PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره واسه خرید گوشی تا 300 هزار تومن

7khats
19-01-2012, 21:30
سلام
من میخوام تا چند روز آینده گوشی بخرم
حدود 300 پول دارم
+20 یا -20 این ور اونور:31:

نظر خودم رو Galaxy Gio هست
لایو سونی اریکسون رو هم دیدم اما از قیافش خوشم نمیاد:13:

انتظار مهمی که از گوشی دارم موندگاری باتری بالاست واسه همین یکم دو به شکم که Gio بگیرم
و انتظار دیگه هم نصب و اجرای راحت نرم افزارای مختلف

دوستان اگه ممکنه تو این قیمت یه گوشی بهم معرفی کنن:27:

اول نظرم رو نوکیا بود اما تو سایتای نرم افزار که گشتم دیدم سیمبین همچین حال نمیده
واسه همین ترجیح میدم اندروید باشه و سونی اریکسون هم نباشه:13:

:11:

behnam_r007
20-01-2012, 01:48
GALAXY GIO تایید میشه

AMIR REZAs
20-01-2012, 11:47
فعلا که قیمتا زده بالا و لایو رو باید واسش 340-350 پول بدی پس همون جیو رو بخر( صد در صد لایو از جیو قوی تره)

adel.alizadeh1994
20-01-2012, 12:32
دوست من لایو خیلی بهتره تا جیو کاری به قیافه ی گوشی نداشته باش به سخت افزار گوشی نگاه کن اگه توجه کنی میبینی که گوشی لایو خیلی بهتره اگه لایو رو نخری بعدا پشیمون میشی اگه این دو گوشی رو با هم مقایسه کنی میبینی که لایو خیلی خیلی سرتره از نظر پردازنده و دوربین و.....

MehranVB
20-01-2012, 13:25
یه گوشی هم توی همین رنج قیمت به من پیشنهاد بدین!
می خواهیم تمام تاچ باشه، طرح آیفون باشه (اگه نبود هم مهم نیست)، سیستم عامل‌دار، کیفیت صدای خوبی داشته باشه، مقاومت بالا در برابر ضربه و ترجیحاً حافظه بالا (8 گیگ به بالا). چه گزینه های دیگری به جز لایو هست؟

الان به لایو نگاه کردم همه چیزش خوبه، فقط آیا صفحه‌اش کوچیک نیست و هنگام SMS زدن کیبوردش اذیت نمیکنه؟ و اینکه چه چقدر باتری نگه میداره؟ مثلاً چند ساعت آهنگ میشه باش گوش کرد؟ چرا PDF و DivX نشون نمیده؟ آندوریدش فرق داره با آندرویدای دیگه؟

و اینکه بعد از عید معمولاً قیمتا بالا میره یا پایین؟ الان که ظاهراً 340 تومنه داخل علائدین!

7khats
20-01-2012, 13:38
منم یکی ازمشکلایی که با لایو دارم کوچیک بودن صفحشه
و اینکه کیبوردش خیلی اذیت میکنه لایو رو امتحان نکردم اما گوشیهای دیگرو که مال سونی اریکسون هست دیدم
هرکی گرفته همین عیب رو ازش میگیره
مخصوصا اونایی که قبلش نوکیا داشتن
همه میگن پشیمونیم سونی خریدیم

MehranVB
20-01-2012, 16:30
من یه گشتی زدم، HTC Trophy خیلی عالیه:
صفحه نمايش بزرگ و باکیفیت
سيستم عامل Windows Phone 7
پردازنده يک گيگاهرتزی
دوربين پنج مگاپيکسليبا فیلمبرداری 720p
حافظه داخلي هشت گيگابايتي
سوکت صوتي استاندارد 3.5 ميلي متري

همه چیش عالیه، فقط الان این مدل توی بازار پیدا میشه؟

7khats
21-01-2012, 01:09
من یه گشتی زدم، HTC Trophy خیلی عالیه:
صفحه نمايش بزرگ و باکیفیت
سيستم عامل Windows Phone 7
پردازنده يک گيگاهرتزی
دوربين پنج مگاپيکسليبا فیلمبرداری 720p
حافظه داخلي هشت گيگابايتي
سوکت صوتي استاندارد 3.5 ميلي متري

همه چیش عالیه، فقط الان این مدل توی بازار پیدا میشه؟

چیزی که من ازش فهمیدم:
از نقاط قوت آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:1 قابلیت لمس بسیار عالی 2کیفیت خیلی خوب دوربین جهت عکسبرداری و فیلمبرداری 3-در صورت داشتن اینترنت wifi دسترسی آسان به نرم افزارهای رایگان ارائه شده در marketplace ،استفاده از بلندگوی نسبتا" قوی
نقاط ضعف :1-به علت فقط داشتن حافظه داخلی قابلیت انتقال فایل را به هیچ نحو ندارد 2-قابلیت بلوتوث فایل را اصلا" ندارد 3- این گوشی بر پایه اینترنت بنا شده و در صورت نداشتن اینترنت wifi به مشکل اساسی بر میخورید 4-شارژ ان حداکثر 40 ساعت کار میکند 5-دفترچه تلفن آن مشکل دارد 6-در بعضی مواقع هنگ میکند 7-دسترسی به ایمیل آن مشکل است 8- قابلیت ارسال ایمیل ندارد 9-به هیچ وجه نمیتوان فایلی را به گوشی انتقال داد و برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر حتما" باید در سایت zune ثبت نام کرد و برنامه آن را دانلود و تنهای بر روی سیستمهایی که ویندوز هفت روی انها قرار دارد نصب کردکه خیلی زمانبر است

به نظر من بیخیالش شو:2:

narotu
21-01-2012, 02:21
GALAXY GIO واسه پولت مناسبه

pedarkhandeee
04-02-2012, 13:31
من یه گوشی خوب تا 300 میخوام به نظرتون چی خوبه برام اندروید و دوربین مهمه ...

AMIR REZAs
04-02-2012, 16:06
الان به لایو نگاه کردم همه چیزش خوبه، فقط آیا صفحه‌اش کوچیک نیست و هنگام SMS زدن کیبوردش اذیت نمیکنه؟ و اینکه چه چقدر باتری نگه میداره؟ مثلاً چند ساعت آهنگ میشه باش گوش کرد؟ چرا PDF و DivX نشون نمیده؟ آندوریدش فرق داره با آندرویدای دیگه؟

در مورد کیبورد مجازی Live یا هر گوشی اندرویدی دیگه یه برنامه واسشون هست به اسم Go keyboard که میتونه کیبورد مجازیتون رو اینطوری تغییر بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به راحتی میتونید ازش استفاده کنید

khafan8288
04-02-2012, 20:26
به نظر من شما لایو بخر
من خودم 3 هفته ای میشه که خریدم
به خدا خیلی راضیم
همه چیش بالاست
صدای خوب
تازه بنچمارک این گوشی 1800 اما مال x10ها از 560 بالاتر ندیدم
من خودم اینارو امتحان کردم که میگم
به هرحال انتخاب با خودته اما اگه یه چیزی میخوای که بعدا پشیمون نشی اینو میتونی بخری

sanup2006
08-02-2012, 21:35
HTC Explorer چجوریه؟ خوبه؟ اگر با 300 تومن گیر آوردم بخرمش؟
واسه من نرم افزار و pdf خیلی مهمه و بعد دوربین واسه عکس گرفتن از نوشته.

arash-king
11-02-2012, 11:30
سلام دوستان
لطفا به سوال منم جواب بدید
من میخوام تا سقف 300000 تومن گوشی بخرم ولی بین 2 گوشی موندو
1- x8
2- vivaz یا vivaz pro
رفتم تحقیق کردم دیدم vivaz سیستم عامل symbian داره ولی x8 اندرویده
حالا کدومشونو انتخاب کنم ؟؟ اگه میشه یه توضیح نسبتا کامل بهم بدین
ممنون

behnaam
12-02-2012, 01:09
سلام دوستان
لطفا به سوال منم جواب بدید
من میخوام تا سقف 300000 تومن گوشی بخرم ولی بین 2 گوشی موندو
1- x8
2- vivaz یا vivaz pro
رفتم تحقیق کردم دیدم vivaz سیستم عامل symbian داره ولی x8 اندرویده
حالا کدومشونو انتخاب کنم ؟؟ اگه میشه یه توضیح نسبتا کامل بهم بدین
ممنون

سلام دوست عزیز.
متاسفانه هردوی گوشی هایی که گفتید از رده خارجند و اینکه چطور هنوز نوشون تو بازار گیر میاد مایه تعجب منه!خصوصا ویواز. البته اینو بگم هر دوی این گوشی ها زمانی که تازه وارد بازار شده بودند و مثلا قیمت ایکس8 200 هزار تومان بود گوشی های خوبی بودند و صرفه خرید داشتند.اما قبل از جهش ناگهانی قیمت دلار این دو گوشی مورد ذکر شما اصلا ارزش خرید نداشتند(که با گران شدن دوباره قیمت ها وارد لیست خرید ایرانیان همیشه در صحنه شدند :27::13:)
شما کمی بودجه رو افزایش بدید و جیو بگیرید.صد در صد از ایکس 8 سرتره و ویوازهم که اصلا قابل بحث نیست.:11:

دلایلش رو هم مختصر بگم که بدونید هدف راهنماییه.
اولا بگم که اگر میخواید گوشیتون جز زنگ زدن و اس ام اس دادن کاربرد دیگه ای هم داشته باشه باید گوشی با سیستم عامل آندروید(یا ios که متعلق به اپله و بحثشو فعلا نداریم)تهیه کنید...
gio: خوشدست تر.بعلت باریکتر بودن گوشی.پردازنده قوی تر .نسخه به روزتر سیستم عامل و بروز رسانی و کلا پشتیبانی بهتر سامسونگ.

ویواز هم تنها نکته مثبتش دوربین با عکسبرداری/فیلمبرداری خیلی خوبشه که بخاطر سی پی یو ضعیف.سیستم عاملی که هیچ ساپورتی ازش نمیشه و دسترسیتون به برنامه های جدید و کاریردی گوشی رو به صفر میرسونه و صفحه ای با تاچ مقاومتی که حساسیت خیلی ضعیفی در مقایسه با تاچ خازنی جیو داره عملا پاره اجره..

Windows
12-02-2012, 08:50
LG Optimus One P500

arash-king
12-02-2012, 13:22
سلام دوست عزیز.
متاسفانه هردوی گوشی هایی که گفتید از رده خارجند و اینکه چطور هنوز نوشون تو بازار گیر میاد مایه تعجب منه!خصوصا ویواز. البته اینو بگم هر دوی این گوشی ها زمانی که تازه وارد بازار شده بودند و مثلا قیمت ایکس8 200 هزار تومان بود گوشی های خوبی بودند و صرفه خرید داشتند.اما قبل از جهش ناگهانی قیمت دلار این دو گوشی مورد ذکر شما اصلا ارزش خرید نداشتند(که با گران شدن دوباره قیمت ها وارد لیست خرید ایرانیان همیشه در صحنه شدند :27::13:)
شما کمی بودجه رو افزایش بدید و جیو بگیرید.صد در صد از ایکس 8 سرتره و ویوازهم که اصلا قابل بحث نیست.:11:

دلایلش رو هم مختصر بگم که بدونید هدف راهنماییه.
اولا بگم که اگر میخواید گوشیتون جز زنگ زدن و اس ام اس دادن کاربرد دیگه ای هم داشته باشه باید گوشی با سیستم عامل آندروید(یا ios که متعلق به اپله و بحثشو فعلا نداریم)تهیه کنید...
gio: خوشدست تر.بعلت باریکتر بودن گوشی.پردازنده قوی تر .نسخه به روزتر سیستم عامل و بروز رسانی و کلا پشتیبانی بهتر سامسونگ.

ویواز هم تنها نکته مثبتش دوربین با عکسبرداری/فیلمبرداری خیلی خوبشه که بخاطر سی پی یو ضعیف.سیستم عاملی که هیچ ساپورتی ازش نمیشه و دسترسیتون به برنامه های جدید و کاریردی گوشی رو به صفر میرسونه و صفحه ای با تاچ مقاومتی که حساسیت خیلی ضعیفی در مقایسه با تاچ خازنی جیو داره عملا پاره اجره..
ممنون
خب gio که قیمتش بالاست
منم فوق فوقش تا 300000 تومن بتونم پول بدم :41:
حالا با این مشکلی که من دارم (بودجه) چه گوشی انتخاب کنم که هم امکاناتش خوب باشه هم به بودجه من بخوره ؟؟!

FA6161
12-02-2012, 14:14
ممنون
خب gio که قیمتش بالاست
منم فوق فوقش تا 300000 تومن بتونم پول بدم :41:
حالا با این مشکلی که من دارم (بودجه) چه گوشی انتخاب کنم که هم امکاناتش خوب باشه هم به بودجه من بخوره ؟؟!

خب اگر بتونی یکم به بودجت اضافه کنی و اکسپریا مینی بگیری واقعا عالیه نمی دونم کدوم شهری برو تو علاالدین بگرد ممکنه با این قیمت گیرت بیاد من می خواستم گوشی بگیرم مغازه ها تا 70-80 تومان اختلاف قیمت داشتن البته اگر بگردی شاید بتونی دست 2 تمیز لایو گیر بیاری

arash-king
12-02-2012, 14:22
خب اگر بتونی یکم به بودجت اضافه کنی و اکسپریا مینی بگیری واقعا عالیه نمی دونم کدوم شهری برو تو علاالدین بگرد ممکنه با این قیمت گیرت بیاد من می خواستم گوشی بگیرم مغازه ها تا 70-80 تومان اختلاف قیمت داشتن البته اگر بگردی شاید بتونی دست 2 تمیز لایو گیر بیاری
اکسپریا مینی رو دیدم خیلی خوشم نیومد راستشو بخوای با اندازش حال نکردم خیلی کوچیک بود :31:
درضمن من تهران زندگی میکنم ........ ایشالا بعد عید میخوام برم گوشی بگیرم ........
خداکنه قیمت ها بیاد پایین بتونم یه گوشی بخرم
ممنون :46: