PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یوزر guest و پسورد

king_3000
17-01-2012, 01:13
سلام من دوتا سوال دارم یکی این که وقتی یوزر guest و یوزر های دیگه میسازم به جز دو تای اولی که ساختم رو و مبخوام برم توش پیغام میده
the user profile service failed the logon user profile cannot be loded

و سوال دومم هم اینکه چجوری میشه روی درایو ها رمز گذاشت

jafarian
17-01-2012, 14:22
طبق فروم پایین که بصورت شکل گفته برای فیکس کردنش پیش برین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king_3000
06-02-2012, 13:03
اقا قسمت رجیستری فقط برای اون دوتا یوزر اولی که ساختم از این پوشه ها ساخته برای سومی هم که نمیاد بالا نساخته بعد اصلا پوشه ای با پسوند bak نیست که اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p2%2F61232567094288404044.png)

jafarian
06-02-2012, 13:53
سایت پایین از مایکروسافت بصورت شکل کامل توضیح داده سایت دوم هم یک روش دیگه گفته که کی موردنظر پاک کنید برای قفل کردن درایوها هم از برنامه خود ویندوز به اسم bitlocker استفاده کنیدکه داخل لینک سوم آموزش این برنامه هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

king_3000
06-02-2012, 14:54
از جوابت ممنون ولی برای روشی که ماکروسافت گفته آخه هیچ کی ای طبق عکسی که گذاشتم با پسوند bak وجود نداره
برای راه دومم الان باید برم چیرو پاک کنم پروفایل اون دوتا اکانتی که مشکل نداره ؟ نفهمیدم منظورشو خوب

jafarian
06-02-2012, 15:02
اونجایی که نوشته method 3 ازسایت اول رو هم تست کنید که گفته user خودتون با رفتن به مسیر مورد نظر دلیت کنید بعدشم به مسیر رجیستری برین روی SID مورد نظرکلیک راست دلیت کنید اونم خودتون ببینید متوجه میشین کلیپ پایین از youtube هم یک آموزش گذاشته .