PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال یک دستگاه به پورت LAN (در مکانی دور)

morteza_jacobi
17-01-2012, 11:02
سلام من یک مودم ایسوس وایرلس دارم که به دستگاه کامپیوترم وصل هست مشکلی که من دارم اینه که یه دستگاه دارم (ر ی س و ر ) که نیاز به کابل LAN داره و سیم کشی هم سخته من می خواستم بدونم به چه صورت میشه یه مودم یا روتر دیگه بخرم که با مودم ایسوس خودم به صورت وایرلس وصل بشه و از این طریق در کنار دستگاهم خروجی پورت LAN داشته باشه ؟؟ امکانش هست ؟؟؟ من مودم USB WiFi رو هم تست کردم روی دستگاهم ولی جواب نداد
ممنون میشم کمک کنین

shahab_f
17-01-2012, 11:27
من مودم USB WiFi رو هم تست کردم روی دستگاهم ولی جواب نداد
ممنون میشم کمک کنین
چرا جواب نداد؟ اگه یه کارت شبکه wifi به کامپیوترت وصل کنی، اونوقت pc ات از طریق وایرلس به نت وصل میشه و میتونی مودم رو ببری نزدیک رسـیور وصل کنی و دیگه نیاز به سیم کشی نیست.

morteza_jacobi
17-01-2012, 11:32
چرا جواب نداد؟ اگه یه کارت شبکه wifi به کامپیوترت وصل کنی، اونوقت pc ات از طریق وایرلس به نت وصل میشه و میتونی مودم رو ببری نزدیک رسـیور وصل کنی و دیگه نیاز به سیم کشی نیست.

دوست عزیز مشکلی که هست طبقه اول من سیم کشی رو کردم 2 تا اتاق رو و بخوام اینکارو انجام بدم باید 2 تا usb بخرم ولی خوب کامپیوتر با لن سرعت و کیفیت بهتری داره ولی دستگاه (ر ی س و ر ) نیازی به اینترنت با سرعت زیاد نداره برای همین هم ترجیح میدم اون با وایرلس وصل شه تا 2 تا از کامپیوتر هام و تست هم کردم روش شما رو و چون فاصله طبقات زیاده سرعتی که برای کامپیوتر ها می مونه تاحدودی پائین میاد و اصطلاحا فول نیست
الان میشه با یه روتر دیگه من وصل کنم به مودم ایسوس ام و اون روتر خروجی LAN داشته باشه ؟؟ اینو می خواستم بدونم ؟؟؟

SNOW PATROL
17-01-2012, 11:37
سلام من یک مودم ایسوس وایرلس دارم که به دستگاه کامپیوترم وصل هست مشکلی که من دارم اینه که یه دستگاه دارم (ر ی س و ر ) که نیاز به کابل LAN داره و سیم کشی هم سخته من می خواستم بدونم به چه صورت میشه یه مودم یا روتر دیگه بخرم که با مودم ایسوس خودم به صورت وایرلس وصل بشه و از این طریق در کنار دستگاهم خروجی پورت LAN داشته باشه ؟؟ امکانش هست ؟؟؟ من مودم USB WiFi رو هم تست کردم روی دستگاهم ولی جواب نداد
ممنون میشم کمک کنین

دوست عزیز مدل رسی ورتون چی هست چون الان اکثر رسی ورها usb wifi رو ساپورت میکنند شاید شما عملیات رو درست انجام ندادید؟؟

morteza_jacobi
17-01-2012, 11:44
دوست عزیز مدل رسی ورتون چی هست چون الان اکثر رسی ورها usb wifi رو ساپورت میکنند شاید شما عملیات رو درست انجام ندادید؟؟

سلام
استرانگ 4902 HD
با USB WiFi D-Link تست کردم نشد اگه میشد که عالی بود

SNOW PATROL
17-01-2012, 21:47
سلام
استرانگ 4902 HD
با USB WiFi D-Link تست کردم نشد اگه میشد که عالی بود

بله متاسفانه یکی از ضعف های استرانگ همین مورد هست