PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وا نشدن جیمیل

gis0o0
21-01-2012, 12:39
سلام

شاید سوالم مربوط به این قسمت نباشه ولی قسمت مرورگرها خبری نیس. و این قسمت معمولا سریعتر
به جواب میرسیم.

سوالم اینه چرا گاها همه سایتها ، رو مرورگرمون وا میشه غیر از جیمیل . البته این اتفاق گاهی برای سایت گوگل و یاهو هم میفته . سیستمها سالمن !

رو سیستمی یاهو با موزیلا وا میشه ولی با IE نمیشه. یا مثلا سیستمی داشتم که فقط گوگل رو وا نمی کرده
و اجبارا مرورگر رو دوباره نصب کردم.

مرسی :11:

M o h a m m @ d
21-01-2012, 12:57
مربوط به سرویس دهنده اینترنتته
من قبل ایرانسل استفاده میکرده بزور با IE گوگا یا جیمیل باز میکرد یا یاهو الان که adsl دارم سایت باز میکنه بدون حتی یک بار وسط لود شدن قطع بشه

tajrobenik
21-01-2012, 21:35
به خاطر استفاده از پروتوکل اس اس ال هست ....
و البته سرویس دهنده در این مورد سرعت پایین ارئه می‌ده : بخاطر همون این سرویس ها که از ( اس اس ال ) استفاده می‌کنن سرعتشون پایین می‌یاد ...

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

در تنظیمات جی میل می تونید تنظیم کنید که ( اچ تی تی پی اس غیر فعال بشه )
البته باید در نظر داشته باشه که این دو تا با هم فرق دارن ( اول یه سرچی بزنید ببیند....

----
اگه امنیت براتون مهم نیست و سرعت براتون خیلی مهم هست سرویس ( اج تی تی پی اس ) رو غیر فعال کنید.!

jafarian
22-01-2012, 01:22
برای باز نشدن سایت گوگل یا اینکه اگر دیر باز میشه اون مربوط میشه اکانت gmail شما که فعاله باید اکانت خودتون ساین اوت کنید تادرست بشه در ضمن برای چک کردن ایمیلهای خودتون من برنامه Mozilla Thunderbird پیشنهاد میدم که هر چند تا اکانت بخواین میتونید به برنامه معرفی کنید راحتم میتونید ایمیلهای خودتون چک کنید با سرور یاهو هم راحت تنظیم میشه همینطور جی میل لینک دانلودشم پایین میزارم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید