PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پیدا نشدن فایل turegopt در استارت آپ

Vahid67
17-01-2012, 00:24
سلام دوستان ...
من برنامه tuenup utilities رو نصب کردم بعدش متوجه شدم که ویندوز موقع بالا اومدن بعد از تموم شدن Loading وقبل از صفحه welcome فایل turegopt رو نمی تونه پیدا کنه با advance pc tweaker هم رجیستری رو اسکن کردم فایده نداشت ... چکار کنم ؟

jafarian
17-01-2012, 01:11
طبق سایت اول که از مایکروسافت باشه از پایین پست سوم ببینید که برای یکی اثرکرده که طرف برنامه tune up ازنوع نصب کرده بعدشم رجیستری رو با این برنامه دیفرگ کرده یا که از برنامه سایت دوم به اسم FreeFixer استفاده کنید مسیری که تو سات دوم مشخص کرده رو با این برنامه پیدا کنید بعدشم فایل خودتون فیکس کنید از آخرم لینک سوم پست اولش ببینید به وسیله برنامه ای که معرفی کرده :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vahid67
17-01-2012, 09:37
نسخه ای که از TUNEUP دانلود کرده بودم ناقص بوده رفتم از سایت اصلیش دانلود کردم درست شد اون ارور ...
ولی در حین تست کردن راه حل های مختلف برای رفع مشکل اون ارور به یه مشکل دیگه برخورد کردم ...
توی منوی استارت اونجایی که فولدر Music و Pictures و ... بود اسم هاشون به Picture.library-ms و ... تغییر کرده و محتویاتش باز نمیشه کلی هم فایل دارم توش ...
این مشکل دیشب زمانی که داشتم با Advnaced PC Tweaker برای رفع اون ارور کار می کردم بوجود اومد چجوری میشه درستشون کرد؟

ebicross
17-01-2012, 09:48
سلام دوستان ...
من برنامه tuenup utilities رو نصب کردم بعدش متوجه شدم که ویندوز موقع بالا اومدن بعد از تموم شدن Loading وقبل از صفحه welcome فایل turegopt رو نمی تونه پیدا کنه با advance pc tweaker هم رجیستری رو اسکن کردم فایده نداشت ... چکار کنم ؟

این فایل TuneUp Registry Optimization هستش که قبل از بالا اومدن ویندوز میاد رجیستری رو مرتب میکنه.
حالا اگر سیستم این فایل رو نمیتونه پیدا کنه اول TuneUp Utilities رو حذف کنید و بعد از یک ریستارت مجدد نصبش کنید.

اما یه چیزی بگم برای کاربرهای نرم افزارهایی مثل TuneUp و این چیزا.
استفاده از این نرم افزارها گاهی اوقات میتونه برای سیستم مشکل ایجاد کنه.
دلیلش اینه که کارهایی رو به صورت خودکار انجام میدن که نباید بدن و در مواقعی مشکل ایجاد میکنه. این نرم افزارها برای استفاده ی Manual یا همون کنترل شده توسط کاربر باید باشه (که کاربر باید به اصطلاح Advance باشه). یعنی خودتون استفاده کنید و بعد خارج شین. مثل مثلا Office ولی اینکه خودش بیاد و در شروع سیستم Registry Optimization انجام بده یا یهو وسط کار بیاد رم رو تخلیه کنه خودش یه بار اضافس.

بنابراین تمامی سرویسها و قسمتهای خودکار این برنامه ها رو غیرفعال کنید و فقط هفته ای یا دو هفته ای یک بار اجراش کنید و کارهای بهینه سازی انجام بدین.
گرچه باید خیلی بیشتر باشه و بهینه سازی باید وقتی باشه که احساس میکنید سرعت سیستم اومده پایین.

این مشکل دیشب زمانی که داشتم با Advnaced PC Tweaker برای رفع اون ارور کار می کردم بوجود اومد چجوری میشه درستشون کرد؟
اسم یکی از فایلهاتون رو سرچ کنید تا مسیرش رو پیدا کنید.

Vahid67
17-01-2012, 23:20
اسم یکی از فایلهاتون رو سرچ کنید تا مسیرش رو پیدا کنید.

مسیر فایل ها می دونستم توی کجا هستش ولی من میخوام مستقیم از توی استارت مثلا برم توی موزیک ها یا عکس ها یا ....
مشکل اینجاست که دیگه اونها هیچ کدوم کار نمی کنن..یک بار هم فعال و غیر فعالشون کردم بازم فرقی نکرد ....

Vahid67
17-01-2012, 23:30
حتی دوباره library ساختم ولی بازم همونطوریه...

Vahid67
17-01-2012, 23:47
فایل هایی که اسمشون رو بالا نوشتم )music.library-ms و ... رو از توی Library پاک کردم با یه LogOff اسمشون توی منوی استارت درست ولی بازم لینکش کار نمیکنه Library جدید هم که میسازم دوباره اسمش مثل قبلی هاست و کار نمی کنه ....