PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات ویندوز سون

shhabcd
19-01-2012, 18:59
سلام خسته نباشید یه سری مشکلات با ویندوز سون دارم نمیدونم مشکلش چی کسی میدونه؟بطو مثال وقتی رو صفحه دیکستاپ راست کلیک میکنم personaliza میزنم این خطا ضاهر میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم وقتی رو صفحه دیکستاپ راست کلیک میکنی screen resolution میزنی باز همین خطا رو میده

یا اگر روی my computer راست کلیک میکنی manage میزنی چیزی بالا نمی یاد

یا موقع خاموش روشن کردن لپ تاپ یه متنی فکر میکنم مبنی بر اپدیت شدن ویندوز میده که یاداشتش نکردم در صورت لزوم بگین یاداشت کنم همینجا بذارمش ممنون

jafarian
19-01-2012, 23:00
برای برطرف کردن این ارورطبق سایت اول و دوم که جفتشون ازیک روش گفتن پیش برین برای اکثریتم اثرکرده یا یک user جدید طبق سایت سوم درست کنید تست کنید مشکلی بود بگین راهنمایی کنم :20:

shhabcd
20-01-2012, 00:52
ببخشید من زبان انگلیسی به هزار بدبختی رسوندم یعنی بلد نیستم !!!
میشه زیر دیپلم توضیح بدین به فارسی؟البته ببخشید
ضمنا" به این مشکل چی میگن؟

jafarian
20-01-2012, 01:11
تو سایت سوم که ازطریق شکل توضیح داده چکار کنید باید ابتدا داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید راست گزینه run as administrator انتخاب کنیدبعدشم اون فرمانی که تو سایت سوم گفته روداخلش وارد کنید بعدم ادامه ماجرا برای سایتهای اول و دوم هم که روشهای جفتشون به یک صورت هست که ابتدا پنجره cmd روطبق روش بالا باز کنید بعدش ابتدادستور CD C:\WINDOWS داخل تایپ اینتر کنید تو خط بعدم این دستور Dir *.dll /s /b > c:\regdll.bat ازهمینجا یا ازهمون سایت اول با موس کپی بگیرین جلوب همون خط فرمان paste کنید باموس اینتر بزنید بعدش به درایو c خودتون برین میبینید که یک فایلی ساخته شده به اسم regdll.bat که باید روی اون فایل کلیک راست بعدشم به وسیله گزینه notepad بازش کنید بعدشم کلیدهای ctrl+h ازصفحه کلید بزنید تو قسمت سرچی که باز میشه تو کادربالا c: رو تایپ کنید طبق همون سایت دوم یا اول که گفته تو قسمت پایینم Regsvr32.exe /s c:\ رو تایپ کنید بعدشم کلید Replace All انتخاب کنید خارج بشین بعدش قبل از اینه پنجره notepad ببندین داخل همون پمجره cmd دستور regdll تایپ کنیداینتر کنید بعدم پنجره cmd رو میتونید ببندین واسه دستوراتم از داخل خود سایتها کپی کنید سایت اولم که بصورت شکل توضیح داده .

shhabcd
20-01-2012, 10:52
سلام این تغییراتی گفتین تو این سایت ها انجام دادم درست نشد سایز ایکون ها همچی هم بزرگ شده ! الان میخوام تمام تنظیمات به قبل از این تغییرات برگردونم این خطا رو میده چکار کنم؟

jafarian
20-01-2012, 13:47
شما یکجای کار حتما اشتباه رفتین شما باید طبق شکلی که من گذاشتم میرفتین یعنی ابتدا پنجره cmd رو باز میکردین بعدشم طبق شکل 1 فرامین داخل وارد میکردین وقتی که فرمان آخرم واردکردین گزینه دوم باز میشه که میشه شکل 2 بعد تو همون صفحه باید کلیدهای ctrl+h میزدین بعدشم گزینه سوم باز میشه که میشه شکل 3 از اخرم اون فرامینی که نوشتم باید داخل تایپ میکردین روی گزینه مورد نظر که دورش کادر کشیده شده کلیک میکردین ازآخرم از منوی file گزینه save انتخاب میکردین بعدم روی گزینه exit کلیک میکردین بعدم باز داخل پنجره cmd باید دستور regdll رووارد میکردین اینتر میزدین تموم میشد اون عکسی هم که گذاشتین مربوط به سیستم restore شما میشه که به احتمال زیاد فعال نیست برای تغییر سایز داخل منوی سرچ استارت دستور window color and تایپ کنید بعدشم روی گزینه اول کلیک کنید از اونجا باید سایز آیکونها رو تغییر بدین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shhabcd
20-01-2012, 15:26
بر عکس کاملا" درست انجام دادم اول از طریق سایت اول این مراحلو رفتم
اول این مراحلو رفتم

دوم

سوم نتیجه جایگزینی رو ذخیره کردم

چهارم

پنجم گزینه وسطی رو زدم

شیشم ok زدم

هفتم پایان

مرحله پنجم چندین بار میومد منم هر دفعه وسطی رو میزدم

------------------------------------
وقتی دیدم این مراحلو رفتم درست نشد مراحل سایت دوم رو رفتم

مراحل سایت دوم

اول

دوم
سوم

چهارم
پنجم

shhabcd
20-01-2012, 18:40
ضمنا" وقتی مراحل سایت سوم انجام دادم ببینم با مراحل سایت سوم درست میشه دیدم اونطور همه چی بزرگ شد

راستی میگم دگه بعد از اینکه اون مراحل سایت سوم رو انجام دادم گرافیک 2 گیگ رو دگه نمیشناسه و میام سی دی رو نصب کنم نمیشه این خطا رو میده

این خطا ربطی به بقیه مشکلات هم داره؟چون قبلا سی دی رو نصب کرده بودم

------------
انگار این مشکلات حل نمیشن باید ویندوز عوض کنم تا درست بشه به نظرت ویندوز سون کدوم نسخه رو فردا بخرم و اینکه جایی میشناسی اموزش نصب فارسی گذاشته باشه؟

این اینطور شده فکر کنم بخاطری ویندوز اورجینال نبوده تو نت اپدیت شده که این مشکلات پیش اومده
از کجا بفهمم ویندوز اورجینال هسته یا نه؟

jafarian
20-01-2012, 22:56
شما طبق عکسهایی که گذاشتین بابت روشهایی که من گذاشته بودم کلا اروردریافت کردین یعنی درست اجرا نشده شما طبق روش سایت دوم همون عکسی که من گذاشتم پیش بایدمیرفتین ازآخرم تو هم پنجره cmd این دستور regdll بایدتایپ میکردین بعدشم اینترمیزدین سیستم که ریست میکردین بالا میومد به احتمال زیاداون ارورفیکس شده بود بابت ویندوزم مشخصات سیستم مشخص کنید تا بگم درضمن این تابحال زیاد گفتم که فرقی بین ویندوز اورجینال به غیراورجینال که کرک داره تو یک سریال کلا .

shhabcd
20-01-2012, 23:10
والا اگر اینو ببینی من دقیق طبق همون عکسی خودتون گذاشتین انجام دادم

مشخصات
رم 8 سی پی یو 7 گرافیک هم 2

jafarian
20-01-2012, 23:19
والا اگر اینو ببینی من دقیق طبق همون عکسی خودتون گذاشتین انجام دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2F6lzddtj6t314tmptga5s.jpg)

مشخصات
رم 8 سی پی یو 7 گرافیک هم 2

شما وقتی که فایلی که با notepad بازمیشه رو اون فرامین که داخلش کپی کردین بعدم روی اون کادری که مشخص کردم کلیک کردین بایدازمنوی file دستور save بزنید بعدم خارج بشین بعدش وارد پنجره cmd باید میشدین دستور regdll تایپ میکردین اینتر میزدین ازآخر بعدم پنجره cmd باید بسته میکردین من خودم تست کردم به ارورم برخورد نکردم برای سیستم هم چون مشخصات بالا هست پیشنهاد من ultimate 64 bit هست که ازهمین فروم p30world میتونید دان کنید.

shhabcd
20-01-2012, 23:26
حالا بگردم ببینم لینک دانلود میبینم تو این تاپیک و اگر بتونم دانلود میکنم اموزش نصب چی نمیشناسین؟

والا منم فایلو ذخیره میکردم بعد وارد پنجره cmd باید میشدم دستور regdll تایپ میکردم اینتر میزدیم

حالا دوباره تست میکنم ببینم چی میشه هرچند چندین بار اینکارو کردم