ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای کپی کردن فایل در ساعت مشخص

siavashsiavash
21-01-2012, 23:15
سلام
من یک برنامه می خوام در ساعتی که معین می کنم چند ت فایل را از جای که ادرس می دم به جای دیگر کپی ویا کند
مثلا از درایوc به درایوe
نمی خوام ماکرو بسازم
با تشکر فراوان

taksavaar
22-01-2012, 02:25
فک نمی کنم برنامه اختصاصی برای اینکار باشه.چرا نمی خواهید از برنامه هایی که حالت ماکرو دارند و میشه داخلشون برنامه ریزی کرد استفاده کنید؟دلیل خاصی داره؟

siavashsiavash
22-01-2012, 11:38
فک نمی کنم برنامه اختصاصی برای اینکار باشه.چرا نمی خواهید از برنامه هایی که حالت ماکرو دارند و میشه داخلشون برنامه ریزی کرد استفاده کنید؟دلیل خاصی داره؟

سلام
دوست عزیز برنامه های ماکرو حالت ضبط می کنند همه چیز را اگر کمی شرایط تغییر کند نمی توانند کارمورد نظر را اجرا کنند
اگر ماکروی باشه که بشه همچین دستوری داد عالی نه اینکه کارمورد نظررا ضبط کنند
من باAuto Power-on & Shut-down براحتی کاری که خواستم را انجام دادم اما حیف که ضبط می کرد
با تشکر

taksavaar
22-01-2012, 13:57
شما می تونی یه فایل bat درست کنی که دستور کپی باشه و با خود task scheduler windows برنامه ریزیش کنی.اگه یکم توضیح بدی راجع به فایل هایی که میخوای کپی کنی و یکم واضح تر کنی صورت مساله رو بهتر میشه کمک کرد.مثلا جای فایلها و مقصدشون ثابته؟اسمشون چی؟یکم بیشتر توضیح بدید

siavashsiavash
22-01-2012, 23:40
شما می تونی یه فایل bat درست کنی که دستور کپی باشه و با خود task scheduler windows برنامه ریزیش کنی.اگه یکم توضیح بدی راجع به فایل هایی که میخوای کپی کنی و یکم واضح تر کنی صورت مساله رو بهتر میشه کمک کرد.مثلا جای فایلها و مقصدشون ثابته؟اسمشون چی؟یکم بیشتر توضیح بدید

سلام
این روشی که گفتید عالی هست اما کاری که من می خوام چون مسیرش طولانی هست با این کار امکان پذیرنمی باشد
امیدوار بودم بشه با برنامه این کار را انجام داد

taksavaar
23-01-2012, 14:52
من متوجه نشدم چه ربطی به طولانی بودن مسیر داره؟