PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زیر نویس

mmonemi
17-01-2012, 12:02
با سلام
وقتی فیلم رو از رو اتوران دی وی دی اجرا میکنم (WM player) زیرنویس فارسی داره ولی وقتی فیلم رو تو هارد کپی میکنم و از هارد اجرا میکنم زیر نویس نداره اینم عکس فایل های کپی شده تو هارد(پوشه video ts)
windows 7

jafarian
17-01-2012, 14:00
شمابجای اینکه فیلم کپی کنید یکار دیگه بکنید از فیلم ایمیج بصورت iso تهیه کنیدبعدشم روی هارد ذخیره کنید بعدم این ایمیج داخل درایو مجازی قراربدین ببینید به همین صورته باز:20:

mmonemi
19-01-2012, 22:18
شمابجای اینکه فیلم کپی کنید یکار دیگه بکنید از فیلم ایمیج بصورت iso تهیه کنیدبعدشم روی هارد ذخیره کنید بعدم این ایمیج داخل درایو مجازی قراربدین ببینید به همین صورته باز:20: 1-این کار رو کردم زیرنویس درست شد ولی دفعه بعدی که همون فایل ویدئو رو نگاه میکنم زیرنویسش نیست
کلا در مورد مثلا یه قسمت ثابت از فیلم بعضی فقط ها زیر نویس داره همون قسمت یه روز دیگه زیر نویس نداره!!!

2- وقتی فایل iso رو اجرا میکنم به طور خودکار WMP باز میشه و فیلم پخش میشه اگه بخوام این فایل iso با پلیر دیگری پخش بشه چیکار کنم؟

jafarian
19-01-2012, 22:57
برای اینکه یک برنامه رو بصورت defaults به ویندوزتعریف کنید باید ازبرنامه DefaultProgramsEditor استفاده کنید ابتدا برنامه رو دان کنید بعدشم وقتی که اجراش کردین طبق شکل ازطریق شماره که گذاشتم عمل کنید پلایر خودتون به عنوان پلایر پیش فرض به قسمت autuo play ونیدوز معرفی کنید برای تعریفشم طبق شکل آخر دستور autuo play داخل سرچ منوی استارت وارد کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک بعدم طبق شکل تنظیم کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tor.com%2Ffiles%2FDefaultProgramsEditor.zip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )