارید این وضایف رو ازش میگیرید و این سلوشنی کملا غلطه!

حالا خودتون میدونید!