PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان اتصال هارد اکسترنال به رسیوربرا ذخیره سازی؟

mali.sh
17-01-2012, 15:49
سلام
دوستان امکان اتصال هارد اکسترنال به ----- و مبدل دجیتال برا ذخیره سازی هست؟(اونایی که usb فلش میخورن)
اگه بله-همه مدل هارد رو میشه وصل کرد؟

mali.sh
17-01-2012, 20:01
منتظر جواب هستم ...............

ata.royalfalcon
17-01-2012, 20:08
سلام
دوستان امکان اتصال هارد اکسترنال به ----- و مبدل دجیتال برا ذخیره سازی هست؟(اونایی که usb فلش میخورن)
اگه بله-همه مدل هارد رو میشه وصل کرد؟

سلام
بلی ، میتوان هارد اکسترنال رو برای record کردن به ----- متصل کرد .
البته باید شرایطهای مختلفی رو رعایت کرد که بهتر هست به دفترچه راهنما مراجعه کنید .
مثلا حداکثر سایز پارتیشنی که توسط دستگاه قابل شناسایی هست یا نوع فرمت پارتیشن . بعنوان مثال سینمای خانگی ما حداکثر پارتیشن 120 گیگ رو با فرمت FAT32 شناسایی میکند .

مسئله مهم دیگه این هست که آیا میزان ولتاژ موجود در پورت USB ----- در حدی هست که هارد رو بدون خطر راه اندازی کند ؟؟؟
مثلا اگر هارد پرتابل باشد ممکن است به خاطر ضعیف بودن جریان برق در پورت USB هارد پرتابل راه اندازی نشود و در نتیجه مجبورید از هاردهای آداپتوردار استفاده کنید . یا حتی ممکن هست ----- قادر به شناسایی هاردهای اکسترنالی که usb3 هستند ، نباشد (این مورد خیلی کم دیده شده)

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

منتظر جواب هستم ...............

صبر داشته باشید ...............

IRANER
07-02-2012, 12:50
سلام
منم همین مشکل را داشتم ....
----- هارد وسترن دیجیتا ل 1 t را نشناخت ..فقط روی فلش ضبط می کنه
برای انتقال داده ها از روی هارد dvd recorder
چکار میشه کرد .
dvd رکوردر پورت usb داره ولی هارد را نمی شناسد..
لطفا راهنمایی کنید.

ata.royalfalcon
07-02-2012, 20:27
سلام
منم همین مشکل را داشتم ....
----- هارد وسترن دیجیتا ل 1 t را نشناخت ..فقط روی فلش ضبط می کنه
برای انتقال داده ها از روی هارد dvd recorder
چکار میشه کرد .
dvd رکوردر پورت usb داره ولی هارد را نمی شناسد..
لطفا راهنمایی کنید.

سلام
ببینید flash memory شما چه سایز و چه فرمتی دارد بعبارت دیگه سعی کنید هارد رو تقریباً مثل اون پارتیشن بندی کنید .
برای تست سعی کنید یه پارتیشن کم حجم و با فرمت fat32 بسازید و سپس آنرا تست کنید .

نکته : از نرم افزار موجود در هارد یک کپی بگیرید .

ata.royalfalcon
07-02-2012, 20:45
توضیحات تکمیلی
1. قبل از هرگونه تغییری در پارتیشنهای هارد مطمئن باشید که هارد unlock هست . یعنی اگر پسورد گزاشتید پسورد رو بردارید .
2. همانطوری که گفتم از برنامه های موجود یک کپی داشته باشید .
3. برای پارتیشن بندی بهتره که کل پارتیشنهای موجود حذف شود و سپس اولین پارتیشن رو بصورت fat32 بسازید و همچنین حجم آن را زیاد نگیرید .

mohsenfhm
07-02-2012, 21:43
حذف شود .................

zareciti
06-11-2014, 12:15
سلام
من یک هارد اکسترنال مدل wd elements 500GB دارم به ----- STAR SAT وصل میکنم اونو شناسائی نمی کنه لطفا راهنمائی بفرمائید چه کنم؟

ata.royalfalcon
06-11-2014, 16:50
سلام
من یک هارد اکسترنال مدل wd elements 500GB دارم به ----- STAR SAT وصل میکنم اونو شناسائی نمی کنه لطفا راهنمائی بفرمائید چه کنم؟

سلام .

یک پارتیشن کم حجم با فایل سیستم FAT32 بسازید و تست کنید که آیا توسط ----- شناسایی میشود یا خیر.

سعی کنید این پارتیشن کم حجم اولین پارتیشن هارد دیسکتان باشد.

maryam223
20-02-2015, 19:25
manam hamin moshkel ro daram
mishe begid che joori ye partishen ba formate fat32 besazam

maryam223
20-02-2015, 19:27
منم این مشکل رو دارم
میشه بگید چه جوری یه پارتیشن با فرمت fat32 بسازم ؟

ata.royalfalcon
20-02-2015, 22:43
منم این مشکل رو دارم
میشه بگید چه جوری یه پارتیشن با فرمت fat32 بسازم ؟

خیلی ساده میتونید در My Computer روی درایو مورد نظر راست کلیک و گزینه Format را انتخاب کنید . در کادر جدید باز شده از منوی File System گزینه FAT32 را انتخاب کنید و دکمه Start را بزنید .

نکات مهم :

1. درایو اشتباهی را برای فرمت انتخاب نکنید .
2. در صورت فرمت کردن کلیه اطلاعات از بین خواهد رفت .
3. پیشنهاد میکنم تیک Quick Format را بزنید تا کار سریعتر انجام شود .
4. در FAT32 نمیتوانید فایلهای با حجم بیشتر از 4 گیگابایت ذخیره کنید .
5. اگر میخواهید هارد دیسک مورد نظرتان دو یا چند پارتیشن با حجم و فایل سیستمهای متفاوتی داشته باشد (یعنی مثلاً FAT32 برای TV و NTFS برای آرشیو دیتاهای بیشتر از چهار گیگ) میبایستی هارد دیسک مجدداً پارتیشن بندی و فرمت شود (آموزش میخواهید؟) .