PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Worker Robot رباط کارگر

kamron_devil
19-01-2012, 01:05
سلام به همه دوستان. این یک روباط که یکجایی دیدم گفتم منم بسازم بر خلاف ساده به نظر رسیدنش بیچارم کرد تا ساختم. چون یک بار که پاک شد. یک بار هم یکجایی اشتباه کردم خودم پاک کردم. خلاصه دیونه شدم تا این ساخته بشه. از برادرم هم تو فتوشاپ کمک گرفتم. البته می خواستم بخار این حرفا هم بالای سرش بزارم. که هر چی ور رفتم به دلم نچسبید. متریالش می تونست بهتر باشه ولی برای همین متریال خیلی گشتم. لطف کنید نظر بدید. ولی پشت سر این روبات حرف بزنید سر از بیابون درمیارم :10:
3d max + photoshop + vray

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک مستقیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mages%2Fwsvqp0xkg0kiu2y9gnqg.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fbkoeu6yrhlwu909muiv2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fwtjbz8oneh2tfxmsh2.jpg)

b.zemiri
19-01-2012, 09:34
:38:خیلی بامزه اس، این آقا روباته چی کار میکنه حالا؟
کاش یه محیط توپ براش میساختی، کاراکترش که به روباتهای اوا خواهر، میخوره :31:
کلا با کارای فانتزی حال میکنم کاراکترش عالیه :10:

avator20002000
19-01-2012, 10:03
منو یاده blitzblank league of legends انداخت.یه نگاه کن یکم شبیهن.

kamron_devil
19-01-2012, 10:35
از همتون مچکرم . والا نمی دونی ساخت همین چقدر طول کشید و ساخت متریالش اینا .

منو یاده blitzblank league of legends انداخت.یه نگاه کن یکم شبیهن.
این کاراکترش فکر میکنم واسه یک فیلم آمریکایی باشه. من گفته شما رو سرچ کردم یک چیزی دیدم اسمش bitzcrank بود

میگم خیلی قشنگتر باید میشد ولی وقتی که روی این گزاشتم میتونستم یک کاراکتر دیگه هم بسازم :)

بازم ممنون

hadi665
23-01-2012, 16:34
این خیلی بامزه شده
آفرین
ایده ی جالبی بوده

;)

حاجی حسین
26-01-2012, 18:06
بلاخره یه کار به دردر بخور دیدیم.
رزولوشن بافتات پایین
رو یو وی هات بیشتر کار کن

Vahidking.75
26-01-2012, 22:05
سلام --- کارت حرف نداره --- فقط همین یه جمله کافیه -------- آخه بجز این چی میشه گفت ؟ اون وقت ایران یه انیمیشن خوب نداره :41:

از اینا گذشته یه سوال :

من کلا با متریال مشکل دارم -- کتابی یا چیزی که فارسی باشه نداری ؟

یکی از بدترین مشکلاتم اینه که ، مثلا من برای کاری که دارم امادش می کنم واسه ستون هاش میخوام متریال بزارم نمیشه ( ستون ها اول box بودن بعد با روش اینست و اکسترود درستش کردم با کمی تغییرات دیگه )
متریال خود ستون در نمیاد فقط بالا و پایین ستون ، یه جوری انگار رشته رشته میشه مثل مو ( اگه لازمه عکس بیارم )
میتونی کمک کنی ؟ اگه میشه روش حلش رو برام تو یادداشت های پروفایلم یا نامه بزن که گذاشتی بفهمم

ممنون

kamron_devil
27-01-2012, 22:15
اینجور که تو گفتی فکر می کنم داری سره کارم میزاری :) من هنوز تازه کارم. خودمم تو متریال اینها ضعیفم هنوز . ولی مشکل شما رو می دونم. متریالت رو که به ستونت دادی بعدش برو تو modifier بعد گزینه uvw map رو انتخاب کن. بعد با توجه به اینکه ستون هستش مثلا گزینه cylindrical رو انتخاب کن. عدد ها رو هم تغیر بدی خودت تغیرات رو می بینی. یک چندتا آموزش هم بهت معرفی می کنم تو پیغام خصوصی :).

afterpc
10-02-2012, 21:20
قبلا گفتم، بازم میگم: کارات حرف ندارن! تو هنوز تازه کاری اینطوری؟ ببین اگه حرفه‌ای بشی چی میشی!
راستی، با بلندر کار کردی؟
اگه آره، با کدوم میشه یه چیزی مثل همین رو سریعتر تموم کرد؟ بلندر، تری دی مکس یا مایا؟

kamron_devil
12-02-2012, 17:54
سلام . مرسی از نظرت.ولی خیلی زیادی از من تعریف می کنی. بچه ها خیلی از من جلوتر هستن . والا من با بلندر کار نکردم . این هم که ساختم تو یک سایت خارجی دیدم که یک ایرانی ساخته بودن منم سعی کردم بسازم که 99% مدل همون شد ولی مترل خوب نیستم اگر متریالم خوب بود مثل همون میشد . من خودم با تری دی مکس حال می کنم. بلندر رو کار نکردم ولی این رو می دونم که کاراکتر سازی تو مکس از مایا آسون تره. ولی برای ساخت انیمیشن مایا بهتره. حالا اگر بلندر بلدی که بهش بچسب ولی اگر خواستی بیای مکس پیغام خصوصی بده که بهت بگم چی بخری نخری. البته هی از این برنامه به اون برنامش نکن. شرمنده هر روز چند بار سایت رو چک می کنم ولی کامنتت رو متوجه نشدم. اینم کاره اصلی که خیلی از ماله من خفن تره چون یک حرفه ای ساختتش اقای حسین افضلی
3dtotal.com/tutorial/3d_studio_max/robot_character_design_worker_robot/worker_robot_01.php

afterpc
12-02-2012, 19:44
شاید من کمی زیاد تعریف کرده باشم، ولی تو فعالیتت زیاده. شاید به همین خاطر. ولی کلا کارات خوبن. حداقل من که خیلی خوشم میاد! اگه خواستی میتونم از این به بعد نفرینت بکنم! :d
بلندر رو واسه این انتخاب کردم که گزینه دیگه‌ای ندارم! سیستم‌عامل من لینوکسه، و تری دی مکس و مایا واسه لینوکس نیستن. منم که به انیمیشن سازی علاقه دارم، رفتم بلندر یاد بگیرم!
این لینکی که گذاشتی هم خوبه، ولی اگه از جزئیاتش بگذریم، زیاد هم بهتر از تو نیست!
راستی، یه سوال دیگه واسم پیش اومد: این کار امکان داره که یه چیزی بسازیم توی تری دی مکس، بعد انتقالش بدیم به مایا یا بلندر یا برعکس؟

kamron_devil
12-02-2012, 23:33
نظرت لطفته. خوب لینوکس عوض کن کاری نداره :) . البته بلندر خیلی خفنه چیزی از مکس یا مایا کمتر نداره واسه خودش.از مکس به مایا که میشه به نظرم حتما به برنامه های دیگه هم میشه.من نوکرتم. ولی ادامه بده علاقت معلومه در آینده نزدیک یک حرفه ای تو ایران میشی. عجله نداشته باش این امضات هم خیلی حال کردم

afterpc
13-02-2012, 16:12
خوب، لینوکس کلا نداره. باید شرکت سازنده مایا یا تری دی مکس بیان یه نسخه لینوکس هم بزنن، که فکر نکنم هم بزنن، ولی این بلندر هم خودش خوبه.
از کدوم قسمت امضام خوشت اومد؟ بگو از اونا بیشتر بذارم! (فقط سایت رو نگو که زیاد خوب نیست برم چند تا دامنه بخرم لینکشونو بذارم اینجا! :d)
حرفه‌ای شدن هم که آرزومه!
راستی، من رفتم مجید آنلاین، اونجا به گالری سری زدم، ولی توی اون سبکی که کم دوست دارم (ساختمان و اینجور چیزا) گرافیست‌های اینجا خیلی بهتر هستن!

kamron_devil
06-03-2012, 10:41
اونجا بیشتر معماریه. بچه های اینجا بهترن به نظر من

PC ORYAN
13-03-2012, 13:31
به نظر من که خوب شده افرین ....:31:

ashitaka
13-03-2012, 20:15
سلام

کار قشنگی شده.
اون چیزی که رو پشتش هست چیه؟

kamron_devil
13-03-2012, 20:32
مرسی از نظر دو دوست خوبم و همه.اون یک مخزن بخاره. اخه این رباطش حماله زمین رو با بخار میشوره.