PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرش آخرین ورژن directx چیه؟؟

vahid javani
18-01-2012, 18:43
9 ، 10 یا 11؟؟؟
من windows update ویندوزم همیشه روشنه نمیدونید directx رو هم آپدیت میکنه یا نه؟؟

M o h a m m @ d
18-01-2012, 21:13
11
میتونی از این مسیر نگاه بکنی لیست آپدیت شدنها را
Control Panel\All Control Panel Items\Windows Update\View update history

نه باید فایلش دانلود کنی
یا گرافیک آپدیت کنی

jafarian
18-01-2012, 22:58
آخرین ورژن دایرکست روی ویندوز 7 همون که با 11 که با تایپ فرمان dxdiag داخل منوی run تو هم سربرگ اولش میتونید مشاهده کنید ویندوز xp هم که 9 هست شما درصورتی از دایرکست 11 هم میتونید استفاده کنید که گرافیکتون این گزینه رو پشتیبانی کنه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ebicross
19-01-2012, 00:01
ببینید DirectX توی ورژن به روز نمیشه. بلکه به تاریخ به روز میشه.
یعنی بیشتر از 30 ورژن DirectX 9 داریم و همینطور 10 و 11 که 11 میتونه جایگزین 10 باشه ولی اگر توی ویندوز 7 شما DirectX9 نداشته باشی و فقط 11 داشته باشی ممکنه خیلی از برنامه هایی که با توابع DirectX نوشته شدن اجرا نشن.
شما همیشه DIrectX 9 رو به روز کن. به این آدرس برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahid javani
20-01-2012, 10:57
ببینید DirectX توی ورژن به روز نمیشه. بلکه به تاریخ به روز میشه.
یعنی بیشتر از 30 ورژن DirectX 9 داریم و همینطور 10 و 11 که 11 میتونه جایگزین 10 باشه ولی اگر توی ویندوز 7 شما DirectX9 نداشته باشی و فقط 11 داشته باشی ممکنه خیلی از برنامه هایی که با توابع DirectX نوشته شدن اجرا نشن.
شما همیشه DIrectX 9 رو به روز کن. به این آدرس برو:

ممنون دوست عزیز من directx9 رو بروز کردم ولی میشه بگید چطوری میتونم directx 11 رو بروز کنم؟؟ این آدرسی که گذاشتید فقط آموزشه منم انگلیسیم ضعیفه!

jafarian
20-01-2012, 13:38
ممنون دوست عزیز من directx9 رو بروز کردم ولی میشه بگید چطوری میتونم directx 11 رو بروز کنم؟؟ این آدرسی که گذاشتید فقط آموزشه منم انگلیسیم ضعیفه!

دایرکست 11 همونی که شما روی ویندوز خودتون دارین دیگه ورژن بروزترش نیست تو سایتهای پایینم اشاره شده شما باید دایرکست 9 خودتون آپدیت کنید که ورژن آفلاینش داخل سایت پایین هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]