PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : c یاد بگیرم یا نه!

mahdi_sha
18-01-2012, 13:30
سلام دوستان
من میخوام برنامه نویسی تحت وب رو یاد بگیرم و میخوام بدونم چه پیش نیازهایی احتیاج دارم یعنی قبلش چه زبانهایی رو باید بلد باشم
مثلا دونستن زبانهای سی یا سی پلاس کمکی به من میکنه یا نه و ممنوم میشم اگه با هر پیشنهاد شما یک منبع هم ذکر بشه
با سپاس محمد امجدی دانشجو
منتظر پاسخ شما هستم

senaps
19-01-2012, 01:22
سلام....
ایا شما یه ایده ی کلی دارین که برنامه نویسی اصولا یعنی چی؟!! به هر صورت،برنامه نویسی وب رو از HTML5شروع کنین،با XML,CSS و PHP ادامه بدین....
در نهایت،هیچ کدوم زبان برنامه نویسی نیستن و زبان های اسکریپت نویسی هستن....
در این حالت،شما وارد دنیای ازاد شدین....
میتونین به جای PHP برین سراغ ASP و تکنولوژی های مربوط به اون و خوب،ویندوزی بشین... کار طراحی برای ویندوز راحت تره...تازه چیزایی مثل NET. و Silver Ligint رو در اختیار خواهید داشت!!!!

برا همه ی موارد،نیازه که شما به این سایت برین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
زبان انگلیسی بسیار روان هستش....اگر انگلیسیتون خوب نیست،کتاب فارسی به خاطر ندارم،ولی حتمی سعی کنین این مشکل رو برطرف کنین.....

همراه با اینها و بعد از یادگیری HTML5 ممکنه احساس کنین چیزای بیشتری احتیاج دارین....مثل مثلا جاوا اسکریوت(توجه کنین که با جاوا فرق داره!!) تکنولوژی های زیر مجموعش مثل جی کوری و ایجکس هم کم کم راهشون رو باز میکنن...
به سایتی که بهتون گفتم برین ....اموزش همه ی اینها رو داره!

CppBuilder2006
25-01-2012, 00:23
در هر حال #C برای وب خیلی مهم تر از ++C یا Cیه. اما C یا ++C اگه یادبگیرید برای #C و زبان های مشابه پیش زمینۀ خوبی پیدا می کنید.

payan_zaman
08-02-2012, 12:03
شما اگر به خواهی به زبان PHP هم برنامه نویسی کنی ++C بسیار کمک خواهد کرد
آشنایی با C++ نوعی پیش نیاز درک بهتر زبان های برنامه نویسی هست به نظر من

dr.b4ne
15-02-2012, 16:54
بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر بگیر
این جواب من به اسم تاپیکه !

نمسیس
05-01-2013, 17:00
نه... :n03: