PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا گذاشتن دائمی عینک تاثیری در شماره چشم داره؟

SuperSt@r
21-01-2012, 16:39
سلام به همه
خب منظور من چشمایی که یه کم ضعیفه مثلا شماره یک و اینا هست میخاستم ببینم اگه اینجور افراد همیشه عینک رو به چشمشون بذارن تاثیری روی بالا یا پایین اومدن شماره چشمشون داره یا نه؟

HSSO4
21-01-2012, 17:26
سلام
دوست عزیز با زدن عینک باعث کنبل شدن چشم شده و با این کار به افزایش شماره ی عینک کمک می کنید
روشهایی برای تقویت چشم در اینترنت وجود دارد

Yoga for Your Eyes

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuperSt@r
21-01-2012, 17:35
سلام
دوست عزیز با زدن عینک باعث کنبل شدن چشم شده و با این کار به افزایش شماره ی عینک کمک می کنید
روشهایی برای تقویت چشم در اینترنت وجود دارد

Yoga for Your Eyes

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ff%2FDhy7Er%2FYoga4Eyes.rar)

ممنون نمیدونم یکی میگه اره و یکی میگه نه
حالا اینی که گذاشتید فیلم اموزشیه؟

Saeed System
21-01-2012, 23:01
سلام به همه
خب منظور من چشمایی که یه کم ضعیفه مثلا شماره یک و اینا هست میخاستم ببینم اگه اینجور افراد همیشه عینک رو به چشمشون بذارن تاثیری روی بالا یا پایین اومدن شماره چشمشون داره یا نه؟

یه چیزی که من تو تلوزیون شنیدم نمیدونم چارچوب برنامش اسمش چی بود ولی از شبکه های داخلی بود..

گفتش که عینک نزدن...تاثیری روی ضعیف تر شدن چشم نداره...

یعنی شما الان شماره چشمت 25 صدم آستیماته اگر عینک نزنی شماره چشمت بیشتر نمیشه نترس :11:

اما..من الان خودم شماره چشم 3 آستیکماته..اگر عینم نزنم کلا تو خیلی از موارد فلجم...دیدن ساعت..

تلوزیون دیدن..استفاده کامپیوتر خوندن تکستها.....و سردرد هایی که آستیکمات بخاطر فشار روی مغز میاره...

بخاطر این عینک میزنم که راحترم و از زندگی لذت ببرم...

یه منبع هم براتون آماده کردم که توجهتون رو بهش جلب می کنم :11::

عینک‌ها به‌طور معمول جهت بهبود دید به کار می‌روند. عدم‌استفاده از عینک یا استفاده از عینک نامناسب باعث آسیب فیزیکی چشم نمی‌شود. درواقع عینک سبب تقویت و یا تضعیف بینایی نمی‌شود. .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.ir%2Fprint-120232.aspx)

powerslave
22-01-2012, 00:42
سلام. همونطور که دوستان گفتن استفاده از عینک باعث بهبودی نمیشه. وقتی شما از عینک استفاده میکنی در واقع داری کارکرد اشتباه چشمت رو اصلاح میکنی. وقتی عینک میزنی، دیدت کامل و مانند چشم سالم هست ولی اگر عادت های بدت رو باز تکرار کنی، این چشم حالا دیگر سالم شدۀ شما (یعنی چشم خودتون + عدسی عینک) میتونه مجدداً ناسالم بشه یعنی شمارۀ چشمت بالاتر بره.

GHOST RECON
22-01-2012, 19:11
تلويزيون و انترنت رو ولش كنيد
من تجربه شخصيم رو ميگم
منم اول چشمام 25صدم بود به حرف دوستان و اطرافيان گوش دادم و عينك نزدم تا رسيد به 1/5 حالا عينك زدم جلوي پيشرفتش گرفته شده
وقتي عينك نميزني مثلا اگر نزديك بين باشي براي ديدن اشياء دور مجبوري به چشمت فشار بياري و پلك ها رو نزديك هم كني تا تصوير بهتر بشه همين كارم باعث ميشه شكل كره چشم بيشتر تغيير كنه كه مساويه با ضعيف شدن بيشتر

Hamid Reza
22-01-2012, 22:26
سلام

فکر کنم دوستان بد متوجه شدن
ایشون پرسیدن اگه همیشه عینک بزنیم مممکنه شماره چشم بره بالا
نگفتن عینک نزنیم چی میشه که

morsadr
25-01-2012, 15:59
سلام

فکر کنم دوستان بد متوجه شدن
ایشون پرسیدن اگه همیشه عینک بزنیم مممکنه شماره چشم بره بالا
نگفتن عینک نزنیم چی میشه که

خیر دوستان عزیز . زدن عینک مناسب با چشم که توسط پزشک متخصص تجویز می شود باعث بالا رفتن شماره چشم نمی شود

LOVEFORLOVE
18-02-2012, 16:50
سلام به همه
ببین دوسته خوبم یه کاری بهت میگم انجام بده نمره چشهات میاد 25 تا 5 نمره پایین میاد و آستیگماتم میاره پایین

من خودم شخصا امتحان کردم نمره چشم راست من 5.75 . آستیگمات 3.5 . چب 5 آستیگمات 1 بود بود در عرض 2 ماه کمترنمره چشم کنونی من راست 5 با آستیگمات 2.5 و چپ 5.25 با آستیگمات 0 شد

خیلی ساده شما یک کیلو عسل اعلا میگیری و 500 گرم پسته با این 1 کیلو قاطی میکنی و صبح از خوب پا میشی ناشتا یک قاشق غذا خوری میل میکنی بعد 10 روز علاعم رو میبینی دیگه اون عیینک به چشات زیاده امتحان کن ضرر نمیبینی ایمیلمو میزارم خوستی اد کنید
rezacomputer_club@yahoo.com