PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه از یک فایل در هارد ایمیج گرفت؟

eng2006
18-01-2012, 15:14
چطور میشه از یک فایل در هارد ایمیج گرفت؟

سوال دوم اینه که چطور میشه چند ایمیج را در یک دی وی دی قرار داد و مرج کرد؟ مثلا 2تا سی دی رو در یک دی وی دی بریزم که به صورت اتوران اجرا بشه

jafarian
18-01-2012, 23:05
اگر ازاطلاعت درایو هابه غیر ازویندوزبخواین بک آپ بگیرین ازگزینه backup and restore ویندوز پیشرفته تر هم بخواین کارکنید برنامه Backup4all Professional پیشنهاد میدم به شما برای مورد دوم هم ازبرنامه File Splitter & Joiner میتونید استفاده کنیداگرهم بخواین سیدی خودتون اتوران کنید ازبرنامه Ashampoo MyAutoPlay Menu استفاده کنید که طرز کارش ساده برای ساخت اتوران:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eng2006
19-01-2012, 09:25
مرسی
ولی منظورم ایمیج بود که از یک سی دی میگیریم واسه رایت کردن. حالا من همون رو واسه ایمیج از یک فایل میخوام!

AMIR MOHAMMAD . M
19-01-2012, 12:41
از برنامه نرو استفاده کنید و فرمت رو روی دیتا بزارین و در قسمت آخر به جای دیسک ، ایمیج رو انتخاب کنید و برن کنید و فایهاتون به ایمیج تبدیل میشه . از برنامه آشامپو و برنامه های دیگه هم میتونید استفاده کنید .

در مورد دومی هم فقط با نرم افزار های اتوران ساز امکان پذیر هست .

jafarian
19-01-2012, 14:16
اگر بخواین بصورت iso دربیارین فایلهای روی هارد خودتون ابتدا برنامه UltraISO رو ازلینک پایین دان کنید بعدشم طبق شکل وقتی که اجرا شد طبق شماره 1 فایل خودتون انتخاب میکنید تو کادر شماره 2 با موس دراگ میکنید بعدشم طبق شکل 3 منوی فایل انتخاب میکنید بعدم گزینه save as بعدم فایل بصورت iso میتونید سیو کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shotok
04-10-2012, 22:17
بسم الله الرحمن الرحيم با سلام مي خوام با استفاده از نرم افزار Norton Ghost از همه نرم افزارهاي تو سيستمم به جز ويندوز ايميج بگيرم که بعد از تعويض ويندوز مجبور به نصب دوباره اونها نباشم. از کدوم قسمتش استفاده کنم؟ با تشکر شب خوش

jafarian
05-10-2012, 00:59
بسم الله الرحمن الرحيم با سلام مي خوام با استفاده از نرم افزار Norton Ghost از همه نرم افزارهاي تو سيستمم به جز ويندوز ايميج بگيرم که بعد از تعويض ويندوز مجبور به نصب دوباره اونها نباشم. از کدوم قسمتش استفاده کنم؟ با تشکر شب خوش

چون هر برنامه با نصبش در رجیستری مقیم میشه شما در صورتی که از برنامه هیا شاخه ویندوز ایمیج تهیه کنید به احتمال زیاد بعد از نصب ویندوز قادر به ریکاوری اون برنامه ها هم نیستین مگر اینکه از خود ویندوز بهمراه برنامه های موجود دراون درایور ایمیج بگیرین روش ایمیج گیری با نورتون پایین بصورت شکل قرارداده شده اما همونطور که اشاره کردم به احتمال زیاد عملی نباشه.

Creating a Hard Drive Image using Norton Ghost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan459
17-10-2012, 03:03
Power ISO نرم افزار مناسبیه