PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر شکل شدن درایو فلش و غیر فعال کردن بزرگ شدن پنجرها بعد از درگ

ila
21-01-2012, 13:05
1- شکل درایو فلشم اینطوری شده با اینکه ویروس کشی هم کردم با نورتون آپدیت ولی چیزی نبود داخلش حتی بعد تعویض ویندوز هم درست نشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- وقتی پنجره ها رو بزرگ و کوچیک میکنیم پنجرها خودش بزرگ میشن یا نصف صفحه رو میپوشونند باید چیکار کنیم برای غیر فعال کردن این گزینه؟

3- سوالات اتوکد رو از کجا باید بپرسیم؟

jafarian
21-01-2012, 13:53
برای مورد اول طبق سایتهای 1 با 2 برین که جفت یک روش گقتن مشکلی بود بگین راهنمایی کنم برای مورد دیگه هم کلیدهای windows+u رو همزمان فشار بدین بعدشم طبق شکل تیک گزینه مورد نظر بزنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ila
22-01-2012, 00:02
ممنون ، فقط چیکار کنیم که مخفی بشن این دو تا فایل به صورت کامل داخل فلش..ممنون

jafarian
22-01-2012, 11:41
ممنون ، فقط چیکار کنیم که مخفی بشن این دو تا فایل به صورت کامل داخل فلش..ممنون

تنهاراه اینه که روی فایل خودتون کلیک راست بعدشم گزینه properties بزنید بعدم تیک گزینه Hidden بزنید تامخفی بشه.

ila
22-01-2012, 11:47
پس اون فایلهای سیستمی که کلا مخفی میشن و با don't show file hidden هم نمایش داده نمیشن از چه طریقیه؟

jafarian
22-01-2012, 12:04
پس اون فایلهای سیستمی که کلا مخفی میشن و با don't show file hidden هم نمایش داده نمیشن از چه طریقیه؟

اون فایلهای سیستمی اینی که شما میخوای هیدن کنی روی فلش تنها راهم همینه اگر خواستین اگر نه هم که بزارین همونطوری unhide باشن .

ila
22-01-2012, 15:11
1-من یک بار این عکس رو تغییر دادم و درست شد، بار دوم که عکس رو تغییر دادمو یک عکس دیگه گذاشتم روی سیستم خودم همون عکس اولی رو نشون میده ولی روی سیستم دیگه درسته و همون عکس جدیده رو نشون میده دلیلش چیه و باید چیکار کنم
2- یه سری فایل های مخفی وجود دارند روی سیستم که فقط با برداشتن تیک گزینه
Hide protected operation system file دیده میشن، میخوام بدونم این فایل ها رو چه جوری مخفی میکنن و اینکه اگه یک فایلی اینطوری مخفی شده باشه چطوری میشه کاری کرد که از این حالت در بیاد..ممنون

jafarian
22-01-2012, 16:10
راهش که همونه شما برنامه پست پایین رو هم تست کنید برای سئوال دوم هم برای نمایشش طبق سایت دوم برین که مسیرش گفته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ila
23-01-2012, 00:15
به هر حال ممنون از جوابتون دوست خوبم، ولی اصلا این جواب سوال من نبود
ولی از اونجایی که میدونم شما ادم بسایر زرنگی هستید میدونم بعدا اگه متوجه بشید و یاد بگیرید بهم میگید ممنون