PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم بهتره ؟ خاموش كردن هر شب موبايل يا در حالت پرواز قراردادن.

رضا
17-01-2012, 18:47
به خاطر نوع كار خدماتي كه دارم و به خاطر لطف بعضي از مشتريان خوش فهم كه معني زمان را نمي دونند و در ساعات پاياني شب يا ساعات اول صبح تماس ميگيرن مجبورم گوشيم رو هر شب خاموش كنم.
حالا يه سئوال دارم اين خاموش و روشن كردنهاي هرروزه به گوشي يا باتري آسيب مي رسونه يا بهتره شبها گوشي رو حالت پرواز باشه و مثلا" هفته اي يكبار خاموش و روشنش كنم؟

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 21:23
مسلما فلایت مود بهترین راهه:46:
اگه هم همراه اول دارید میتونید اینرو وارد کنید که وقتی طرف زنگ میزنه پیغام در دسترس نیستید رو بگه
واسه برگشتشم وارد کنید
اولی

ستاره 21 ستاره صفر نود و چار مربع
دومی
مربع بیست و یک مربع

linkinpark20
18-01-2012, 09:22
به خاطر نوع كار خدماتي كه دارم و به خاطر لطف بعضي از مشتريان خوش فهم كه معني زمان را نمي دونند و در ساعات پاياني شب يا ساعات اول صبح تماس ميگيرن مجبورم گوشيم رو هر شب خاموش كنم.
حالا يه سئوال دارم اين خاموش و روشن كردنهاي هرروزه به گوشي يا باتري آسيب مي رسونه يا بهتره شبها گوشي رو حالت پرواز باشه و مثلا" هفته اي يكبار خاموش و روشنش كنم؟

دوست عزیز حالت پرواز از همه بهتره چون خاموش و روشن کردن گوشی به مرور زمان باعث کاهش عمر باتری میشه

AmirF3
19-01-2012, 01:12
مسلما فلایت مود بهترین راهه:46:
اگه هم همراه اول دارید میتونید اینرو وارد کنید که وقتی طرف زنگ میزنه پیغام در دسترس نیستید رو بگه
واسه برگشتشم وارد کنید
اولی

ستاره 21 ستاره صفر نود و چار مربع
دومی
مربع بیست و یک مربع

آقا میشه لطفا این کد رو دوباره بنویسید، نفهمیدم چی شد :31: دومی یعنی چی؟ 2 تا کده؟

CRIS Joon CR7
19-01-2012, 09:45
در اصل چون من کد هارو به صورت عددی نوشتم دیدم قاطی شد و سروته شد به صورت حروف نوشتم
#21#