PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزار remote با امنیت بالا

samane.b
22-01-2012, 12:50
سلام دوستان!

می شه یه نرم افزار remote به من معرفی کنید که امنیتش بالا باشه. هرکسی نتونه به کامپیوتر میزبان ریموت بشه مگر اینکه من تائیدش کنم.

تاپیک زیر رو خوندم و الان به سوالی که مطرح کردم رسیدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم راهنماییم کنید :46:

samane.b
23-01-2012, 09:32
لطفا یکی راهنماییم کنه. VNC رو نصب کردم ولی واسه ورود به برنامش و تغییر IP پسورد جدا نمی خواد. من نمی خوام کسی بجز خودم به کامپیوتر میزبان ریموت شه.

Amir Varasteh
23-01-2012, 11:28
سلام.

چرا از خود Remote Desktop استفاده نمیکنی؟

samane.b
23-01-2012, 12:28
آخه فکر نمی کنم امنیتش بالا باشه و اون چیزی رو که من میخوام رو پشتیبانی کنه. مگر اینکه connection رو در پنل قفل کنم!
حالا با این حال نمی دونم کدوم راه درسته؟!

Amir Varasteh
23-01-2012, 12:49
امنیتش بالاس نگران نباش.

بگو دقیقا چی داری و میخوای چیکار کنی؟

samane.b
23-01-2012, 13:45
روی کامپیوتر میزبان یه برنامه حسابداری هست که من از طریق لپ تاپم روی اون برنامه نه به صورت شبکه نظارت دارم.
کاربری روی سیستم میزبان کار می کنه که نباید به یکسری منو ها دسترسی داشته باشه. از طرفی چون در قسمت گزارشات نرم افزار شامل یکسری item هست و از میان اون item ها بعضی هاش رو کاربر نیاز داره و بعضی دیگه رو نباید دسترسی داشته باشه. می خوام منوی گزارشات رو کامل ببندم و هر موقع به چیزی نیاز داشته من از خونه واسش انجام بدم.
اما از طرفی دلم نمی خواد راه دست واسه اون هم باز باشه و یه وقت از کامپیوتر دیگه به کامپیوتر شرکت ریموت بشه.

Amir Varasteh
23-01-2012, 14:18
خب یه چیزی.

یه گروه هست به نام Remote Desktop Users. فقط کسایی حق دارن به اون سیستم ریموت بزنن که عضو اون گروه باشن.

حالا باید فقط اکانت خودت رو توی اون گروه اضافه کنی. اون موقع فقط و فقط خودت میتونی ریموت بزنی به اون سیستم.

samane.b
23-01-2012, 17:45
خب پس من اول لپ تاپم رو به کامپیوتر خونه وصل می کنم. اگه سوالی پیش اومد مطرح می کنم. آخه تاحالا فقط تئوری ریموت دسکتاپ رو بلدم! :31:

بازم ممنون از اینکه وقتت رو بمن دادی :20:

samane.b
24-01-2012, 11:36
فکر نکم بتونم از سون به ایکس پی یا بلعکس ریموت شم.
تازه وقتی فایر والم آف باشه که امنیت سیستمم میاد پایین!
یه چیز دیگه هم هست آپی لپ تاپم و پی سیم یکیه!

Amir Varasteh
24-01-2012, 15:30
فکر نکم بتونم از سون به ایکس پی یا بلعکس ریموت شم.
تازه وقتی فایر والم آف باشه که امنیت سیستمم میاد پایین!
یه چیز دیگه هم هست آپی لپ تاپم و پی سیم یکیه!

اولا که میتونی از سون به XP و بالعکس ریموت بزنی. البته یه چیزی هست. اینکه برای اینکه بتونی به 7 ریموت بزنی، باید نسخه ی ویندوزت Home Premium به بالا باشه.

دوم اینکه فایروالت رو کی گفت خاموش کنی؟!

سوم هم نفهمیدم چی نوشتی. IP لپتاپت با چی یکیه؟؟

samane.b
24-01-2012, 21:52
سوم هم نفهمیدم چی نوشتی. IP لپتاپت با چی یکیه؟؟
ip لپ تاپم با کامپیوتر رومیزیم یکیه! چون از adsl استفاده می کنم.

دوم اینکه فایروالت رو کی گفت خاموش کنی؟!

توی فروم بچه ها واسه نحوه ریموت کردن این رو گفتن

تازه!! متاسفانه اخیرا هاردم به نصب ویندوز حساسیت پیدا کرده و نمی تونم ایکس پی یا سون روش نصب کنم. :41:
فعلا دارم واسش دنبال راه حل می گردم :44:

Amir Varasteh
24-01-2012, 22:43
ip لپ تاپم با کامپیوتر رومیزیم یکیه! چون از adsl استفاده می کنم.

امکان نداره یکی باشه IP هاشون!! روی هر سیستم CMD رو باز کن و بزن ipconfig و ببین IPش چنده.

توی فروم بچه ها واسه نحوه ریموت کردن این رو گفتن

اشتباه گفتن بچه ها.

samane.b
25-01-2012, 12:17
ipconfig آپی داخلی رو میگه!
من آپی خارجی رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2F) میگیرم که باهم یکیه! :20:
یکی از دوستام یه راه حل دیگه واسه ریموت کردن بهم گفته (جالب به نظر می رسید)، امتحانش می کنم نتیجه اش رو بهت می گم!

Amir Varasteh
25-01-2012, 13:45
ipconfig آپی داخلی رو میگه!
من آپی خارجی رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2F) میگیرم که باهم یکیه! :20:
یکی از دوستام یه راه حل دیگه واسه ریموت کردن بهم گفته (جالب به نظر می رسید)، امتحانش می کنم نتیجه اش رو بهت می گم!

اوه نه!! What is my IP چیز دیگه رو نشون میده اونو ولش کن. IP ی که روی کارت شبکه کامپیوترت هست چنده؟ امکان نداره یکی باشه.

samane.b
25-01-2012, 17:42
اوه نه!! What is my IP چیز دیگه رو نشون میده اونو ولش کن. IP ی که روی کارت شبکه کامپیوترت هست چنده؟ امکان نداره یکی باشه.
خب چی رو نشون میده؟!
IPv4 address مربوط به کارت شبکه میشه؟!

Amir Varasteh
25-01-2012, 18:29
خب چی رو نشون میده؟!
IPv4 address مربوط به کارت شبکه میشه؟!

اون سایت IP ی که ISP به اینترنت وصل میشه رو نشون میده. اونو ولش.

گفتم که توی CMD بزن ipconfig و نتیجه رو ببین و ببین جلوی IPv4 Address چی نوشته.

samane.b
25-01-2012, 18:38
واقعا واسه بچه هایی که بلد نیستن و الکی گمراه میکنن، متاسفم!
چقد شانس آوردم شما راهنماییم می کنید!!:31:
گفتم که یه کامپیوترم بدون سیستم عامله و در نتیجه امشب باید برم دفتر و ریموت رو امتحان کنم! :20:

a6l3i
25-01-2012, 22:48
نرم افزار TeamViewer رو تست کردید؟
من تقریبا هر هفته با همین برنامه چند بار به سیستمم در تهران وصل میشم. هم پسورد میشه گذاشت و هم تعیین کرد که چه IP هایی در اینترنت بتونن بهش دسترسی داشته باشن (یا چه IP هایی Blockبشن!) . من هیچ برنامه ای رو از اون قوی تر و ساده تر ندیدم.

برای کاربران خانگی رایگان و برای کاربرهای اداری پولیه که موقع نصب برنامه ازتون سوال میکنه.

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

samane.b
26-01-2012, 09:53
نرم افزار TeamViewer رو تست کردید؟
هم پسورد میشه گذاشت و هم تعیین کرد که چه IP هایی در اینترنت بتونن بهش دسترسی داشته باشن (یا چه IP هایی Blockبشن!) .

موفق باشید
سلام!
من می خوام در کامپیوتر میزبان، نرم افزار teamViwer رو کسی بجز خودم آپشن هاش رو تغییر نده. امیدوارم متوجه منظورم شده باشید. کامپیوتر میزبان کامپیوتر شرکته و من پای سیستمش نمی شینم و فقط می خوام کنترلش کنم کسی از کارمندها از جایی دیگه نتونه به کامپیوتر شرکت ریموت بشه!

black and white list رو پیدا کردم ولی نمی دونم واسه دسترسی به teamviwer کجا باید براش پسورد ورودی بذارم؟! میشه راهنماییم کنید کدوم قسمته؟!

samane.b
26-01-2012, 21:36
تنظیمات زبر را برروی کامپیوتر میزبان(می خواهید به آن ریموت شوید) انجام دهید

برای اینکه هنگام ریموت شدن به کامپیوتر میزبان اشاره گر ماوس کاربر و کارکرد او را درحالیکه شما ریموت هستید مشاهده کنید باید:

تعیین IP ایی که بتواند به کامپیوتر دسترسی داشته باشد یا آن IP نباید به میزبان ریموت شود:

برای اینکه کاربر کامپیوتر میزبان نتواند پسورد ورودی مشاهده نکند و همچنین نتواند آپشن ها و تنظیمات را تغییر دهد:

همچنین می توانید تنظیمات زیر را هم انجام دهید:

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

در آخر از دوستان عزیزم خیلی خیلی سپاسگزارم که راهنماییم کردند + وقتشون رو بمن دادند :20: :40:

samane.b
26-01-2012, 23:51
یه چیز رو یادم رفت علامت بزنم!

واسه اینکه پسورد دیده نشه باید:
security> password strength>Disable