PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : |_|_| خاموش نشدن سیستم |_|_|

MichaelQwerty
22-01-2012, 06:05
سلام علیکم و رحمت ال...

من وقتی در ویندوز XP سیستمم رو خاموش می کنم روی صفحه آبی که قبل از خاموش شدن ویندوز میاد همون که نوشته Shutdown windows مکس میکنه و همین طور میمونه
کسی می دونه تنظیمات خاصی هست که بتونه این مشکل رو بر طرف کنه

با تشکر

alirezaasemani49
24-01-2012, 01:55
من وقتی در ویندوز XP سیستمم رو خاموش می کنم روی صفحه آبی که قبل از خاموش شدن ویندوز میاد همون که نوشته Shutdown windows مکس میکنه و همین طور میمونه
کسی می دونه تنظیمات خاصی هست که بتونه این مشکل رو بر طرف کنه

سلام,این راه ها را بترتیب بروید(نخست راه اول را امتحان کنید اگر نشد راه بعدی را امتحان کنید.)
راه اول:
به مسیر زیر برید:
Start > Control Panel > Power Options
اگر تب APM براتون موجوده داخلش برید و تیک Enable Advanced Power Management Support رو بزنید.

راه دوم:
در رجیستری به مسیر زیر برید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
اگر PowerDownAfterShutdown موجود هست روش دوبار کلیک کنید و به اون مقدار 1 بدید.
اگر موجود نیست با راست کلیک و New > String Value بسازید و اسمش رو PowerDownAfterShutdown قرار بدید.
دقت کنید در این راه رجیستری ، سخت افزار شما باید HAL رو ساپورت کنه.

راه سوم:
بایوس را آپدیت کنید.

jafarian
24-01-2012, 02:05
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما ابتدا داخل پنجره cmd دستور sfc \scannow رو تایپ کنید بعدشم کلید اینتر بزنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده اگر مشکل برطرف نشد با سیدی ویندوز xp سیستم repair کنید بازم اگر مشکل برطرف نشد سیستم خودتون بخصوص درایو c بابرنامه لینک اول حتما دیفرگ کنید بازم اگر مشکل برطرف نشد بابرنامه لینک دوم رجیستری خودتون اول فیکس بعدشم optomize کنید بازم اگر رفع مشکل نشد ازطریق سایت 3 که از طریق رجیستری گفته سرعت شات دان تغییر بدین که سیستم سریعتر از حالت اولش شات دان بشه ببینید رفع مشکل میشه.